Jump to content
PIKap

Honda accord type R vs BMW 330xi

Recommended Posts

Бих го взел ако беше с лявата дирекция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш и 3ти вариант- най-евтиното...Това за мен между другото винаги е бил най-добрия вариант.Ще ти дам един пример, да видиш какво точно искам да ти кажа...Преди 2 г. годеницата ми/ вече съпруга/, си търсеше кола. Реши да е сивик, 92-95г. Имахме малко над 2хиляди лева. Имаше коли за тая цена... Избрах една д13ка, постна, със заминали задни вежди, без хидравлика, даже с чукнат ляв калник. За 1200лв. Купихме я. С регистрацията отидохме на 1300. А да- имаше гуми за лятото и сложена газова. И се почна. Сложихме и хидравлика, двоен карб, Фенабг смени веждите и доста от нещата общо. Легна накрая колата на 2300, при все, че се купи и бобина и крайно гърне... Аиде 2500 да е, но стана за няколко месеца и имаше кола за каране. И сега има права, здрава кола, направена. Даже е с джанти и к-т щанги, нови тампони на предницата... Минала е сигурно 3 бона общо, но за 2г и 40к пробег е добре. Дори няма в момента нищо общо с фабрична д13ка, нито от към ускорение, нито към поведение.Пример 2. Баща ми си взима кола. Спре се на един меган класик, 99та. Имаше 4 бона, даде 3 и 500 за колата и сега вече му е над 5000, защото не гледа като купува и не си слуша сина :(/>/> Малко се отклоних, но гледай мотора да е здрав. Там се вадят най-много пари за една кола. С читав мотор и здрави скорости натам е като другите коли. една боя ти е 1300лв, тампоните не са скъпи, карета има... Гледай да е здрава с читав мотор и си прави сметката според цената.п.п. Даже виждам, че коментирате читава с десен волан. Виж дали и за колко лев може да се обърне дирекцията.Ако трябва един обикновен за части и си ти. Ще имаш колата, която искаш :)

Редактирано от barsi
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От на Илко по-добър няма да намериш. А и щом си запознат с колата знаеш с какви екстри е... нищо общо със заводските. След време, ако реши да го продова с удоволствие бих го взел, заслужава си всяка стотинка и по нищо не отстъпва на Бмв. Нормално е да не му се продава, аз по-голям педант от него не познавам :) мнението съм си го изградил от 2-те му Хонди, които са уникални. Щом си го решил не се отказвай от Акордеона ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел имаше Е46 дизел 150к.с.Кара го една година и го смени за Сивик 7 1.7ЦТДИ.БМВ-то го махна, защото накратко казано му съдра джоба от ремонти, а изглеждаше добре и първоначално много му се радваше.После се радваше, че се е отървал.Затова HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел имаше Е46 дизел 150к.с.Кара го една година и го смени за Сивик 7 1.7ЦТДИ.БМВ-то го махна, защото накратко казано му съдра джоба от ремонти, а изглеждаше добре и първоначално много му се радваше.После се радваше, че се е отървал.Затова HONDA

Беселин, аз моя избор към АТР съм го направил, но няма добри екземпляри. Извинявай, че издребнявам, но има голяма разлика между 320д и 330хи. Разликата е даже приблизително 6 000 лв ако не и повече, така че не мисля, че може да сравняваме моделите. Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега прав си.Наистина разликата е голяма, едно е 2.0 друго е 3.0 мотор.Обаче имаше проблеми и с ходовата част, а големия мотор ще и тежи още повече.Ти си знаеш де, щом си си харесал нещо, който каквото и да ти разправя ще си купиш това, което ти харесва.И аз съм така и те разбирам.Поздрави и успех в търсенето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си с предразсъдъци относно дирекцията,взимай на Драго.Колата е много-добра!Ако не беше жената все я бях взелПубликувано изображение

 

off: там и аз имам мерак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм горд собственик на АТР.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Много безаварийни и добре дошъл в кубъПубликувано изображение!Давай снимки.......Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа,гледам човека е склонилПубликувано изображениеСупер е колицата,предполагам,че си на 7-то небе от кеф,ам?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е уникална.Голямата заслуга е на стария собственик - върху нея има положен много труд и е една идея по-хубава от стоковия АТР.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и да се слушате и радвате един друг. Наистина изглежда много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега Публикувано изображение/> Направи правилният избор

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито без авариийни милиони км ,сподели какво има допълнително спрямо сток АТР.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: това е най-красивият акорд във форума.Поздрави за избора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взимам си назад думите за БМВто...акорда е невероятен.един човек да пусне темa, че иска кола и да вземе неshtо.поздравления и със здраве

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Да ти е жива и здравичка и да се грижиш за нея както подобава :rolleyes: Сигурен съм, че ще те радва много!Сега сериозно... На ръба съм на нервна криза :dry: Жълтата петичка си замина от квартала ми, сега и АТР ... плаче ми се направо :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега днеска видях Акордчето уникално е! Радвам се че остана в клуба сигурен съм че си направил правелния избор! Пожелавам ти много безаварийни километри и много V-TEC преживявания с него! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега това е моята мечта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако покажеш Хондата нали знаеш какво ще стане с дискусията ;)/>

:thumbs1:/> :thumbs1:/> :thumbs1:/>
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...