Jump to content
spas21

Щора на багажника

Recommended Posts

Здравейте,от два дена си имам ЦР-В 1-ген. и много му се радвам.Питането ми е за задната щора/кора/ на багажника.При мен липсва фабрично, май.Има ли шъзможност, ако си взема от друго цр-в да си ч монтирам.Колата е английска сглобка и 2000г. фейслифт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабрично липсва!!!? Свалят ги защото после ги продават по 150 лв. Моята кола я купих без щора, но сега имам от ибей за 90 лв. от Англия. Доколкото знам търговците свалят щорите и масичките от ЦРВ-тата, защото после ги продават. Ако греша, поправете ме....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те го теhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=60755&st=0&p=1057208209&hl=+щора%20+за%20+crv&fromsearch=1entry1057208209

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабрично липсва!!!? Свалят ги защото после ги продават по 150 лв. Моята кола я купих без щора, но сега имам от ибей за 90 лв. от Англия. Доколкото знам търговците свалят щорите и масичките от ЦРВ-тата, защото после ги продават. Ако греша, поправете ме....

Грешиш, преди феислифта нямат щори, или поне не всички, но масово нямат фабрично. Инак че крадат масички крадат, че и щори, но си има и екземпляри без щори, като моята на пример та трябваше да си правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че моя няма фабрично, защото не виждам някъде да е имало място за захващане.Или трябва да са сменили целите кори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от два дена си имам ЦР-В 1-ген. и много му се радвам.

 

Питането ми е за задната щора/кора/ на багажника.При мен липсва фабрично, май.

Има ли шъзможност, ако си взема от друго цр-в да си ч монтирам.

 

Колата е английска сглобка и 2000г. фейслифт.

 

Здравей колега, и аз карам същата , и при мен липсва.Публикувано изображение Сложих от форд/не знам точно от какъв/, знам само, че е от комби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята имаше некво платнище което се хващаше с копчета тик -так за кората Подарих го на колега от Смолян и си приспособих щора от Нисан -Примера комби

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си купих задна щора от BMW 3-та серия.Когато ми остане време ще се пробвам да я монтирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...