Jump to content
Lider-a

Съвет за Accord Coupe 6g

Recommended Posts

Здравейте,След като трудно се докопвам до семейния джип вече, реших да си купя нещо спортно за персонално ползване. Спрял съм се на Акорд Купе. Определено искам да е автоматик, но не знам много за модела. Четох технически спецификации и т.н., но ми се иска да чуя мнението Ви. Има ли разлика в модела през годините (98-02)? Малкия или големия двигател? Евентуално съвети...?За момента съм се спрял на 2 машини като бюджета ми е ограничен - не повече от 7-8хил - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11331757514688298&f1=details и http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=214618805.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш спортна кола по-добре се оглеждай за Прелюд. Акордът е прекалено тежък за активен спортист. Дето вика един приятел параХонда аКораб :P .За този модел точно има доста писано из форума. Като цяло е здрава кола, но за автоматика се срещат и негативни отзиви.....Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда не ми харесва нито като интериор, нито като екстериор. Искам си кожата, спортно-елегантното излъчване и добрата возия, затова съм се спрял на Акорд-а. Off topic - толкова време чаках този Sportage и накрая го карам само през уикендите, когато ходим някъде. През седмицата не мога да се докопам до него, а и е страшно муден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Off TopicВ сравнение със Спортиджа и моето CR-V ще ти се стори самолет ;)Не че не е :D

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло е здрава кола, но за автоматика се срещат и негативни отзиви.....

И то най често при 3 литровия дзвер! С редовна поддръжка, другите автомати се представят добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...