Jump to content
stranger in moscow

Някои ще ми направи ли услуга ?

Recommended Posts

Става въпрос за една морга в София продават едни части които ми трябват , за съжаление нямам близко ходене в софия и не знам кои би могъл да ги вземе, за това бих се радвал ако някои реши да помогне моргата се намира в кремиковци индустриална зона. И частите са 25лв броя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но бих се изненадал ако моргата не праща с куриер? Също така можеш да кажеш как ще осигуриш парите на този, който реши да ти помогне, колко са частите дето са по 25лв броя, какви са, защото се съмнявам, че някой ще тръгне да помага с лични пари без никаква информация :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Veseliq е прав защото едно време имаше подобни схеми с лагери :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарове за моя акорд два са парите мога да ги пратя както иска epay.paypal бамков път еконт и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто не се разбереш с моргаджията да ти ги пусне по ЕКОНТ с опцията виж преди да платиш и така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правели му рекламации и не искал не се занимавал нито с еконт нито с други куриери, опитах да се разбера но не иска :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в такъв случай, сам се сети колко са му хубави частите..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека е голяма морга нз колко са му хубави частите не съм пазарил от него до сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не бяга от парите.......Сам си вади изводите за качеството което предлага.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човека е голяма морга, качеството ще е голямо. Това се опитах да му намекна на колегата, ама нещо не ме разбра. Успех с покупката, колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма или малка морга, няма значение. Най-добре сам да си прецениш на място, дали те устройват частите. За да няма после сърдити и недоволни. По-добре се обърни към някой колега от форума, който търгува с части втора употреба. Иначе ще вземат да ти пратят купчина желязо и няма какво да им кажеш - все пак не са нови части.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук във форума има човек,който има голяма морга за Хонди,няма да го казвам,за да не правя реклама.Ама незнам защо не се обърнеш към него ами се занимаваш със това куче без история,дето във 21век неиска да работи с Еконт,защото му ги връщали!Тука има измама нещо,незнам ти ли?Моргата ли?Ама невервам некой да ти помогне.Едни части...........по 25лв.броикатаа.....фарове билии....неможа ли да напишеш отначало още?Ей кфи нинджи има по форумите. :ph34r:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе човек иди до варна ..кви работи софия мофия моргаджия дето му връщат чаркалаци ясна измамата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа да убедите stranger in moscow да направи нещо различно от това което си е наумил. Поне така съдя от темите в които е писал.

  • Нагоре 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странника е странна птица, ако го не ритнеш - не ще да литне! :P Към автора: Искаш ли да ги взема, докарам и монтирам - да не си цапаш ръчичките? :lol:

Редактирано от Sebulba
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във варна ги няма никои фаровете ако не бях питал нямаше да пускам тема .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни ми на лично инфото за адреса на моргата - този понеделник 24.09 имам работа в района на Кремиковци - ще видя за какво става на въпрос .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...