Jump to content
crv-fan

Дневни светлини на CR-V 2 gen

Recommended Posts

Успешно си реших въпроса с дневни drl led светлини. Просто попаднах най-накрая на много добросъвестен и компетентен монтьор, София. Колата е CRV-2, 2.2 дизел, 2006. Имах ядове с лош монтаж на модул за 25% от дългите, писал съм тук. Накрая се отказах от такива модули и се насочих към допълнителни дрл лед светлини. Монтажът не е по силите ми, така че търсих сервиз, способен на отговорно и качествено монтиране. Намерих такъв, взех от тях и самите светлини, с гаранция. Човекът освен че перфектно ги монтира, се постара да отстрани грамотно последици от предишните интервенции. За да не нарушавам правила на форума с реклами няма да пиша фирма и монтьор, ако на някого се налага подобна услуга да ми пише на лични или тук да остави имейл. Просто споделям че има сериозни хора и че коли със сложна и странна електрическа система като нашите подлежат на грамотни ремонти и интервенции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да нарушиш правилата – реклама, пусната от търговеца, е друго нещо. Ти не печелиш от това. Така че, ако искаш, ще е полезно да споделиш при кого си монтирал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз да споделя как направих монтажа.Модулът е CarDRL5S®. Извън кутията с предпазители е вързан минуса към акумулатора и проводника към габаритите.Към дългите светлини връзката е с разклонител за предпазители взет от   http://tpetrov.com/search.php?prod=Държач+за+автомобилен+предпазител+11mm+F1124

Разклонителите се наложи да ги удължа със запояване на крачета от предпазител,защото опираха в релетата.Сега имам дневни светлини в зависимост от ключа дали е на дълги или на къси на 30%.

IMG_20200525_124939.jpg

IMG_20200525_125108.jpg

Редактирано от videvid
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, Pavel_Pavlov написа:

Няма да нарушиш правилата – реклама, пусната от търговеца, е друго нещо. Ти не печелиш от това. Така че, ако искаш, ще е полезно да споделиш при кого си монтирал.

Сервиза се вижда на alarmsyst-bg.com човека е инж. Тенко Тенев. Предложи ми светлини Parrot, някакви тайвански, но гарантира че са качествени, издаде и гаранция, ще ги видите на сайта, струват 180 лв., за труда взе 70 лв. Много ли е, малко ли е не ми е решаващо, важното е че ми реши проблем. Любезен, много добросъвестен, както казах отстрани куп глупости от предишни интервенции и ми ги показа. Паля двигател и светлините светват, грамотно, добре монтирани. Неудобството при него е че държи да се оставя там колата, което не ми беше удобно и се наложи да чакам 4 часа. При него просто не става за 10 мин. такъв монтаж. Има колеги, които могат, знаят и имат инструменти сами да се справят, но за такива като мен варианта беше перфектен.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...