Jump to content
Окич

Разбита ключалка, откраднато CD

Recommended Posts

Днес във Варна, в близост до хуманитарна гимназия, бях паркирал пред един блок. Отивам през деня да си свърша работата и натъмно в 17:00 часа се връщам, опитвам да отключа, няма ключалка. А, честито ! Откраднали са ми CD то дебилите...Утре ще видим какво й има на вратата и ще се мисли за аларма, но такива неща се случват, внимавайте :) Лека вечер на всички !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейОсвен аларма, и застраховка ли няма Хонделката ? (въпроса е принципен).Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живея в района и честичко чувам от комшии, че някакви отварят или разбиват коли, но никой не е видял нищо. Моята не е пипана бая години вече, но това няма да ме спре да сторя чудеса, ако барна тоя или тия дето барат по колите. Обещал съм не само на себе си, че картината ще е по-грозна от на Пикасо извращенията, ако ще да стигна до тесла и пирони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя алармата няма да ги спре ама поне ще им намали шансовете за зула .Аз лично даже и за 5 минути да ме няма си свалям CDто защото съм виждал и строшени стъкла :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди седмици олекнах във Варна с едно ЦД. А най-интересното е как са отворили колата. Нямаше никаква следа по нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото разбиха две коли точно пред блока ми, съседа ми слезе да види какво става и някъв изрод го наръга с нож и избяга, Откараха го с линейка, а полицията дойде супер късно. На един приятел на център-а в 11 часа му откраднали цялото сд с панела.Във Варна много зачестиха кражбите и посегателствата по коли.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ми е изрядно, но не ми се занимаваше с полицията, застраховки и т.н., същият кларион го има втора ръка за 50-60лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такъв случай в Пловдив преди 2 години зимата.Тогава карах Голф 2 :rolleyes:/>.След работа го намирам със счупен прозорец и изтръгнато СД,имам уж каско! Викам Полиция,след хиляди обяснения идва една патрулка,гледат колата и се потриват и ме питат сега какво искам. Викам извършено е престъпление,вие сте органи на реда- да си свършите работата,ето го оръжието на престъплението (един камък до колата с който са счупили прозореца), има отпечатъци по стъклото , има стъпки по снега (тогава валеше пресен сняг)-да взема да ви заведа? А те ми отговарят - много филми гледаш момче??!!:blink:/> Те имали специализирана кола с която се взимали такива проби,ама тя била заета пък и сега било много студено!Теглих едни майни и почнах да си лепя стъклото с найлон докато го сменя,поне да не ме вали. На следващия ден ходих до Компаниета за каското -писах 2 часа, снимаха от тук от там и ми заявиха ,че могат да ми платят само 35 лв. за счупеното стъкло,защото СД-то не било част от застрахованата кола!Разбира се след като заплатя 20 лв. допълнително,което се заплащало при всяка първа щета.А и 5 лева за служебна бележка от Полицията за щетата,няколко пъти разкарване до офиса на застрахователя за оформяне на документи(разбирайте още разходи за гориво) и след 2 месеца ми преведоха въпросните 35 лв.:lol:/> Е като теглих чертата пак бях на минус даже и стъклото,да не говорим за новото СД!Затова повече не повторих каско! А след няколко месеца от Полицията ми прати официално писмо с което ме уведомява,че прекратява разследването срещу неизвестния извършител,тъй като времето по процедурния ред изтекло! Всеки сам да си прави изводите какво да прави в такива ситуации!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди седмици олекнах във Варна с едно ЦД. А най-интересното е как са отворили колата. Нямаше никаква следа по нея.

 

