Jump to content
dzviara

H-RV дали да е 4х4 или не?

Recommended Posts

Здравейте!Прочетох теми във форума за Хонда ХРВ и в момента се чудя дали да е 4х4 или не.Живея в София в квартал под планината и тази зима беше доста неприятно. Преди карах Сивик и нямах ядове, но нямаше такива снегове. От една година имаме Акорд и "разкачихме" брони, по боята на праговете се появиха пукнатини и още неприятни неща от дълбоките коловози. Искам по-висока кола и по-проходима, но няма да ми трябва за пресечени терени. Харесах си едно ХРВ, но не е 4Х4 и не съм сигурно дали ще ми върши работа през зимата по стръмните улици.Кажете ми ако имате впечатления за варианта без задвижване на четирите колела по наклонени терени при сняг!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо за 4х4. Моята я купих с цел, да мога да стигам до Витоша/Боровец/Банско. След като вече я карах една зима, съм много очарован от поведението на автомобилчето : ) Клиерънса е достатъчен, до сега не съм задълбавал никъде, а съм карал в дълбок сняг няколко пъти : ) Моят съвет е, търси си читава 4х4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото! Ще се ориентирам към 4х4 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди да си купя Сивика,бях решил да си взема ХРВ.Четох много и съм твърдо за 4х4.Доколкото знам колата е 2х4 и след приплъзване се включва и задният мост.В градски условия си е нормална колаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че 4х4, като е гарга да е рошава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2х4 е добре,4х4 е по-добре,8х8 най-добре,без майтап.В казармата карах едно такова чудовище с 2 двигателя V8 и просвет от о/о 60 см.Е,нямаше затъване,отделно и плуваше като водна костенурка.Дебела броня- за неспазващите предимство и две картечници -за тарикатите нерваци на пътя.БТР 60 ПБ /плаващ,брониран, мод.1960 год./е машината.Това ни трябва за нашите пътища и култура на пътя.

Редактирано от kvd74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще станат 9 дни, откакто

Мерси за инфото! Ще се ориентирам към 4х4 :)

:cool: Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стaрa темa, но дa не пускaм новa...4х4 тдърдо ЗA, но тея дни кaрaх по срaвнително лек офроуд около 10 км. и неостaнaх много очaровaн

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчително е 4х4. Никога не знаеш какво може да изскочи и да се преодолява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...