Jump to content
VOR

Плажни кърпи HONDA

Колко плажни кърпи бихте си купили ?  

83 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Бройте ме и мен с 2 :) както бях писал малко по горе в темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам с един брой плажна кърпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли развитие по поръчката? Аз също бих се включил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развитието е , че колегата K_U_D_O_S ,в момента се опитва да изнамери старите файлове от предишната поръчка...но има някакво затруднение.., ще се опитам да отида на месечната в Пловдив , да видим дали можем да измислим други файлове , ако тези на се намерят..

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви файлове трябват? CorelDraw?

 

Имам 2-ма роднини занимаващи се с графичен дизайн, ще измислим един нов дизайн за кърпа. Публикувано изображение

Редактирано от MegatroniC
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви файлове трябват? CorelDraw?

 

Имам 2-ма роднини занимаващи се с графичен дизайн, ще измислим един нов дизайн за кърпа. Публикувано изображение

 

По-добре ако можете да направите действайте, защото иначе само ви бавя. Не мога да се свържа с човека направил първия дизайн...

Ианаче са CorelDraw файловете, да. Ако все пак успея ще пиша своевременно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами засега няма нужда от нов дизайн , само някой да изнамери неква опция за да дигитализираме стария дизайн и всичко е ОК. Или трябват да изпаднат старите файлчета и дотогава чакаме.., или някой , с подходящия фотоапарат и познания да снима кърпата и обработи файла и да ми го препрати..аз от там ще се задействам за останалото...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за такива кърпи бройте ме и мен !!!/> Публикувано изображение

 

Тази не върши ли работа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже, надписа - fan club има ли име на шрифта или някой го е правил специално за тук?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже, надписа - fan club има ли име на шрифта или някой го е правил специално за тук?

Mistral е шрифта.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шрифта мисля , че не е Мистрал ,а е подобен - по-скоро преработван . Ще се опитам до 2 седмици да издействам някаква оферта на база заложените по-горе в темата критерии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните файлове са пратени на VOR от тук нататък сте вие !

Редактирано от k_u_d_o_s
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@VOR - Колега, предлагам да дадеш краен срок в рамките на който хората трябва да направят своята заявка и да ти изпратят парички, и да действаме :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@VOR - Колега, предлагам да дадеш краен срок в рамките на който хората трябва да направят своята заявка и да ти изпратят парички, и да действаме :rolleyes:/>

Напълно съм съгласен. Впрочем коя картинка се избра за щампа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако става въпрос за такива кърпи бройте ме и мен !!!/>/> Публикувано изображение

 

Тази не върши ли работа ?

 

Тази кърпа е страхотна.Ако е нещо подобно се пиша с 2 броя от наи големите.нали няма да са 90 на 1.10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е картината и цвета , друга няма..Файловете са при мен...исках да се свържа с едни хора , който също се занимават с подобни изработки.., за да се видят и техните условия..само дето за в момента не става.., ще се изчака още малко , и после ако няма друга хава , ще се пробвам да направя 1-2 мостри и да ги донеса на някоя месечна сбирка...за да ги видите точно кво представляват... Миналия ден ходих да плувам и видях подобни..на БОТЕВ , нещо не ми харесва изработката и цветовете...личи си ,че не е скъпа кърпа .., оставям го краен вариант ..ако след некъв период не се намери по-хубава фирма и оферта..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

 

 

За момента получих отговор само от една.

 

СВЕЖЕН ЕООД

 

От там за 50 броя с размер 100х160 и два цвята (червена с бели надписи и лого, визирайки пост #9) ми дадоха цена - 18,60 без ДДС за брой. Което прави 22,32лв с ДДС. Предполагам цената ще пада ако броят расте, Публикувано изображение Също така може да се избира различно съотношение на памук/полиестер, от което цената отново ще варира. Понеже не разбирам много от платове, поисках цена за съотношение памук/полиестер така, че кърпите да попиват повече и да са по-износоустойчиви. Публикувано изображение

 

.....

 

 

С тези няма ли да излезе нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Какво ви обещах направих запитване за хавлиени кърпи и днеска получих отговор :

1-ви вариант - Хавлиена кърпа 400гр. 60/40 Памук/полиестер с втъкана лого :

1.1 - 90/180 - 20,50 лв

1.2 - 100/180 - 22,70 лв

Минимално количество - 500 бр. Публикувано изображение

 

2-ри вариант - Хавлиени кърпи 400 гр. 60/40 Памум/полиестер с втъкано лого - водило се най-популярния размер :

- 70/140 - 12,80 лв

Минимално количество - 800 бр. Публикувано изображение

 

3-ти вариант - Бели хавлиени кърпи със щампа

3.1 - 70/140 - 21,90 лв

3.2. - 100/160 - 29.20 лв

Минимално количество - 100 бр. Публикувано изображение

 

В петък ще имам мостри при мен и ще споделя и как са им материалите Публикувано изображение

 

Поради големите минимални количества пускам анкета и всеки , който иска да си поръча такава кърпа да напише какви бройки би си купил . Ако до 1-2 седмици се съберат не малко хора ще видим какви са вариантите останалите бройки до минималните количества да бъдат поети от някой добър човек Публикувано изображение

А за желаещите ще се наложи да преведат предварително пари с цел реално ангажиране , че ще си купят кърпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако става въпрос за такива кърпи бройте ме и мен Публикувано изображение/> Публикувано изображение

 

Тази не върши ли работа ?

