Jump to content
RunnerS

d15b2 >>> d16a9

Recommended Posts

Здравейте колеги,от няма и месец карам хондичка и съм доволен ама манията си е мания та да си дойдем на въпроса изпадна ми едно двигателче > д16а9 на добри пари и искам да знам дали ще стане без преправяния на моята кола дават ми го със всичко скорости електроника ... мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от каква кола са свалени двигателя и скоростите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще иска някакво малко преправяне,но за някои маистор няма да му е трудно, а и ще има разлика вав варвежа и ще си доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще иска някакво малко преправяне,но за някои маистор няма да му е трудно, а и ще има разлика вав варвежа и ще си доволен.

това как го отсъди без да знаеш от какво е мотора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, колегата е ограничен в писането за това ще пиша вместо него ...двигателя и кутията са от CRX, което значи че като комбинация няма да паснат директнопредложих му да използва само двигателя, което ще му спести преправяне на съединител, полуоски и други евентуални проблеми ... давайте нататъка ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Преправяне на инсталацията към ОБД0 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще иска някакво малко преправяне,но за някои маистор няма да му е трудно, а и ще има разлика вав варвежа и ще си доволен.

това как го отсъди без да знаеш от какво е мотора ?
От какво може да е мотора от акорд.След като знам в какво се монтира този мотор от там съдя от какво може да е мотора "професоре"
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора е от црхс мотора ми дават комп,инсталация и скоростна кутия която е с жила !! кво прайм ся ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@todorov365 - я малко по-леко с тона. Мотора може да е както от кончерто, така и от ровер, професоре ;)@RunnerS - можеш да направиш хибридна кутия от твоята и тази на ЦРХа, но си е игра. Като цяло е добре да останеш на варианта хидро кутия, както те е посъветвал лукчо. Ще трябва да попреправиш инсталацията, защото твоята например не е пълна инжекция, тоест, ще ти трябват още кабели за инжекторите. Може да се наложи и да се пипнат стойките на мотора, но това ще го установиш като тръгнеш да го пускаш вътре.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отлагат се работите по двигателя че стана беля тука с една мантинела и най вероятно ще ми трябват всичките части от окачването от левия край

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...