Jump to content
ivankirichev

Проблем с алармата акорд 2003

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам голям проблем. Небях палел колата около месец, днес реших да я препаля и останах неприятно изненадан. Акомулатора беше паднал сложих друг и алармата почна да пищи постоянно, заключваш-пищи без да спре, отключваш-пищи без да спре, паля я пали без проблем но продължава да пищи. Изкарах и буксата на промбона работи 1 час като го включих-пак пищи. Забелязах, че докато работи постоянно премигаше лампата на алармата на таблото... Някой има ли представа от какво може да е, пробвах какво ли не и нестава и нестава. Мерси предварително.пс алармата е оригиналната не е слагана допълнително колата е акорд 2003 2.4 тайп с

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такъв проблем с Accord Ce7 1996 и го реших след като махнах бушона на алармата/централното и сега съм без централно ;((((

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакво развитие маи няма по моята тема? Никой ли не е имал подобен проблем. От няколко дни чета в форумите и стигнах до заключенито, че трябва да се рестартира алармата или по точно някакъв ултрасоник сензор? Някакви идеи какво да правя ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...