Jump to content
veselin_sevev

Не пали на бензин

Recommended Posts

Колата е сивик 5 ген. проблема ми е че не иска да пали на бензин когато е студена. На гас запалва ако я обърна в движение на бензин няма проблем пали веднага или ако вече е стоплен двигателя пак пали на бензин но постои ли колата 2-3 часа пак не пали на бензин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е сивик 5 ген. проблема ми е че не иска да пали на бензин когато е студена. На гас запалва ако я обърна в движение на бензин няма проблем пали веднага или ако вече е стоплен двигателя пак пали на бензин но постои ли колата 2-3 часа пак не пали на бензин

И мойта трудно пали когато е студена .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е д13ка остави на бензин вечерта и на сутринта пробвай пак. Не е с ел. помпа ;)/> Направи тоя тест и пиши какво е станало.п.п. Щом 2-3 часа и не ще/или върти много/ значи смуче въздух. Купи си едно филтърче, от тия прозрачните и го закачи на видно място. След 3-4 часа ако е празно, значи връща горивото. Погледни си мъркучите да не са хлабави връзките, но по- вероятно е помпата да връща- слагаш пак от авточастите едно клапанче за 2 кинта и караш смело :)

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте с даване на контакт два пъти(палите при второто подаване), като на първото изчакайте 2-3 сек. да изключи бензиновата помпа. При мен помага и пали от раз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте с даване на контакт два пъти(палите при второто подаване), като на първото изчакайте 2-3 сек. да изключи бензиновата помпа. При мен помага и пали от раз.

Но примен не помага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом на газ пали студена,а на бензин не според мен проблема е в първоначалното образуване и подаване на горивната смес или евентуално някой датчик-там трябва да се търси проблема.Едва ли е с токовете,защото и на газ ще го има проблема.Само още едно доуточнение е нужно-дали след като прехвърлиш на бензин на студен двигател работи нормално- да се изключи проблем с дюзите.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е д13ка остави на бензин вечерта и на сутринта пробвай пак. Не е с ел. помпа ;)/>/>/> Направи тоя тест и пиши какво е станало.п.п. Щом 2-3 часа и не ще/или върти много/ значи смуче въздух. Купи си едно филтърче, от тия прозрачните и го закачи на видно място. След 3-4 часа ако е празно, значи връща горивото. Погледни си мъркучите да не са хлабави връзките, но по- вероятно е помпата да връща- слагаш пак от авточастите едно клапанче за 2 кинта и караш смело :)/>/>

Kакво е това клапанче колега?Работи добре студена като я обърна на бензин колега Редактирано от veselin_sevev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че може да връща гориво може,тогава няма да пали от първия път,ама като повърти от третия път трябва да запали поне,така мисля. Ако само това е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...