Jump to content
JunkieXL

Чистачки Сивик 8 генерация

Recommended Posts

Някой знае ли какъв точно е оригинални размер на чистачките за Сивик 8 генерация хечбек. От къде да си закупя оригинални чистачки (с изключение на Бултрако) и на каква цена са.Препоръки за чистачки.В няколко английски електрони магазини след като въведя номера на шасито има няколко модела (със сензор за дъжд и без), цената им е около 8 паунда/бр. , но доставката е 35 паунда (което е ненормално). Ако някой си е купувал и е доволен може да сподели, модел цена и от къде.Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От страна на шофьора е 700 мм , а от страна на пътника 550 мм . Оригинални чистачки и от щатите да си поръчаш пак биха били със по-скъпа доставка заради дължината им :( Или иначе комплект на Бош aerotwin можеш да намериш за 80 лв ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

А ти защо се опитваш да поръчаш директно до България? Затова цената е 35 лири (от описанието на цените и доставката, предполагам си гледал тук). Поръчай до адреса на някой посредник от сорта на тези, тези или тези и доставката от UK до България ще ти излезе около една лира (2.50 лв.) Аз лично съм ползвал два пъти вторите (за магазини където не приемат български дебитни карти) и 4 пъти първите - само за транспорт на стоки закупени от мен. Нямал съм проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това не съм се сетил, благодаря за съвета.А някой може ли да даде мнение тези чистачки добри ли са или не си заслужават : Genuine Honda Civic Drivers Wiper Blade . И има ли значение дали ще избера със сензор или без. Моята кола е със сензори за дъжд, но ме съмнямва да има значение за самите чистачки?Или е по-добре да си закупя модела на Бош AeroTwin?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А захващанети на чистачките тип кука ли е? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.
Има върху нея предпазно капаче. ОЕМ типа е един (и капачето може да се отдели), bosch капачето е друго и си върви с чистачката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

56см на пасажера дали ще стане? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.
Това са размери, които са ок при мен
Wiper, driver side 70mm (bosch twin)
Wiper, passenger 57mm (bosch twin, miusi)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм с оригиналните чистачки.

Пасажерската е 57.7

Шофьорската е 60.5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите сега ги мерих, не знам дали са оригинални, бош са. 700 на 580мм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...