Jump to content
DIGIGI

Електрическо стъкло - ПРОБЛЕМА РЕШЕН

Recommended Posts

Здравейте колеги, поличи ми се странен проблем. Смених си акумулатора с нов и след това автоматичното ел.стъкло на шофьорската врата спря да работи! Т.е. стъклото се сваля и се качва, но автоматично до горе и до долу не работи вече като се натисне и задържи бутона...Някакви идеи да имате...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз честно идеи нямам,само ще ти кажа че на моят Сивик стана същото но след известно време-т.е. няколко сваляния и вдигания на стъклото то само се "научи" и функцията вдигане догоре самостоятелно заработи.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера само около 4-5 пъти го свалях и дигах ама нищо...Или ще го чакам да се "учи" или е нещо друго...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали стъклото до долу като през цялото време държиш бутона,като достигне най-долна точка задръж бутона още около 5 секунди.След това направи същата процедура и на горе и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не думай и моите автоматични стъкла изчезнаха една зима като нямах акумулаторДали ще стане? Само че моите копчета са двустепенни тоест едно копче има 4 позиции :( незнам дали става ясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не думай и моите автоматични стъкла изчезнаха една зима като нямах акумулаторДали ще стане? Само че моите копчета са двустепенни тоест едно копче има 4 позиции :( незнам дали става ясно

То става ясно колега, нали за това има авто. Ако си само с две позиции на бутона няма как да има. Пробвай същото упражнение като колегата по горе. (Задържаш в крайна позиция на бутона).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам този проблем... шофьорската си бачка нормално но другата не...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MIYAMOTO Ви е описал процедурата точно и ясно. Товеа е !!! Не ходете да се учат на колите Ви там,където не разбират!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

petar garkov: нормално дясното стъкло няма такава функция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

petar garkov: нормално дясното стъкло няма такава функция :)

Моето имаа... :D , ама и волана е там... :rolleyes: Според описанието стана от първия път. Благодаря на MIYAMOTO за помоща. Научихме още едно нещо...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...