Ми то ти си чист късметлия , трябва да почерпиш Публикувано изображение/>.Шегувам се разбира се ,а извода е следния СВАЛЯЙТЕ ВСИЧКО ПРИМАМЛИВО П.П. сори за главните букви .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гладни се навъдиха по улиците. Алармата едва ли ще спре някой ако си е заплюл нещо по колата ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа ,че аз също имах аларма ,но това не ги спря да разбият колата.Беше се включвала,сигнала при отключване ми го показа,но дори пазача от строежа на 10 м. от колата не му направило впечатление.С толкова пищящи и виещи аларми ,които се включват даже от вятър ,май се загубва смисъла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя вечерта, зад макдоналдс на Севастопол разбиха колата на един приятел, ключалката изстръгната както при колегата, и сд-то го няма както и панела от жабката.... Явно бая тарашат по центъра скапаните наркомани....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един приятел му разбиха вратата за CD - SONY GT20, което ново струва под 100лв.... Единствено с плеара с касетката на Прелюда не ме е било страх че ще го откраднат, но за всеки случай оставях една касетка да стърчи - да не се объркат нещо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са някакви толкова пропаднали хора на нас са ни чупили над 10 пъти прозореца на Митцубиши колт свършиха им стъклата в пловдивския регион да ги сменяме и то за глупости оставени цигари на седалка или един нож с еленски крак за дръжка. Прибирайте си всичко сваляйте панели и всичко друго по жабките...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма закони , това е проблема ;) А 95% от полицаите ходят на работа да отбият номера ;) С тия шкембета полицаите и бабичка инвалид ще ги надбяга :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Толкова лесно може да се отвори такава врата, че нямам думи просто...Затова си направих само с дистанционното да се отключва, ключалките на-най - има ги, но формално :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за колегата, че така са му се случили нещата. Преди 5-6 месеца и при мен имаше екшън на баш центъра под катедралата във Варна, където си живея в рамките на 2 седмици ми разбиваха 2 пъти колата. Първия път ми откраднаха лаптопа от багажника, без да съм го вадил и да съм го размахвал, което за мен е или някакво супер шано или някой следи прекалено мнооооого какво става. Две седмици по-късно ми разбиха стъклото с някаква свещ, за да ми вземат радиото и за съжаление ми дигнаха и 2те работни флашки, очилата, които ми ги беше подарила приятелката за годишнината и разни други дребни работи. И в двата случая полицията дойде просто колкото да отбие номера и казаха - ама нали знаете, че това е фиктивно - ние нищо няма да направим, въпреки че им показвах касови бележки за покупката на откраднатите изделия барабар със серийните номера. Пих една студена вода, ремонтирах си колата и оттогава просто и за 5 мин дето каза колегата в по-горните постове не оставям нищо в колата. До там стигнаха нещата.

П.С : Като ми счупиха стъклото беше още пос транна историята защото по принцип си свалям панлеа, но понеже точно тозиден ми се наложи да си прибера стационарния компютър от ремонт и трябваше да мъкна машината по стълбите заедно с чанти, клавиатури и разни други та затова бутнах панела в жабката. Никога преди това не съм го оставял там. И о чудо Публикувано изображение На сутринта няма радио, няма прозорец, няма ми ги документите, няма ми ги очилата. Дорева ми се честно казано, даже малко по късно си поплаках и така.

 

Гледайте напред и не се вторачвайте в горчилката - тези работи стават навсякъде по света, само че в БГ малко по-често !

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове намерих си CD-to в продавалника .... Какво да правя сега ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уговаряш си среща,няколко въпроса на място с продавача и преценяваш да ли тои е изваршителяи.Ако тои ... знаеш боиии.(Така бих аз деиствал,полицията няма да ти помогне)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дай линк към обявата, може там да е СД-то и на моя човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте колегата да си уговори среща с продавача и да си уговорим една Хонда среща там ... :) После ще решим какво да го правим господина ...:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит за хонда среща и да поканя човека... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя или е прекупвач/прeпродавач, или не знам, на моя човек СД-то също се продава от въпросния :X какъвто и да е заслужава си боеца :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя или е прекупвач/прeпродавач, или не знам, на моя човек СД-то също се продава от въпросния :X какъвто и да е заслужава си боеца Публикувано изображение

 

Хайде, още двама трима ни трябват и да измислим сценария, да си върнем CD-тата ! Редактирано от Окич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да прехвърлите разговора на мааалко по-непубличен канал, че току виж 'пича' се подвизава във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми драскайте ЛС кога ще се ходи и къде ще се чакаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Касмет си изкарал колега и на мен ми откраднаха по сащия начин бас касата и усилвателя ..... и по добре недей с бой че после да не ти прави мрасно ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах лично на колегата Окич, нека той сподели с останалите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и на мен вчера ми разбиха Хондата. Бях на плаж на Паша Дере и я заварих с разбита ключалка. Бях си извадил панела и заключих жабката, но и нея също са откючили. Странното е,че са ми взели само флашката,а имаше и още неща, които можеха да вземат. Явно са видели някой и са избягали набързо, имайки впредвид, че покрай мен имаше и други коли, но май само моята беше без аларма(не че щеше да помогне много ако са имали сериозни намерения). Така че решат ли да я разбият, ще го направят дори и всичко да е прибрано и да не се вижда, че има някакви ценни вещи в колата(както беше в моя склучай). Да попитам някакви идеи, могат ли да ми направят патрон, които да се ползва със същия ключ на друго място или само в представителство на Хонда или някакво друго предложение...Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много кофти колега, като знам миналото лято на един приятел му разбиха Голфа след като му счупиха страничното прозорче, взеха му CD-то, че и чак му взеха и тонколоните от кората. Беше много болен след това, дано всичко излезне сполучливо при теб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и на мен вчера ми разбиха Хондата. Бях на плаж на Паша Дере и я заварих с разбита ключалка. Бях си извадил панела и заключих жабката, но и нея също са откючили. Странното е,че са ми взели само флашката,а имаше и още неща, които можеха да вземат. Явно са видели някой и са избягали набързо, имайки впредвид, че покрай мен имаше и други коли, но май само моята беше без аларма(не че щеше да помогне много ако са имали сериозни намерения). Така че решат ли да я разбият, ще го направят дори и всичко да е прибрано и да не се вижда, че има някакви ценни вещи в колата(както беше в моя склучай). Да попитам някакви идеи, могат ли да ми направят патрон, които да се ползва със същия ключ на друго място или само в представителство на Хонда или някакво друго предложение...Поздрави

