Jump to content
Ivo Myankov

Проблем с тока

Recommended Posts

Колата е Сивик 5та хеч Д16з6.Проблема се появява хаотично и на студен и на топъл двигател.Примерно, спирам си аз колата, въртя ключа за да зиключа и изведнъж тока изчезва и огасват всички уреди и лампички и край. Вадя ключа, вкарвам и давам на контакт и ееееедвам едвам точец колкото да светнат леко някои коченца. И помпата даже се мъчи и така и не успява да пречатка до край.Правя няколко поредни опита и по някое време, завъртам отново ключа и всичко си тръгва нормално. Следващите няколко дена, няма значение, че е супер студ и 2 дена не съм палил колата, този проблем го няма. Акомулатора ми знам, че е пътник и разбирам да е умрял, ама ту да има ту да няма и то ей така изведнъж без никакво значение дали до сега съм я карал или не съм я пипал 2 дена и без значение вън 15 градуса ли е или 2.... Това вече ми изглежда на друг проблем, а не ми се ще да купя нов акомулатор и да се окаже, че не е от него и проблема си е на лице.Някакви идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клеми, клемомед... 2рото можеш да го видиш как е, но 1вото е по-вероятно да е потънало в окис ...Другите връзки по колата ... Масата на мотора, на купето...

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах проблем с главния бушон отпред който е :) ту пуска ток ту не :) виж си го моя беше ПРАВЕН ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото на ядовете с тока е, че могат да ти скъсат нервите...Почва се от клемите. От там всички връзки в моторния отсег, като се въоръжаваш с контактен спрей, отверка и клещи. И наред. Дано е там. После по купето...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и не оставяй колата затворена с ключовете на контакта :) при мен така се случи -излязох да отворя капака ама вратата се затвори и после знаеш като и дойде тока се чува онова туп (тъп) иии ... знам че имаш спешъл аларма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...