Jump to content
Слави CR-V

CR-V 128hp. Странен звук при 220км/ч

Recommended Posts

Колеги днеска на магистралата докато изпреварвах един каиен след 200-210 почва да се чува някъв странен звук в купето, маи идва от към двигателя, нещо като фучене- свистене, не знам как да го определя, интересното обаче е че при 230 до 240 изчезва, достраша ме да вдигам повече да видя има ли го и на горе, но като пуснах педала и скороста взе да пада на 220 пак се появи и на 200 изчеезна. Някъкви идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днеска на магистралата докато изпреварвах един каиен след 200-210 почва да се чува някъв странен звук в купето, маи идва от към двигателя, нещо като фучене- свистене, не знам как да го определя, интересното обаче е че при 230 до 240 изчезва, достраша ме да вдигам повече да видя има ли го и на горе, но като пуснах педала и скороста взе да пада на 220 пак се появи и на 200 изчеезна. Някъкви идеи?

Аз имам идея!И тя е да не караш повече с 200 :P Стана ми интересно нещо тука в разни сайтове пише,че максималната скорост на тази кола е 174км.Да не е пипана нещо твоята?http://www.auto-data.net/en/?f=showCar&car_id=12343 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери ли тампоните на двигателя? Да нямаш някой разкъсан или незатегнат. Иначе и мен тази скорост ме изумява, аз карам ЦРВ 2000 г, 147 коня на метан съм му правил 160 максимум, на безнин 170 и малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и къде го намери това нанадолнище толкова дълго,че да вдигнеш тия нечувани скорости за джипката :) и тоя с кайена като го надмина да не би да слезе да види дали не е спрял :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тои скочи в движение завалията, не очакваше такава драма :) еиии шегичкам се бре, ама много нещо замря раздела, та рекох да раздвижа обстановката ама не се хващате много, явно щото знаете коя хонда колко може, виж в офроуд форума настана голяма веселба :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не те остави човек за малко без надзор :angry: Тъмната стаичка ти е изпила мозъка :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОМГ, имам чувството че съм влязъл в Ламборгини форум :tooth:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaaa смях се със сълзи.Иначе след пипване не е проблем такава скорост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦРВ 1 повече от 200км ако вдигне ще ви купя чисто ново.Пробвано с Втек глава и сгъстяване ни мое повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ANDRESHKO като видя новото с ключовете на таблото ти доказвам , че може :)P.S Естествено не в стоковия си вариант ;)

Редактирано от GeFi's Garage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави , нали си спомняш ,че специално за теб щях да правя писта за кацане - е вече е готова и добре дошъл:D!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още имам някъв проблем с елероните, сигурно щото са от ГоУф 2, може би ще трябва да сложа от Гоуф 3 там вече е друга бира :) тогава вече ще мога да ползвам пистата ти :)иначе ето как вървеше темата в ОФ-форума http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=153930

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е като от раздел "Голф постижения" във VW форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен така. Онзи ден докато теглих от калта едно паджеро нещо изтрещя и като погледнах в огледалото го бях разпорил на 2 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи 230-40 със Црв Б20б, аз съм сигурен, че е могло поне до към 250-55 ама те е дострашало.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...