Jump to content
Dzenky

Best JDM honda brands?

Best JDM honda brands?  

86 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Темата е ясна от заглавието ,наи добрата марка качество/цена:Муген вс Споон(доколкото знам Тода им произвежда повечето неща) вс Джеи расинг.моето лично мнение е Муген понеже е основана от сина на соичиро и работят доста тясно с хонда,но от друга страна J's racing са страхотни :)Тук говорим само за Хонда,понеже за другите японки си има други водещи марки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ама и ти изкара правопис :DОт Цветан Илиев знам една проста истина - че Тода е скъпа, но винаги работи идеално.А с всички други производители е имал разни "грижи", къде отстраними, къде неотстраними.Аз самия имам само една решетка на Муген, която ме радва ама не е меродавна като изделие за марката.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Победителя е ясен от самото начало ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TODA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята класация е следната :1.TODA 2.Spoon3.J's Racing4.Amuse5.Mugen

Редактирано от Philip Nenkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че много малко хора в БГ са карали или притежавали нещо истинско (подчертавам истинско) на някоя от гореспоменатите марки че да имат компетентно мнение за сравнение. А даже и който е имал някакъв продукт то за него точно тази марка ще е най-добрата защото няма как да го сравни с някоя друга. Малцина биха дали верен отговор коя марка е най-добра и и най важното защо (защото няма как да коментираш ако не познаваш това което коментираш)! Прекалено са малко хората които не жалят парите в името на качеството!

Редактирано от ManiaK
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мugen е най доброто :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...