Jump to content
foraki70

Honda CR-V ,99г. 147к.с.загуба на мощност след смяня на гърне

Recommended Posts

Здравейте,питането ми е,възможно ли е след смяна на гърне на мястото на катализатора да изгуби мощност на високи обороти.На ниски на 2000х.оборота на 5та изкачва баирите на Обзорския проход,пътя Сл.бряг-Варна.Нови свещи DENSO нова капачка и палец,центровка запалване,регулиране клапани.И на бензин и на газ е така.Просто като я настъпя по-сериозно тя ускорява но мудно,имам чувството че нещо не и достига за да ускори така както ускоряваше;).Някакви мнения колеги.А пропуснах да кажа че интервенцията с гърнето се наложи,защото като я изрежех от 5000х.оборота нагоре започваше да реве жестоко.Оказа се че някой е изкормил катализатора и точно надлъжно по него се беше спукал по заварката. Ходих при Дидо-миамото Варна,клапани,центровка всичко е 6.Сега в понеделник пак ще ходя при него за проблеми по ходовата част и ще говоря и с него за това спъване:unsure:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво стана с Ламбда сондата в гърнето на катализатора?

Нямаше такава колега или поне не ми казаха,ако е имало и са я махнали нямаше ли да ми светне чека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше.Миямото какво ти каза за спъването в понеделник? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше.Миямото какво ти каза за спъването в понеделник? ;)

В други ден понеделник ще ходя.Миналата седмица като ходих гледа клапаните и центровката,не съм му казвал за гърнето но ще му кажа.Като я настъпя на газ или на бензин без значение наема се до едно положение и от там нататък все едно не и достига нещо,като върна малко газта и подам отново тръгва пак.Незнам вече:angry:ще ходя пак на диагностика да видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...