Jump to content
batkosio

Изтрити 2 теми в "Продава Хонда"

Recommended Posts

На 28.07 около полунощ пуснах 2 Прелюда за продажба в горепосочения раздел (автомобилите са мои, имам още една тема в Купува-продава, общо 3), с всички изискуеми (и публикувани) реквизити, и на 29 сутринта вече ги нямаше. Зашо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Как що?Треа си цакаш ;)

Редактирано от Dragi4
Не цитирайте предходното мнение
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на бас ,че предтекста ще е ,че вече са ти много и си търговец и си за платени обяви :) и '"тряа си цакаш" :)

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина анкета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И защо изтрихте темите на човека?Не сме в соц-лагера вече,може да притежава купува и продава колкото си иска коли.Не виждам на кого пречи това,щом спазва правилото за 3 активни обяви.

Редактирано от nightfighter
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пак не виждам смисъла ... На месец имаш право на 3-обяви колегата си е спазил изискванията , как ще му ги триете ..... Пък и вие шефчета , администратори , админи вие сте решили да може да се поства по 3 теми на месец защо ако през месец примерно някои пуска теми ще мине към търговец на едро има си хонди пуска си части ... Ако иска да има повече от 3 теми тогава да си плаща , аз бях объркал и пуснах 4 теми , закоето благодаря на "chris_barnes" и той ги преправи и ми станаха 3 но от цялата РАБОТА ние потребителите сме пре*баните , а вие изкарвате пари за нищо !

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде в правилата не пише , че можеш на месец да постваш три теми , а че имаш право на три теми само !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Косьо, дай им 50лв да мирясат.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е спазил правилата на форума!Като са неизгодни за ,,управителния съвет" вземете и ги променете,но не е редно в публичен форум да налагате субективни правила в зависимост от това какво е мнението ви за дадения потребител.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търговията си е търговия,дали вкарваш 2-3 коли на година от Англия и видиш ли те не ти харесват и ги пускаш за продажба цели или на части,дали завърташ 10-тина комплекта джанти,дали купуваш от Ибей части на далавера и ги препродаваш тук......надявам се схващате какво пиша...

 

По твоята логига целия раздел ,,продава" трябва да е платен,понеже търговията си е търговия както казваш!
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде в правилата не пише , че можеш на месец да постваш три теми , а че имаш право на три теми само !!!

 

Някой май не знае правилата на форума, който управлява или ги тълкува изключително странно.

 

Извадка от правилата:

 

За всички Купува/Продава форуми:

 

При какви случаи се заключват/изтриват/преместват теми в раздела:

 

т.8 - Всеки потребител има право на 3 теми на месец!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие недоволни ли си е будите сутрин или така сте родени? Когато някой почва да продава повече всички от тези тук които роптаете че са ви трити теми пускате доклади. Когато ваша тема я няма, защо я няма? Я по спокойно! И прочетете пак правилата! Там пише какво се прави с такива теми! Не случайно има модераторски екип и група от него която се занимава САМО с раздела за покупко-продажби! Може да питате всеки от тази група. Такива теми тук повече няма да се толерират. Защо ли? Ами защото като сте се регистрирали сте се съгласили с правилата, сега ги спазвайте. Беше ви скъпо по 50 и 100 лева на месец, сега има за 20 лева и пак ви отърва. Да ви попитам защо? Ако някой има нещо да пита по тази тема или други такива моля да се обърне към мен. За всяка следващата такава тема и/или мнение ще ви се отнемат по 13 контролни точки. Очаквам вашите въпроси!

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е спазил правилата на форума!Като са неизгодни за ,,управителния съвет" вземете и ги променете,но не е редно в публичен форум да налагате субективни правила в зависимост от това какво е мнението ви за дадения потребител.

Спазил ги е да, някой да твърди обратното ???? А?Нищо няма да се променя колега.От къде знаеш какво ми е мнението за Косьо...Казвам ти го за да не се чудиш повече адвокате...Косьо е смятан за търговец и като такъв вчера на лично му писах какви са възможностите.ОК?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всяка следващата такава тема и/или мнение ще ви се отнемат по 13 контролни точки.

А как се възстановяват? ;)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета по-добре да го затваряте тоя форум,че всички да мирясат

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е спазил правилата на форума!Като са неизгодни за ,,управителния съвет" вземете и ги променете,но не е редно в публичен форум да налагате субективни правила в зависимост от това какво е мнението ви за дадения потребител.

Спазил ги е да, някой да твърди обратното ???? А?Нищо няма да се променя колега.От къде знаеш какво ми е мнението за Косьо...Казвам ти го за да не се чудиш повече адвокате...Косьо е смятан за търговец и като такъв вчера на лично му писах какви са възможностите.ОК?
Нервиш се нещо!Защо?Задал съм неудобен въпрос?О,извинявай!Че ме смяташ за адвокат си е комплимент,мерси,жалко че в действителност не съм :) С прости думи отговора на модераторския екип по темата е:Защото АЗ така реших понеже са ми дали права на модератор и мога да го направя,а пък вие прахоляка да се ...............!!!Наистина няма смисъл от повече подобни теми и въпроси :)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващите избори гласувай за друг модератор в търговския раздел,до тогава си тълкувай ситуацията както ти е изгодно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всяка следващата такава тема и/или мнение ще ви се отнемат по 13 контролни точки.

