Jump to content
TrAdIuLi

Готови ли сте за Кондофрей Драг Челендж :)

Recommended Posts

Ще има ли друго хондово участие или пак само аз ще припадам от разни Нитратни автомобили ....... ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ТИ си ми надеждата ,на мен ми е адски далеч.;):rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Там ще сме да те нахъсваме. ;) И нема нитратен каде да ти излезе.Всичко ще припада.А в съботата ще имали квалификации или някакво друго мероприятие и дали ще се събират.Неделята е ясна.

Редактирано от mitko vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба, последен шанс да ме подкупиш и да не напълня на единия нитратен автомобил дезодоранта :D :D :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А да знаете случайно от колко часа започват мероприятията на 2-рия ден ?

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.dragracing.bg/flyer111.jpgТова е информацията.А времето ще е страхотно за събота 30 градуса,а неделя 31.Мисля че ще бъде страхотно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос? Ще има ли някаква организация от София да се пътува до пистата? Хонда шествие или нещо такова :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще присъствам но за морална подкрепа успех на всички Хонди които ще участват :) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка само ти ще си в ннеделя, аз утре ще мерна някое време но 09 макс 1 бар налягане:( миналата седмица тръгнахме да мапваме на 1.7 и се прдаде притискателя:( не мога да бууствам повече от 09-1 щото ми буксува съединителя поръчал съм нов но за другия кръг съм на линия гаранция:)ще ти стискаме палци и цялатъа Врачанска бригада а те са доста ще видите утре ще викаме за теб;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Врачани ,най-дейно участие 4-5 коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще имаш подкрепа от още няколко фена на Хонда утре Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Васил Куков 13,6..,незнам само какво ще стане,ако колата тежи 750 килограма.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре и аз съм там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваите инфо кои какво и как ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В малкия клас с атмосферните на 1во място стана корсата на зендер моторспорт с време 12.6-7 по спомен. Клас предно рибата се изложи нещо със скоростите на 2 пъти и така по слабата кола (според мен) му взе победата. Клас задно победи Ариел Атом - прах за пране :D /с двигател от хонда 2000 кубика + компресор/ след него е30-ки мисля че бяха 3.5 турбо а другата с двигател 2.5 турбо от нисан. Дизелите успорвана битка на финала между един Леон и 335д Ac Schnitzer - в крайна сметка сеата победи за много малко. Погледах малко дрифт таксито и 2 от пробните старта на румънския гтр който казаха, че бил 1200 коня Публикувано изображение нечовешка машина Публикувано изображение . Не останах за големия клас въпреки че ми беше мерак да ги гледам но жегата стана непоносима, че и едно момиче припадна на пистата Публикувано изображение

 

ето и 2-3 снимки:

 

атмосферното ситроенче на което шофьора загуби контрол точно преди финала и се завъртя с 160+ Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

и лошия гтр Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от Clinku
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА ПРеобЪрнатото ауди на маднес инфо !??!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Васил Куков 13,6..,незнам само какво ще стане,ако колата тежи 750 килограма.

Казах му и на Васко че тва ще е времето ми се смяха :P Евала луд Браво на всичките хондисти от врачансакта група

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червения GTR беше самолет....:worthy:Ебаааааа*и машината, всмукателя му го охлаждаха с лед на почивката, очите да ти изпаднат по мотора....Отидох към 12 и изпуснах Хондите и ниските класове, но пък всичко останало е заснето, тия дни ще има снимки и клипове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЗА ПРеобЪрнатото ауди на маднес инфо !??!?!

То Аудито си седеше на платформата, виж джипа дето го беше дърпал, се беше потъркалял....шибана работа..П.П. Ше му е*а майката и на тоя дето ми сви емблемата "HONDA" от багажника неска... Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален ден.Браво на хондите.Рибата щеше да ги откове жестоко ама 2рата скорост го наигра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След големия пек стана хладно времето, даже леко прикапа.Ние по време на дрифта бяхме на студени напитки и сладоледи в близкото село.Голфът на Келеша ги разсипа всички.Толкова хубави стартове всеки път, толкова добро превключване и теглене на всички предавки, евала.Стрийт кола с времена по-добри от на колите в клас C.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички участници:) За следващото състезание съм на линия:) евала на Куков и Рибата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше един доста добър драг-ден. Хондата на Васко показа мноого ( от вчера най-доброто време беше 13,6 - без оборудване/на казан- на "невероятната настилка" - лепило/ като времето му падна на 13,4 напълно оборудван, но на настилката на пистата! Ето и клипче с колата, която стана втора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересно мероприятие се получи.И аз заради непоносимата жега не дочаках последните класове,но от това,което видях останах доволен.Евала отново за Рибата и бегачката му.Според мен беше по-добър от пича с астрата,но случват се понякога и такива неща :) Имаше интересни коли и ми направи впечатление за първи път,че имаше и добре изпипани тунинги.Хубаво е,че хората стават по-добри и нещата се движат в правилна посока :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко беше, само ме е яд за бруталния GTR (равна 10-ка с тенденция да падне на някаква 9ка) и за ауди s3 (10.5) които бяха адски подготвени коли но сами се прецакаха ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на КУков; показа ,че седаните вървят ;).ДОколкото разбрах за нисана е имал проблем технически нещо не са можели да включат лънч контрола .(АМА ТОва е стриит ) автомобил просто е супер .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за Куков и абсолютния рекорд за атмосферна хонда на състезание с време 13.436http://www.youtube.com/watch?v=69VUmkIUoTY&feature=g-upl пп. Съжалявам, че не можах да снимам терминалната , дали можеш да ни кажеш какво пише на листчето. Разбира се е ясно, че не е напълно актуална на фона на негодния автомобил за движение, който се завъртя и се наложи да освободиш газта 50 метра преди финиша.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

