Jump to content
kamenof

Дистанционно на ЦРВ

Recommended Posts

Здравейте, на дистанционното на ЦРВ-то имам 3 бутона (прилагам и снимка) за отключване, заключване и отключване на багажника. Последното обаче не работи. Питането ми е следното - моето ли дистанционно е с прецакан бутон или по принцип чипът вътре е само за отлюч. заключ и това се слага допълително (тук гадая). Ако моето е прецакано имате ли идея къде може да се оправи, понеже доста често ми се налага само багажника да си отварям (вътре държа сума боклуци, интструменти и т.н.) и би било доста удобно ако тази функция работи, а с ключ в тъмницата се драска и захабява вратата.http://www.zagotovkite.net/userfiles/productlargeimages/product_91983.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На повечето коли багажника се отваря не като се натисне бутона, а като се задържи за няколко секунди. Пробвай така. Ако имаш друго дистанционно пробвай и с него. Не видях- има ли индикатор дистанционното и ако има свети ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На повечето коли багажника се отваря не като се натисне бутона, а като се задържи за няколко секунди. Пробвай така. Ако имаш друго дистанционно пробвай и с него. Не видях- има ли индикатор дистанционното и ако има свети ли?

Задържането за няколко секунди при црв2 отваря само стъклото на багажника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кринг не знам как е при ЦРВ2 но при ЦРВ1 било то от дистанционното било от бутона в купето се отваря само стъклото защото другата половина се отваря само ръчно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря, това със задържането на бутона не го знаех, иначе индикатора е над най - големия елипсовиден бутон (за закл.) - малка дупчица с червен диод.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...