Jump to content
VOR

Плажни кърпи HONDA

Колко плажни кърпи бихте си купили ?  

83 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Имам едно въпросче относно плажните кърпи . Преди 2-3 години някой беше почнал да ги прави , после естествено почнаха проблемите ( предлагат се в 2 цвята ., ма може да си купите само единия ) и някои хора ревнаха ,че бързо се разрохвали и тръгвали нишки ..НЕ занм дали е така ?Публикувано изображение!! Казвам го преди 100 спамаджии да ми налеят ,че..е..Не Ти Ся Неразбираш..И Ка'т Не си Доволен....и др. Та по темата :

Има ли такива кърпи ?

Има ли избор на цвят ?

Има ли избор на плътност ?

Има ли избор на размер ?

Цена ?

 

Ако не :

Трябва ли пак да се събира някаква група за заявки и тн....

 

БЛАГОДАРЯ предварително на ТИЯ дето няма да ми обясняват ,че сега е началото на зимата..и Защо питам...и има мнооого време до лятото..и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: Ако има, аз бих се включил с 1 кърпа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недоволни винаги има. Моите две хавлии все още са в кондиция, смятам и другото лято да си ги ползвам. Преди 3 години колегата Климент от Варна ги поръчваше и разпространяваше. Аз съм много доволен.

Редактирано от vesso_varna

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си бях взел 2 от тази партида и още не съм опрял до втората още. Нормално е да се нищят малко повече от нормалните, все пак са 2-3 пъти по-пухкави. Даже ще взема да ви кача снимка довечера на стабилно ползваната ми кърпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи миналия път темата е била подхваната от K_U_D_O_S , а не от Климент ..,(освен ако това не е името на K_U_D_O_S) и доколкото разбирам за миналата година не е имало доставка и поръчка..( може и аз да не съм разбрал правилно..уж попрочетох някои нещица ) .Прав е колегата , когато казва ,че винаги има недоволни...обаче трябва да се разграничават "мрънкачите" от Градивната критика..!! Демек : ако има опции за по-големи размери (по-широки) и/или за по-плътни , но колегата не е публикувал това , т.к. цената е примерно с 5 -10 лв. по-висока ..сега е момента да се поправи.., ако това е най-голямата възможна плътност , която използват от фирмата и тн... просто трябва да се каже..Като няма..НЯМА не е проблем.., просто ни куца малко информацията по въпроса.Прочетох и мнения , че " едвам се събрали 300 човека.." доколкото аз разбирам важно е да има заявки за поне 200 кърпи , независимо дали ще са ги поръчали 100 или 200 човека.., освен това 300 човека..освен ако не са правили партия да си купят една кърпа на двама...!!! Но това може само човека направил заявката и брал ядовете да го каже...Темата си остава отворена , нека ако някой има възможност за изработване/поръчка на кърпа да си каже и да видим докъде ще е докарамепп. Плажните кърпи на Хонда са едни от нещата дето ни карат да се чувстваме горди от това ,че сме на плажа ..за разлика от коремите ни...., така че нека бъдем Горди организирано !!

Редактирано от VOR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Климен и k_u_d_o_s е едно и също лице :) ако искаш пиши му, но не мисля че би се нагърбил отново с поръчката, поради други фактори. Познавам го и мисля че сега си има съвсем други ангажименти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен. Климент и K_u_D_o_S съм аз и аз се занимавах в поръчката предния път.Мога да разуча евентуално въпроса в момента дали има откъде да поръчаме и на какво цени,размери, плътност и т.н. и за какво минимално количество.Проблема е че схемата от предния път не беше много успешна, а найстина в момента нямам времето да я повторя. Ако измисля нов начин( т.е. ако се нагърбя с поръчката на всички кърпи за моя сметка и после продажба) мога да пусна пак поръчка. Стане ли така - избирам колко голяма и каква плътност и който иска да си взима. С демокрация не става и накрая все недоволни. Но всичко става бавно и това значи че кърпи може да има за другото лято.Обещавам че ще разуча при първа възможност и ще пиша. Виждам че интерес има...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , предполагам , че в тези начинания винаги има и нерви дето са непредвидени...и недоволни...от всичко..пак казвам , не се обиждай Климент , не съм ги пробвал лично и не мога да имам компетентно мнение , само отбелязвам отзивите...просто ако има избор на плътност и размери..естествено това ще се отразява по някакъв начин и на цената на модела..е добре ..за да може всеки сам да си преценява какво иска да закупи.., ако няма..е отделен въпрос..както Хенри Форд беше казал..предлагаме модела във всякакви цветове и те все са черни...!!!интерес определено има , предполагам ,че скоро и други като прочетат поста ,че реагират..засега сме в очакване ..и колкото по-рано е подхванем тази инициатива толкова по-добре...Успех !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за такива кърпи бройте ме и мен !!! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,че къ бройте ме.Няма начин да пропусна възможността да се връткам из дюните с една такава шукар бибитка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм следил как е протекла предната поръчка, но бих ти предложил следното, тъй като все пак ти движиш нещата (имайки предвид, че искам и аз да се включа):Проучваш вариантите, избираш този който най-ти допада на база на опита ти до момента. Написваш тук инфото - колко е голяма кърпата, с каква плътност и тн. (тоест без право на избор). След това даваш крайна дата (примерно 1-2 седмици след като си пуснал офертата) и даваш банкова сметка. След това, кой превел - превел. Дано обаче да става и с по-малки поръчки, че 200 броя наистина няма да можем да ги съберем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще има поръчка,евентуално,бройте ме и мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поръчвайте и за мен няма проблеми, свиркай те ;)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бързо да напиша за да сте в течение че съм задвижил нещата и търся производител.Малко бавно стават нещата защото не остава много време за това, но се работи и когато имам конкртено предложение веднага ще ви пиша.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеал :) Ако има поръчка ;) Аз искам кърпичка ПОооооо 2 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа с поне една.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли малко късно за плажните кърпи Публикувано изображение Дайте да видим някоя снимка, за да знам дали да поръчвам и аз Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли малко късно за плажните кърпи Публикувано изображение Дайте да видим някоя снимка, за да знам дали да поръчвам и аз Публикувано изображение

 

Снимка на страница 1. :P

 

+1 засега за мен.

Редактирано от Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета чакам оферта за кърпите , имам хора които ги правят , - размер 95х180см цена скоро

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще искам един брой независимо каква е цената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде де,давайте някви цени и схема за плащане ,че това червено ми допада и на мене и аз ще вземе една или две ,не знам още!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще искам от кърпите и защо не преместите темата в общи поръчки ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, аз също бих искал да си закупя една кърпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих взел стига да са от големите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важно е,че има светлина в тунела...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще изкоча за една бройка веднагически :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих взел и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...