Jump to content
foraki70

Има ли CR-V такъв цвят оригинално с ляв волан

Recommended Posts

Здравейте,питам защото ще купувам такова с ляв волан,а в интернет всичките които намерих с този цвят бяха с десен.Да не би да му е обръщана дирекцията и ако е така по какво мога да разбера. http://www.motoring.co.uk/car-pictures/honda-cr-v-1999-es-picture_6158257

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е обръщана дирекцията,можеш да познаеш по много неща,например:шофьорската седалка е различна от пасажерската,задната светлина за мъгла е от другата страна,страничните огледала са разменени,управлението на прозорците на двете предни врати са разменени,фаровете светят на обратно(десния е по-вдигнат)Смятам,че не си заслужава да се сменят всички тези неща и да се продава на сносна цена,а и сигурно забравям да спомена нещоПубликувано изображение

Ориентирай се към задната светлина за мъгла(ако не са 2,не знам как е CRV-то)

Редактирано от longfinmako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ще е някаква лимитирана серия, аз и в Англия не съм виждал такъв цвят.Значи, всичко това, което спомена колегата, може и да е оправено, т.е.променено, като за ляв волан. По моргите предполагам има всичко.Сещам се за нещо друго, което може да не е пипано. Предполагам има дистанционно, централно заключване. Виж какво се случва, когато отключваш колата с ключа. По принцип на кола с десен волан, като отключваш предна дясна врата се отключват и всички останали. Като отключваш предна лява врата се отключва само тя, другите си остават заключени.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро по VIN-а ще разберете каква е била колата - ляв или десен волан, защото него няма как да го смениш по легален начин...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал 2-3 такива златисти ЦР-В-та, дори едното е на един познат и са все с лява дирекция. До колкото знам той ходи си го взе от Швейцария. Мисля се водят наистина някаква лимитирана версия, че неговото е с фул пакет екстри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да отворя линка, но и аз съм виждал златисто, мисля че беше с руска регистрация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те руснаците са любители на златото, така че не е голям референт CRV-то с руска регистрация. ;) Иначе да, Хонда прави CRV '99-та със златен металик. Име и код на боята: Naples Gold Metallic Clearcoat YR-524M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е оригинален цвят , спокойно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги,значи ако технически е добре колата до няколко дена ставам един от вас,горд собственик на ЦРВ,нищо че е старичко.Цвета е малко такъв като на такси \тука повечето са такива\ но това няма значение,благодарение на вас,разбрах че е безпроблемна и корава машина така че това е което ме интересува.Французойка е и веднага като я взема ще кача снимки пък дано съм късметлия,човека само читави коли внася затова и се свързах с него.Остават няколко дена и нямам търпение:D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв цвят ЦРВ. Ляв волян, от Германия го купих преди 4 години. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...