Отиваш в Хонда и си носиш вазелин (ако нямаш каско) - нова брава (сменяш дръжка и сие). Съответно това е поръчка до Англия или където правят ключалките, чакаш 1 камара време и накрая те надупват.Вариант 2 - слагаш друга дръжка (от същата кола :D) и си имаш два ключа - един за табло и багажник, един за шофьорска (както едно време бяха джуганите) ;)При вариант 2 е възможно някой друг да има копие на ключа и да си влиза спокойно да пренощува в колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки по-кадърен ключар може да ти пренареди патрона по ключа и обратното, без ключ да ти направи по патрона такъв. Взимаш си патрон от някоя морга и си ти човека.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълтаците във Варна са към края си ...но са в такава абстиненция , че ти свалят акумулатора за 200 лева и го продават за 15 под моста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на мен ми провериха колата пред мен дали не е отключена на пикадили център ... ПС: бас ловя че пича щеше да надбяга и Юсейн Болт ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и мен ме сполетя същото "удоволствие", вече за 2ри път, на 23 май.Миналата седмица си оставям колата до нас, на улица в центъра на София. Отивам една сутрин да ходя на работа с нея, и виждам ключалката изтърбушена, "радиото" липсващо, а детско столче и сума ти други неща си стоят вътре непипнати.Но да ви кажа, тия сегашните взломаджии не са като миналите взломаджии, дето ми разбиха колата м. февруари. Надраскали са ми с отверка централната конзола, за което ме е яд най-много. Радиото е смотано, като ми разбиха колата миналия път намерих най-евтиното възможно, 40+ лв, на старо с гаранция вървят по 20 лв, за крадено неюастника надали ще вземе повече от 5 лв, ама на!Поне акумулатора си беше на мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ама не... купувайте си пак на старо касетофони с недоказан произход, или си продавайте панелите, когато ви откраднат майките.А най-се дразня на обява от типа "купувам панел за... щото си изгубих моя, разби'ш ли". Официално предлагам купуването и продаването на панели и майки от касетофони в този форум (поне) да бъде забранено. Причините са повече от ясни.

Редактирано от Zlatozator

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм, аз касетофон втора ръка няма да купя, по гореизброените причини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако ви потрябва ключар да ви нареди ключалката след разбита кола, аз намерих един, от който съм много доволен. Ателието му е в началото на моста Чавдар, на дондуков, в ъгъла на един блок. Намира се горе-долу тук:КартаДоволен съм, свърши чудесна работа и ми взе малко пари, особено на фона на това, което ми предлагаха ключарите, които намерих по итнернет. На този попаднах от форума на Ауди.Пък дано да не ви трябва ключар за проблем като моя.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако ви потрябва ключар да ви нареди ключалката след разбита кола, аз намерих един, от който съм много доволен. Ателието му е в началото на моста Чавдар, на дондуков, в ъгъла на един блок. Намира се горе-долу тук:КартаДоволен съм, свърши чудесна работа и ми взе малко пари, особено на фона на това, което ми предлагаха ключарите, които намерих по итнернет. На този попаднах от форума на Ауди.Пък дано да не ви трябва ключар за проблем като моя.

 

Здравейте ,

можете ли да ми дадете тел. номер на ключаря , който е помогнал и също контакти от къде да намеря патрон на старо в района на София.  Ние също пострадахме, оставяйки колата на път с много паркирали коли над Бояна във Витоша , преди малките писти,но само с опит за отваряне на ключалката -явно с някакви железа са бъркали вътре и са я повредили.Не са успели да отворят- имаше много коли и явно са се появили други туристи - будали и са избягали. Ходих в Младост1 на Ерусалим- в Пикадили има един ключар- пръска я въртя и той и каза , че вероятно , ако я свали няма да стане с пренареждане към ключа , защото може би са я безвъзвратно повредили и по-добре да си намерим друга втора употреба -здрава  и да я пренареди нея по ключа ни. 

П.С.

Хондата ни е HRV последния модел от декември 2002

Редактирано от Хонда Сивик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...