Jump to content
Veid

Онборд Калояново 13.05.2012

Recommended Posts

Браво! Много добре!Аз имах представата за Калояново, че е малко по-равна и глака писта без дупки. Направо като гледам тея кадри.. ужас... Има мнооого по-добре асвалтирани пътища от колкото тази писта... Дано не обиждам някого... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си за пистата. Настилката изобщо не е това, което трябва да бъде. Трябва обаче да се примирим, защото нямаме друга алтернатива в България към момента.Интересува ме това видео кога е заснето, и какво е времето което дава Влади?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прав си за пистата. Настилката изобщо не е това, което трябва да бъде. Трябва обаче да се примирим, защото нямаме друга алтернатива в България към момента.Интересува ме това видео кога е заснето, и какво е времето което дава Влади?

Клипа е от 19.05 имаше трак дей. Най-доброто време е от последната обиколка 58,91. Иначе си вървеше на 1.00 нещо си :D много беше жега мамка му хаха Редактирано от CiViC EJ9
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kакви гуми са ползвани?

Сликове отпред и полусликове отзад. Колата може да падне на още на долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и онборд от моя CRX по време на Националната Хонда Среща (30.06.2013):http-~~-//www.youtube.com/watch?v=awxzWbocEGEУмишлено карах по предпазливо, защото условията бяха много неприятни. Пистата беше мокра на някои от най-важните места. Определено не е от най-добрите ми карания и сега си откривам много грешки, но така е...човек се учи цял живот. :)Евала на колегата bossplayer. Много добро каране. Ще си взема поуки.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен един онборд:http://www.youtube.com/watch?v=mhVd2pRwXegГумите са полусликове на ограничители с много ниски нива на сцепление.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво ми става като видя на Емо мръсницата да раздава газ по пистата :rolleyes: Това е и първата кола, която карах на писта още преди когато беше 1,5 франкенщайн. Колеги онбордите са страхотни, но се виждат някои грешки, които могат да доведат до подобряване на времената. Именно с Емо милион пъти сме говорили колко неща може да научи човек от онбордите си и колко може да подобри карането след като види грешките си. Давайте все напред и нагоре. Дано се сетя някой път и аз да си направя един по-пресен онборд да се позабавляваме заедно на моите грешки :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са клиповете! Давайте още, стига с тоя драг. ;)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ето ви един от доброто старо време , когато поне разхождах Прелюд-а.Стрийт гуми Йокохами Ц.Драйв карани два сезона по тайм атак - 205/50-16, стар ДОТ но малко км карани.Квалификация:http://www.youtube.com/watch?v=kZKjmCkoEasГонка:http://www.youtube.com/watch?v=Sq9y0AqqdQcМога и по-скорошен Он-борд от Калояново да ви пусна ама е с Поло, не знам дали ще го понесат модераторите:)/>/>/>/>/>/>

Редактирано от prelude
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво инфо за скоростната кутия ще дадеш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някакво инфо за скоростната кутия ще дадеш ли?

За моят клип и Прелюд-а ли питаш?H2C4 е кодът, доста рядка май излиза.От F22A3 Accord 88-93.Трудно ще намериш предавателни числа, по километраж на 5-та с 3000 оборота съм на 110км/ч ако помня правилно.На 3500 съм на 125-130км/ч.На 3-та скорост вдига 160км/ч , което може да те ориентира за скоростта на правата на клипа макар че както виждаш не я напъвам до край на 3-та а по-скоро превключвам на 4-та.Скоростта на правата е сигурно малко над 170км/ч - никога не съм й обръщал внимание.Много отдавна не съм я карал колата и малко наизуст говоря. Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странното е, че като гледам сякаш втора ти е на мястото на първа, трета на втора, четвърта на трета и тн...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaaaa,да , скоростите са наобратно:)/>/>2 4 R1 3 5Доста е удобно така, бих казал че е по-удобно от стандартното.:)/>/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, гледайки клиповете и сещайки се колко хубави и бързи хонди има би било много хубаво организирането на специално национално състезание, "тайм атак" в един кръг на калояново само за хонди :) Дано някога тази идея бъде реалност :):):)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ти е много добра. И ние сме го обсъждали това, но като видях колко Хонди наистина излизат на пистата, трудно ще успеем да съберем бюджета за едно такова мероприятие... Като идея е заложено за догодина, дано да успеем да я реализираме :honda:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...