Jump to content
nedjalko1

Вътрешен кормилен накраиник? МБ4- хидравлика

Recommended Posts

Здравеите колеги, изчетон много теми по въпроса с реики и тропане във волана, всичко по окачването е сменено, без реиката, та въпроса ми е:

Хонда Сивик 98г. MB4, D16B2 - хидравлична реика, има ли вътрешни накраници, защото луфта го локализирам в пръта на реиката или трябва да се прави ремонт на реика.

Ако е така от какви модели коли стават, да търся втора ръка защото много ме дразни топането, а и една камара пари налях да стягна окачването ?

 

 

Благодаря предварителноПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма Хонда без вътрешни кормилни накрайници- цената на бройка варира от 20 до 50лв. за нов накрайник "някакъв' :) Оригинален Хонда нямам идея колко струва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери дали е от вътрешните накрайници или от рейката, че и аз мислех, че е накрайник, а се оказа рейка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери дали е от вътрешните накрайници или от рейката, че и аз мислех, че е накрайник, а се оказа рейка

Как да го остановя, и ако е реика какво ще ме посъветваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го видях като тръгнах да сменям вътрешния накрайник и видях лувта на гребена във втулката, а накрайника не мърдаше като въртиш леко волана. Ако е от рейка рециклираи я, мисля че дават горанция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинален накрайник Хонда няма да намериш, защото не се предлагат отделно. Като попиташ в Бултрако ти казват че се предлага цялата рейка, отделни накрайници не. Рейката обаче, естествено е много скъпа, особено в Бултрако.

Тъй че на питащият мога да кажа да си рециклира рейката ако установи, че луфта е от нея, или да си вземе втора употреба, но да гледа какво взима да не е на същото дередже. Ако е от накрайник - да намери някакъв що-годе качествен и неоригинален, и да го сменя, всъщност и двата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има оригинални и по един ако излезе от тях и решиш да ги сменяш ми пиши да те насоча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има оригинални и по един ако излезе от тях и решиш да ги сменяш ми пиши да те насоча.

Във Вторник съм в Омре Сервиз и ще видим какво ще излезе и ще пиша, Благодаря за съдеиствието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...