 

Тези старите кърпи какъв раземр са ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино ще трябва анкета и за вариантите, че ще стане лудница. Един ще иска 2 броя ако размера ***/***, а друг 5 бр. за размер ###/###За мен като е плажна кърпа трябва да е голяма и размера 100/180 мисля ще изглежда много добре.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще трябва анкетата да е за размерите.Аз лично 70/140 не бих взел.Прекалено малка е за плажна кърпа.А вариант 3 с тия бели кърпи с щампа хич не ми се нрави.Тези, които сте правили преди са супер готини на вид и точно те ме запалиха по темата с кърпите, а сега бяла.........обаче от къде ще се съберем толкова народ не ми е ясно.Ако са от първи вариант независимо дали 90/180 или 100/180 ще взема 2бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен като е плажна кърпа трябва да е голяма и размера 100/180 мисля ще изглежда много добре.

Това за хавлия ли ще го ползваш или за знаме :D/> 100/ 180 е матрак персон и половина някъде :P/>Какъв е стандартния размер на плажните кърпи ?Аз затова питах какъв размер са били старите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам с 2 броя , да речем 100/180

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи първите кърпи които се поръчваха са ( защото имам още от нея ) с размер 140/70 и кърпата е напълно достатъчна за човек с ръст 180 ;) 100/180 е огромна според мен и единствената логика да имаш такава кърпа е ако на нея ще лежат двама ;) Не знам как са били правени предишните кърпи , нека Климент каже , но ми се струва , че са с щампа поради наличието на бял кант . Все пак ще изчакам да видя и какви са като материя мострите , които ще ми изпратят . Плюса на този вариант е , че определено според мен ще сме над 100 човека и може да искаме по-ниски цени за по-голямо количество , въпреки че се съмнявам де ... Анкета ще има , но с оглед на това колко души се съберат изобщо гласували ще помисля как да я сформирам и от къде могат да дойдат нужните средства за доплащане на заявката ....

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи първите кърпи които се поръчваха са ( защото имам още от нея ) с размер 140/70 и кърпата е напълно достатъчна за човек с ръст 180 Публикувано изображение/> 100/180 е огромна според мен и единствената логика да имаш такава кърпа е ако на нея ще лежат двама Публикувано изображение/>

...

 

И аз така ми се струва освен това ако се направят по малките кърпи 140/70 т.е. за по един плажуващ Публикувано изображение/> ще се поръчат повече бройки !

 

Да речем аз ще взема 2-3 и така всеки като вземе поне по 2 ще излязат нещата.

Верно че и големите ще са красиви Публикувано изображение/> ама...трудно ще съхне...

 

Ако се направят два варианта -

нормални и големи кърпи май въобще няма да съберем бройката Публикувано изображение/> Инъче ще има пък избор за всеки вкус !

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че бройките за 2-я вариан е най-голяма, от тях бих взел 2 или 3. Хич не ми се нрави плажна кърпа със сщампа. :) А първите май са огромни, разпънах една рупетка и наистина трябва двама да седим на нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги мисля че втори вариант 140на70 е най удачен като размер и цена защото много от нас ще си поръчат по 2 3 и повече кърпи

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140/70 е малка според мен, да не казвам много малка.Става за бяня, за плаж не. Варианта на колегата k_u_d_o_s_ за мен е най-приемлив за плажна кърпа.

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,последните бяха добър вариант като размер -150/110.Вършат идеална работа за всичко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно :blink:/> моята е от последната поръчка и е с размери 100/150..освен да се е скъсила от пране :D/> Иначе този размер е супер (висока съм 165) и не бих взела по-малък. Някой пращал ли е запитване към "ЕСА Корпорация"? Те са в ликвидация, но може и да работи завода. Ако никой не е питал, мога да ги питам. Вкъщи всичките ни кърпи са от тях и са много хубави. Нямам идея обаче дали правят щамповани :)/> За съжаление се оказа, че фирмата е прекратила тотално този вид дейност. Само разпродават наличните количества.. :(

Редактирано от Rossi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги щом момиче ви казва, че по-малка от 100/150 не става значи правете си изводите.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги щом момиче ви казва, че по-малка от 100/150 не става значи правете си изводите.

 

Това какво трябва да значи че тези които имат плажни кърпи 70x140 че седят на пясъка ли :D/>/> :D/>/> :D/>/>

 

И какви трябва да са изводите ?

 

Един ползва кърпата за плаж, друг за "чаршаф" , трети за "матрак", четвърти да друсат четворка белот, пети за перде или рекламно каре и т.н.

Всеки според вкуса бих казъл...Публикувано изображение/>

 

Работата стана май много сложна.

Аз лично не виждам смисъл кърпата да е 100x180 - тва поччти е два квадрата чаршаф :D/>

 

Който се е хванал да прави кърпите трябва да има здрави нерви ! И да си реши какви ще ги произведе , добре е да има два варианта за да има избор но не е задължително.

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега това с пердето много ми хареса напълно прав си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, не съм очаквал че ще има спор за размера. Явно и тук, както навсякъде размера има значение :lol:/>/>/> Ето какво тогава: Който излезе с добра оферта от фирма (тъкана кърпа, а не щампа) да напише възможните варианти за размери. Прави се анкета, дава се срок от седмица примерно за гласуване. След това на база на гласовете се решава (в случай че не може да се пусне поръчка за 2 различни размера хавлии) кой от 2та размера да се произведе. От там още няколко дни (примерно 3-4) за да се уточни кой ще иска от съответният размер. От там се пуска поръчката и се събират парите. Иииии се надяваме за лятото да имаме кърпи (ако споровете за изяснени).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какви трябва да са изводите ?

Извода, е че жените разбират от тези неща и това е по-добрия вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем колеги аз предпочитам по големи нз какво ви пречиаз съм 1.97 120 кг :Д няма ли вариант за 2 размева да се поръчат?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...