пп. За всички , който никога не са участвали на състезание и ще зададат въпроса , " как от 14.1 изведнъж дава 13.4 " ?Когато при даден старт се изгуби смисъла да се дава цялата газ , в случаи на объркана скорост , ранно вкарване на скорост , успан старт или ясна победа с голяма предмина , всеки един състезател пази колата си , за следващия старт и отпуска газта доста преди финала. Това се разбира най - често по терминалната скорост . И както всеки знае , не може винаги да се дава максимума от колата защото пак сме хора и бъркаме. За мен потенциална дори е още по голям на този автомобил на Куков стига да има повече опит и агресия при карането на състезания ;) Успех и за напред .

Редактирано от rocnogap
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Респект бойс :)Явка айде и ти следващия път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам само притискателя и тези дни почваме новия колектор twinscroll подходящ за мойта турбина и съм на старта, колата има потенциял на 07 с обикновенните гуми даде 13.4 и 190 терминална като 60фута 2.9 и 200 метра 9 сек. другия път съм със сликовете. Жалко за Рибата дано нее сериозен проблема на кутията и го отстрани скоро, той просто нямаше конкуренция в неговия клас.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех ти пожелавам Яворе едвам ще дочакам да видя какво ще прави този зъл рекс на 1.7 бара .. и бади така добър след настроиката да направиш 1-2 клипа и още веднъж УСПЕХ Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За съжаление неможах да дойда на мероприятието доста мои познати са ходили им е харесало даже моя пазньт Старшината с 205цата се е представил на ниво ;)

Редактирано от west bam
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам сега в неделя пак ще има там състезание много жалко за рибата , а и направо да сменят коментатора беше пълен идиот и най-ме издразни когато каза Рибата има проблеми със 2-ра предавка , а жоро перника тръгва на 2ра тръгва ми к**о на 2ра за съжаление мойта хонда беше на Благоевград на сватба и неможах да дойда с нея да се запозная с някои от вас и да си побъбрим защо бързо си тръгнахте видях ви групата от Враца 5-6 хонди евала на момчетата Црх го огледах и дано го управиш за другото състезание да се прекланят . А относно GTR-a накрая голф го бий и къде беше тръгнал за ниски 9-ки като той правеше ниски 10-ки като цяло беше много хубаво само жегата беше малко в повече но къкво да се прави :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за Куков и абсолютния рекорд за атмосферна хонда на състезание с време 13.436http-~~-//www.youtube.com/watch?v=69VUmkIUoTY&feature=g-upl пп. Съжалявам, че не можах да снимам терминалната , дали можеш да ни кажеш какво пише на листчето. Разбира се е ясно, че не е напълно актуална на фона на негодния автомобил за движение, който се завъртя и се наложи да освободиш газта 50 метра преди финиша.

Сигурен съм, че ако тоя мотор се постави в някой орязан рекс, няма да има равен. Ситроена няма нищо общо с кола . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи,надявам се и за на пред да продалжаваме да показваме по-добри времена НО и от тези сам изключително доволен за кола тежаща 1060кг. За настилката с лепило немога да кайа нищо хубаво-колата вартеше гуми на 2-ра като кола 1000 коня,но на асвалта сцеплението беше уникално но за сажаление неможах да дам време олекотена на асвалтовата настилка защото много закасняажме сас престигането и наи-вече незнаех каде е с лепило и каде не! И браво на Врачанската група и само на пред :punk::honda::punk:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на рекса за следващото състезание дано ни изненада приятно.И рибаата да покаже не Пернишките опелджий че не струват.Доколкото разбрах следващото състезание ще е на 23.06.2012 и ще бъде кръг от европейското първенство по драг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи,надявам се и за на пред да продалжаваме да показваме по-добри времена НО и от тези сам изключително доволен за кола тежаща 1060кг. За настилката с лепило немога да кайа нищо хубаво-колата вартеше гуми на 2-ра като кола 1000 коня,но на асвалта сцеплението беше уникално но за сажаление неможах да дам време олекотена на асвалтовата настилка защото много закасняажме сас престигането и наи-вече незнаех каде е с лепило и каде не! И браво на Врачанската група и само на пред :punk::honda::punk:

Куме, чак ме е яд, че не можах да дойда. Само като слушам ми става густо. Давай газ до ламарината и да не ти пука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

САМО един въпрос към куков ? КАК така тежи 1060 кг(колкото едновалов седан) ?!?!?!?!!? МОИта тежеше 1140 кг.(като беше атмосферна) ако не е таина какво е олекотено !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата традюли нищо не се спомена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е теглена на голЯм кантар сас свален климатик и празен багажник-без резервна гума крикове и там каквото може да има в багажника! Теглена и на друг кантар и излезна пак толкова,дори теглиХме на Пламен хечбека и излезна сЪщите килограми. Ако ме лЪже кантара ви лЪжа и аз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...