Jump to content
vendesign

Гумите ми стават ли още?

Recommended Posts

Здравейте, Аз не разбирам много. тези ми гуми стават ли още. Колата е црв, т.е. 4х4, но миналата зима си носих гъзъ на един хлъзгав път към боровец. Чуденката си остава за мен, дали е било по мое невнимание, или просто гумите хич ги няма. Но все пак някой който разбира може да е категоричен, дали да си спестя 350-800 лв за нови гуми или тия не могат да изкарат още 1 сезон.Грайфера е 5 мм..снимките:Снимка 1Снимка 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават, за другото лято.

Koлега, нещо не разбрах, саркастичен ли беше? Гумите са зимни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са зимни ма нямат грайфер за такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй и ако може с по-тесни и ще караш една друга кола нарочно ще се завираш по преспите. ;) А между другото станат ли по-стари от 4години също са за смяна, и като купуваш също гледай година и коя седмица от годината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всички случаи ,грешката е била твоя ,след това на гумите:)!Ако имаш възможност си купи нови! Мойте зимните, са с 6 мм. грайфер, от 2006г. но миналата зима нямах никакви проблеми!Тази зима ще карам за последн път с тях!Твоите са Мишелинки или бъркам? Имат една идея живот и ако внимаваш повече, може и да ти изкарат зимата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишелин са, да. Е, щом нещата са такива, няма да ги мъча, това не е нещо с което може да се шегува човек. Предлагат ми едни Купър тук с добра цена и мисля да ги взема, че тази година се очертава да не е годината на новите гуми. Благодаря за съветите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм се изразил ясно. Имах предвид че не стават за зимата, но в тях има хляб и стават за каране през летен сезон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става. Гумите са ЗИМНИ и ЛЯТНИ имат си определен сезон когато могат да се карат.Ако ще се купуват нови гуми ок ама ако са 2 ръка по-добре си карай и тази зима с тях а другата нови ама ако може да са малко по-читава марка от КУПЪР или други евтини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...