А как се възстановяват? ;)
По давност, в ЗДП пише две години без нарушения.За мирясване ще има, просто малко и нередовни са наказанията, което са си камъни в нашата градина.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се хабите излишно? Малко ли са другите проблеми около нас, че да се товарим и още? Диалог трябва да има, не нападки, иначе как да стане...? Доколкото разбрах, такъв вече има м/у двете страни, не са малки да се разберат! Айде със здраве!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>

Тук е било весело .Близо година не съм влизал и още толкова пак няма да вляза .Вземете ми всички точки Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Но мисля че човека си е пуснал темата по правилата .Изтриите ми и всички теми който съм побликувал.Точно такива ме отвратиха и спрях да посещавам този форум.Даи на някой власт И ЩЕ ВИДИШ КАКВО ПРЕСТАВЛЯВА.ТОЛКОВА МНОГО ИЗКАЗВАНИЯ СРЕЩУ ЦЕНЗУРАТА КОЯТО НАЛАГАТЕ ИМА ,ЧЕ ВСЕ ПАК ТРЯБВА ДА ВЗЕМЕТЕ И ПОМИСЛТЕ ДАЛИ ВИЕ НЕ БЪРКАТЕ НЕЩО ИЛИ СИ ИЗБИВАТЕ КОМПЛЕКСИ

Редактирано от eldesa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега, след година отрицание, влезе и изрови тази прашасяла тема за да кажеш това ли? На база на какво искаш да ти ги "вземем точките", да трием темите ти и т.н.? Виж, мисля че с това отношение и нагласа, каквото и да правим никога няма да има мир. П.П: Отговора ти го чакам догодина декември месец както сам си написал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и двете страни си имат доводи, но както ние трябва да четем правилата(Общите условия, които потвърждаваме, най-често без да ги четем, защото не се регистрираме, ей така за кеф, а имаме нужда от някаква помощ), така Вие като екип на сайта, трябва обосновано да ги прилагате, защото да си модератор/администратор не е нещо хубаво и приятно, а е допълнително задължение.Мисля, че и двете страни имат вина.Отношенията на екипа не са коректни(лично никого не обвинявам), айде правила си има, Вие само с правилата сте се захванали, обаче ако отделите малко време за да разясните правилата по човешки начин на потребител, който не знае, той ще го оцени, и няма да Ви плюе и ще се радва, че среща човешко отношение, а и няма да си повтаря грешката.Бил съм модератор на форум, който е бил доста активен, когато беше онлайн и знам, че работата е еднотипна, но все пак трябва подход.Помислете си като какви бюрократи се проявявате и как не Ви е приятно с Вас да се отнасят като с някаква досада, когато си търсите правата в дадена институция и може да си промените отношението.И не на последно място нека бъдем преди всичко хора и да се отнасяме добре един с друг, не е лошо да не знаеш нещо, всеки понякога има нужна някой да го упъти. :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай да напишеш това мнение във офроуд форума. Искам да ми кажеш после колко секунди го виждаше?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега, след година отрицание, влезе и изрови тази прашасяла тема за да кажеш това ли? На база на какво искаш да ти ги "вземем точките", да трием темите ти и т.н.? Виж, мисля че с това отношение и нагласа, каквото и да правим никога няма да има мир.

П.П: Отговора ти го чакам догодина декември месец както сам си написал Публикувано изображение

 

Малко съм подранил ама нищо ,ще ме извиниш ,но искаш отговор ,а той е:

Вие с вашите дребнави правила и показване на величие и безнаказаност опетнявате форума и му разваляте репутацията с дребнавите ви забележки и виждания за нарушени правила.

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=89618&st=0&gopid=1057371834&&do=findComment&comment=1057371834

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=88718

да не посочвам и други такива простотии,И двете обяви са маловажни и в двете обяви всеки който иска може да се свържи с продавача или купувача на Л.С.Няма нужда от телефони и други средства за свързване,така е но не казвате вие и изтривате със задоволство темата(вместо на Л.С. да предупредите) та да покажете че имате някаква си власт и да ви питат хората защо ми е изтрита темата а вие гордо да казвате защото не е по нашите правилаПубликувано изображение.Мислех че можеше да помислите относно действията ви и да избегнете тези писания и обяснения към членовете на форума като се сетите да им пишите на Л.С. ,ама явно ако им пишите на Л.С. няма да има къде да се изявявате ,а това сигурно ви бие по измисления авторитет даден ви от някой във ФОРУМА.

П.П. ако има реплика отговор след година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дребнавите ни забележки са написани черно на бяло, и ти, колега, си се съгласил с тях!! И за да не ти пиша ЛС, ти го казвам директно тук :

7.Споренето с и/или обиждането на Модератор или Администратор по повод предупреждение или заради изпълнение на задълженията му (триене и редактиране) е недопустимо (червен картон за спор със съдията).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има десетки случаи които се разрешават с предупреждения чрез ЛС и разясняване на проблема 'тайно'. Разрешили сме много такива случаи с подобна тактика. Темите които възникват в този раздел са инцидентни, но незнайно как се превръщат в грандиозни, по начина по който ги описвате. Правилата за всички са еднакви! В България има обичай: никой да не тупа по рамото някой за направено добро дело, обаче ако стане дума за съсипване....с удоволствие го прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почна да се стъмва рано и да ви остава излижна негативна енергия. Ще дам приятелски съвет на всички които сте "несправедливо наказани". Прочетете правилата. Съгласили сте се с тях когато сте се регистрирали. Само за един бърз пример. Пусни такава тема в оф роуд форума. И ми кажи какво е станало? (да ти кажа до сега никой се е опитал даже) Защото ние сме гадните лошите и нетолерантните. Тези които винаги ви обясняват "защо-съм-нарушил-правилата-и-сте-ми-изтрили-темата?". Това е защото сте свикнали да чувате репликата "И ся к'во правим?"? Е тук от никой няма да я чуете. Лек ден.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...