Jump to content
blacking

Honda Civic RTSI 4x4 V-tec,1,6i 120hp

Recommended Posts

Аз залагам на оранжеви мигачи, ниско окачване и други седалки :lol:п.с. Гледам че си от Варна/София, пък колата монтанска. Дано не си се набил с някоя инвалидна...че в тоя регион обичат да вкарват/продават такива.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли ми я измъкна изпод рацете тази 5-та :D ... толкова я исках ама късно видях обавята! Радвам се че поне е отишла при истински фен, защото тази кола си плаче за проект!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...поне някакъв трейлър от филма ще пуснеш ли да знаем какво ще гледаме :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя седан се продаваше от бая години в мобилето. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да дам малко инфо, сори колеги (Doomwisher-в добри ръце е :) ) Че сам Я Взел преди тебе. Колата е страшна, дълго търсих такава, и я чаках да и падне цената, не е инвалидна, вече Е със СофиЙски номер. Аз съм от Варна но се подвизавам из София, колата Я Взех на "шано", бях готов да е пълен коШник, но след като минах през Омбре колата се оказа пълен патрон (което беше изненада за мене), само мАлко корозия, която не ме претеснява. Та на въпроса, кАкво ще се прави, мога да кажа пълен ребилд, като започвам от вътре на вън, изолация, салон ВТИ(черен), конзоли карбон, круиз контол, 4-2-1 генерация, K&N филтри, за Чип се чудя, клима, парктроник, кристалНИ стопове + фарове + мигачи, халогени (зависи ако сменя бронята) джанти вече имам от ВТИ '15, затъмнени стъкла, мисля да е пЪлен JDM на макс. И на края боя (бяла), тази неделя има месечна среща (28.10.12) мисля да доЙда да Я покажа (и се намерихме с 1 фен със RTSI (червен) коЙто и тоЙ мислИ да доЙде така Че Ще има 2-RTSI) така че, ако някоЙ се сети за някАКви подобрЕния може да даде идея. ИМам доста време до краЙния продукт, но Все пак е свързан с достА пара, само да продам другите си Хонди и я мятам, до скоро :D
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли си купи RTSi за да му слагаш кристални фарчета и стопчета ?Я си вземи един седан VTi и го дай този насам.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Предните са черни като кристал, задните и те не мога да ги обясня, скоро ще кача снимки за повеЧе яснота, а си Взех RTSI, като падне сняг да полудявам и клипове ще има .... Редактирано от atoma
Буквата Ч се пише с буква Ч а не с цифрата 4!!!
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле оле проекта започна преди собственика да знае.... JDM според мен не съвсем ама всеки прави колата си поред разбиранията си успех и да те радва а ти да я поддържаш :)Ако бех аз, или бих я изчистил от към тунинг и да се придържам към японския стандарт за добра визия, или бих я напомпал - TURBO :) Че това RTSI си иска силичка за да му усетиш сладостта :)

Редактирано от Sako
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ртси не плачЕ за турбо определено, защото ще трябва да кара на слабо налягане и да внимава с тръгването, защото е доста чупливо, ако се качат малко НМ и конете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък на мястото на собственика бих я покарал месец два/15хил/ да си каже какво я боли. Само слагам още в началото едно ГИ за 800кинта. Като я излекувам от болежките- смяна на вежди, частична боя, джантета 15ки, по-отпушена генерация, пак тип сток, да е тиха колата, шумоизолиране/всички сивици плачат за такова нещо/, малко музика. И полсе слеващите 200к ще я сцепа от каране, с нужната потдръжка разбира се, пъквие си турбинирайте :cool:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да сподели малко повече информация за тези ртси :) смисъл чупят ли се лесно и бързо :) как им е разхода и това 4х4 постоянно ли е ? изключва ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...синята от клипа в момента май не се кара трябва и ремонт :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеей тази кола е мания, поздравления колега да си е джиткаш със здраве :) и както и да е направиш тя си остава уникална още от както в произведена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да сподели малко повече информация за тези ртси :) смисъл чупят ли се лесно и бързо :) как им е разхода и това 4х4 постоянно ли е ? изключва ли се?

Като превъртят предните се включват задните. Не е постоянно 4х4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да сподели малко повече информация за тези ртси :) смисъл чупят ли се лесно и бързо :) как им е разхода и това 4х4 постоянно ли е ? изключва ли се?

Като превъртят предните се включват задните. Не е постоянно 4х4.
Аз пък си мисля че е напълно перманентно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я видях на месечната и е наистина хубава Със здраве да си я караш и много безаварийни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола ако е д16з7 а тя е 99% такава ;) е 120 коня не е 126 нито 125.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и къде се губят тия 5 коня щото определено не е по бавна от тив 125 коньовите :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата (K1r1L)е прав не бях заглеждал документите но и по талон е толкова 120 к.с,моя грешка може админа да поправи грешката,4х4 може да се изключва и става само предно,но аз е карам с постоянно зацепено 4х4 за по голям кеф ама и си лапа доста, нямах много инфо но ве4е имам доста работи,така 4е ако има и други колеги с този модел мога да помогна с инфо,тия дни ще сложа снимки на млките подобрения :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 26.10.2012 г. at 14:21, chris_barnes написа:

Аз залагам на оранжеви мигачи, ниско окачване и други седалки :lol:п.с. Гледам че си от Варна/София, пък колата монтанска. Дано не си се набил с някоя инвалидна...че в тоя регион обичат да вкарват/продават такива.

Тае хонда беше моя и е здрава,ако знаеш връх Копрен къде е,ама надали,та,с тае Хонда продължих да се движа и след непочистен път след пистата,има една скорост SL,ако ти говори нещо,като я включиш,нищо не мое да те спре,ако слагаха и на ЦРВ тае кутия,всички офроуд джипове ше гледат и мигат.Към собственика,ако види,още ли е в движение.

Редактирано от ros
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...