Jump to content
Nixi73

Миризма на газ

Recommended Posts

От 3 дни сутрин в гаража мирише много на газ-ходих на майстор-полива с веро изпарител,клапан -нищо.Възможно ли е при изгасване на автомобила клапана да не затваря газта и оттам да изпуска?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери да не изпуска зареждалката,може да не затваря хубаво съчмата

Редактирано от fenabg
цитат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от нея някъде отпред мирише

Редактирано от fenabg
цитати !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си извел предпазния клапан на редуктора с едно маркуче в подкалника.Беше се прецакал клапана и пускаше по мъничко,ама аз си знаех че съм го монтирал там и го хванах,сапунката му е майката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3 дни сутрин в гаража мирише много на газ-ходих на майстор-полива с веро изпарител,клапан -нищо.Възможно ли е при изгасване на автомобила клапана да не затваря газта и оттам да изпуска?

С това ведро могат да се закъпят а теч се открива с гъба навлажнена и 2-3 капки веро или течен сапун или нещо което се пени. Разпенваш хубаво гъбата и леко изстискваш над проблемното или набелязано място, пяната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам, се че пиша в темата на колегата. И аз забелязах, че от както стана по-студено и при мен мирише много на газ, докато не загрее хубаво колата(докато стрелката не застане на средата).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състоянието на генерацията какво ти е? При пробити гърнета се получава така. Отделно, че като не е загряла е нормално. А относно миризмата- често си заминава лещата на самата зареждачка при бутилката. Като заредите ако след това за около 10мин макс ви мерише е оттам. За другото вода и сапун или тестер. По сервизите го има 2рото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състоянието на генерацията какво ти е? При пробити гърнета се получава така. Отделно, че като не е загряла е нормално. А относно миризмата- често си заминава лещата на самата зареждачка при бутилката. Като заредите ако след това за около 10мин макс ви мерише е оттам. За другото вода и сапун или тестер. По сервизите го има 2рото.

Май не съм обяснил достатъчно ясно-в гаража мирише на газ в момента в който отворя вратата на гаража,без да съм запалил колата, в нея -слава богу не мирише-изолациятя е перфектна,но последният път не я карах 2 дни ,по мои преценки трябваше да мина 200 км с газта в бутилката-е минах 17

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш проблем,търси теча.<може д не е само един.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега палиш колата, взимаш верото, водата и гъбата и почваш, навсякъде докато не откриеш течА.Успех и пиши какъв е резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега палиш колата, взимаш верото, водата и гъбата и почваш, навсякъде докато не откриеш течА.Успех и пиши какъв е резултата.

Проблема с миризмата е преодолян-оказа се че клапана изпуска но се наложи да го развием от едната страна и тогава показа откъде мирише.Сменихме го и миризмата изчезна.Да ама оттогава разхода скочи на 10 л.при положение ,че преди не надминаваше 7 прикаране на студено или климатик.Тогава смениха и стъковото моторче с друго такова-употребявано.Не знам сега дали разхода скочи от него или изпарителя е за смяна-навъртял е около 70 хил.км.Дайте мнения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...