Jump to content
fr33z0v

Скоростна кутия за Акорд

Recommended Posts

Здравейте , карам (карах) Хонда Акорд 2001 година , автоматик 2.3 двигател. Преди около 2 месеца скоростите започнаха да прехвърлят и да не превключват като хората.Отидох до Бултрако и си взех масло за автоматик , след това я оставих при майстор да смени маслото.Малко след като си тръгнах майстора ми се обади , като ми каза че скоростната кутия е за боклука и наистина като се върнах в сервиза бяха вдигнали колата и от скоростите се чуваха уникални звуци :(От скоростната кутия изтече не повече от 2 литра масло , като в маслото имаше не само стружки , а направо парчета метал.Както и да е, та с 2 думи от 2 месеца вече си търся скоростна кутия 2ра употреба, като разбрах обаче ,че трябва да е от същият модел ХОНДА.Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен.Ето малко инфо за хондата:Номер на рама: SHHCL36401U001031Honda Accord 2001 , 2.3 Automat UK TYPE VНомер на двигателя: E23Z5E101009.Номер на скоростната кутия : 1PDA E7П.С.Сори , ако съм постнал повече от 1 път темата , но повече от месец нямам никакви коментари по нея и вече съм в жестока безисходица :(Благодаря ви за разбирането !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторът да не е F23Z5?!? ;)

Ами, нямам представа , така излиза по ВИН номер , всичките данни съм ги взел оттам освен номера на скоростната кутия, който беше написан върху нея на алуминиева плочка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...