Jump to content
kamenof

Машинка за вдигане на стъкло

Recommended Posts

Да колега, махнах кората и вътре кабелите са направо ад, опитах да ги сваля но не успях, може би трябва да ги види някой  който си разбира от работата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах снимки някъде от когато си възстановявах моята, ще ги потърся. Ако не си запоявал никога по-добре търси автоеладжия.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запоявал съм, даже вече запоих 6 жички, само дето идващите са 20 бройки а тези с които се свързват са 19 но ще го мисля, утре ще си купя жички със съответните цветове и бишоп и ще ги свържа така без ония куплонзи да видим какво ще стане. Наложи се да сваля целия калник за да стигна до тях ;3 .Поздрави! 

Редактирано от Honda CR-V 1 Maniac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваля се само вратата, буксата се разединява и се работи удобно.Буксите се възстановяват, аз така направих. За по-лесно можеш да ги разпробиеш и да споиш кабелите. Бях си направил схема но тъпия тел се прецака нещо и не намирам снимките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така направих колега, разпробих куплонзите и просто ще прокарам всички кабели през тях, след  като ги запоя  един бишоп и  ще видим какво ще стане ;). Може би вратата щеше да е по-лесния вариант но да, за пръв път разглобявам нещо от сорта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до снимката, нали просто ги сръвзвам по цветове, едва ли има какво да се обърка, или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че може да се объркат. Аз си направих схема с номера както са на буксата. После ги вадих и запоявах един по един. Играх си доста, но исках да запазя буксата в оригинален вид. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На самата букса има номера на гнездата.Карай по тях и няма да сбъркаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свързах всичко, сега си работят тонколона, машинки итн. По цветове, остана само една сива свободна, но щом всичко функционира едва ли е проблем. Благодаря за съветите @D-D. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди много години си играх с центрялното заключване (модулът е във вратата) и гледах ел.схемите. Ако не ме лъже паметта, сивата май беше за опция "търсене ня автомобила". Ако сложиш аларма с дистанционно, на което има бутон за мигане на аварийните

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...