Jump to content
Plamen_ni

Как се оправя градушка

Recommended Posts

По моето ЦРВ има леки вдлъбнатини от градушка. Чувал съм, че се оправя с вакуум без да се китосва и пребоядисва колата. Някой чувал ли е за нещо такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм даже как става в UK,ама тук не знам къде може да се направи.Цената със сигурност е подобна-около 100 паунда,а боядисване на таван е пак в тия рамки.Пък за рибарска кола....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм даже как става в UK,ама тук не знам къде може да се направи.Цената със сигурност е подобна-около 100 паунда,а боядисване на таван е пак в тия рамки.Пък за рибарска кола....

За това съм я купил, но все пак каското ще ми покрие щетата. Искам до го оправя, но не ми се иска да се китосва и пребоядисва. Затова питам за вакуум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,виждам,че си от София.Аз съм ползвал услугите на "ПЕНТФИЛ И КАРДИНГ " и съм изключително доволен.Със Субаруто така ме беше била градушка,че предния капак и вратите бяха с доста щети.Изкарват всички вдлъбнати с вакумчета и не оставят никакви следи .Намират се на "Коста Лулчев"2,близо до Плиска.Мисля ,че Емил се казваше момчето.Мога и телефон да потърся.Заведи си щета и с възлагетелното писмо отиваш там.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,виждам,че си от София.Аз съм ползвал услугите на "ПЕНТФИЛ И КАРДИНГ " и съм изключително доволен.Със Субаруто така ме беше била градушка,че предния капак и вратите бяха с доста щети.Изкарват всички вдлъбнати с вакумчета и не оставят никакви следи .Намират се на "Коста Лулчев"2,близо до Плиска.Мисля ,че Емил се казваше момчето.Мога и телефон да потърся.Заведи си щета и с възлагетелното писмо отиваш там.Поздрави!

Мерси колега. Горе-долу какви пари излиза (информативно). http://biznes-bulgaria.com/firma/41698-pentfil-i-karding-bylgariya-eood-sofiya Предполагам, че е това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакаи един месец и щи мине, тоя висок таван как въобще ги виждаш :)С парите от каското може да подариш нещо друго полезно на колата, и как на тавана имаш а на предния капак не ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакаи един месец и щи мине, тоя висок таван как въобще ги виждаш :)С парите от каското може да подариш нещо друго полезно на колата, и как на тавана имаш а на предния капак не ?

И на предния капак има, но по-малко, просто не го споменах. Наистина са много леки следите, но ще видя какво ще стане със застрахователите. Не е спешно, просто исках да знам дали може да се оправи с вакуум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сорри за спама, ама това

... тоя висок таван как въобще ги виждаш :) ...

беше първата мисъл, която ми мина и на мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, и аз имах вдлъбнатини по колата, ползвах услугите на www.hailrepair.eu. След намесата им не останаха никакви следи, даже и лака не беше повреден. Цената я казват след огледа.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да отварям нова тема за едно питане, така че ще питам тук. Колко литра е резервата на ЦРВ 1 генерация? (когато лампата светне)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-10 литра?!Не съм я чакал да смукне въздух, но, когато лампата започне да присветва, събира около 50 л.до капачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-10 литра?!Не съм я чакал да смукне въздух, но, когато лампата започне да присветва, събира около 50 л.до капачката.

ok, мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне да използвам темата!За вдлъбнатини от градушка, ясно е ,че се оправя с вакум , но питането ми е ,дали могат да оправят вдлъбнатини от кучешки зъби?Миналата седмица ,някакви помияри са се веселили на единия калник и са оставили два зъба на веждата!Някой запознат да сподели ,или направо да се обаждам и питам на посочените сервизи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...