Jump to content
anthropos

Мнение за една Хонда Джаз

Recommended Posts

Здравейте!Търся си Хонда Джаз и попаднах на тази обява: http://www.cars.bg/u849387Какви са ви впечатленията и мненията за тази кола? По принцип имам малко резерви към подобни спортни модификации (в случая Graphite) с разни джиджи-биджи неща, но...Благодаря ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда добре. И парите за фейслифта са добри. Като я гледаш провери как и работи двигателя. Обикновенно при нормална работа не трябва да има вибрации и шум.Провери всичко по електрониката на диагностика, защото мен така ме прецакаха с ABS -а . бяха махнали една от лампичките на таблото за да видя, че не и свети чека.Огледай броните дали са плътно по каросерията. Обикновенно, ако е удряна взимат китайски и те никога не прилепват добре.И друго тази кола няма ESP. Всички авто търговци лъжат за това , защото човек лесно се бърка с EPS което при хонда е електроноо серво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е хубава, но по добре за още малко пари да си вземеш i-vitec, a не ай ди ес ай който е с две свещи на цилиндър и е по капризен. Има за около дванадесет хил. можеш да вземеш 2008г. 90 к.с.доста по добра кола. Разгледай витека е по добър в пъти и за малко повече пари имаш 90к.с. Моя съвет е да не си даваш парите за нещо по старо, а за Джаз 2008г. Това коетоти говорят е от хора които нямат реалното виждане, а само са чували...!!!

Редактирано от XEDOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друго тази кола няма ESP. Всички авто търговци лъжат за това , защото човек лесно се бърка с EPS което при хонда е електроноо серво

 

Благодаря за мнението и препоръките!

А какво имате предвид, че няма ESP - т.е. няма Electronic Stability Program, а просто електронно серво?

До XEDOS - Абе точно за 12000 лв няма, от 13 хил. и нагоре, и то с двигател 1,2. А и 3, 4 или 5 хил. лв са ми много вече Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да няма стабилизираща програма. Ако има то трябва задължително да има и бутон за изключването и.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да няма стабилизираща програма. Ако има то трябва задължително да има и бутон за изключването и.

Ясно, благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мненията ми можеш да откриеш доста информация за конкретния модел , имахме такъв - първия регистриран Джазз в България . Продадохме го на мисля 240 000 км , сменяли сме заден лагер на главина (близо 300+ лв оригинална , има и заместители) , което е почти задължително при всички Джаззове и семеринг ( 18лв и повечко пари за труд ) на коляновия вал . В последствие е прочистван ЕГР клапана , което също е масово явление , но не и причина за притеснение ;) Ако колата е поддържана съвестно и с качествени консумативи не би трябвало да имаш проблеми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След октомври 2008г., така нареченото II - ро поколение на Honda Jazz , което всъщност е трето има контрол на стабилността, даже има бутон за изключване... и .... ако не е видяно или изпробвано, е по добре да не се твърди че не съществува...!!!!!...

Редактирано от XEDOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...