Jump to content
mitko vtec

Гуми Hankook

Recommended Posts

Здравеите колеги,накои има ли впечатления от тези гуми.Ще ги взема чисто нови 150лв (250/45/16).Добре ли е като цена и дали има нещо по-добро за тея пари.Стават ли чат пат за по екстремно каране.Щото пише че са предимно за среден клас коли(моито купе вече е под средния клас :D ),какво се има предвит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гуми ХАНКУУК са едни от най-добрите цена -качество според мен .за тези пари 16 ки смятам че е много добра оферта . А и е нова гума все пак

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250/45/R16 не съм сигурен че има такъв размер,да не би да става дума за 205/45/R16?Иначе ханкок при големите гуми имаха някакъв модел ventus evo, който се представяше в челните места по разните му там тестове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205/45/16 точно така колега.Иначе имат един страхотен модел Ventus rs2,ама ми идват много скъпи. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за модела който питаш нямам идея,но аз втори сезон съм с Ventus V12 evo 205/55/16 и съм много доволен,пък и изглеждат страхотно.Мисля,че бяха от по високия клас гуми имат предпазен борд и са XL което е плюс за "перфектните ни пътища".Потърси някъде за цена,и ако те устройва взимай смело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм с такива гуми, наистина са много добри... скачай смело. До скоро карах с паради еми не съм очарован толкова и ги махнах. В момента съм с клебер и мишелин 2х2 чисто нови, до сега не съм карал с по-добри гуми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм доволен от летните ми Ханкок ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за тази цена мисля че са повече от перфектни.Карал съм за малко кола с такива гуми и нямах оплаквания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри добри , колко да са добри ? Мишелин на 5 години е по-добър от Ханкок на 2г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали ще ти помогне това, което ще ти кажа пич, но все пак ето впечатлението ми.ЗИМНИ гуми Hankook си взех мисля бяха W310 и съм крайно недоволен (писах в една тема преди време за тях). За летни нищо не мога да кажа, защото не съм карал, но определено Hankook ме загубиха като клиент и никога повече тази марка ;) . Ти си знаеш и си преценяваш, но ако ще пестиш пари от гуми пак личното ми мнение е, че не си заслужава. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари са добра сделка, взимай и няма да съжаляваш. Само внимавай на какво налягане ще ги караш. За леки коли като сивиците и 0.2 Bar разлика в налягането може да ти съсипе настроението и колата да се държи все едно си с 13-ки гуми. И имай в предвид,че новите гуми трябва да се покарат няколко стотин километра преди да се "разработят" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги купих ги.Като за първо каране с тях съм адски доволен. :D Спрямо зимната ми ласа са в пъти по безшумни(тя самата кола си е доста шумна но има разлика).Единствено от към борд не са ги направили хубави (все едно няма)но мисля че за качество са отлични. ;) Това са ми първите чисто нови гуми и можеби за това да ми се струва че са отлични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си ги караш и много безпроблемни и бездупкови километри ти пожелавам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добри добри , колко да са добри ? Мишелин на 5 години е по-добър от Ханкок на 2г.

 

Първо се казва Мишлен, и второ замислял ли се твоите "ЛЮБИМИ "гуми Мишлен, които ги купуваш от БГ къде са произведени ??

 

Hankook щом е чисто нов го вземай ,па ако ще и Fulda на 4 години да ти продава не стават , пред новите гуми Публикувано изображение;)

 

Доизтърквам едни Мишлен летни и да ти кажа втори път няма да повторя !!! Скъпи и твърди, верно трудно се трият ама хич не държат !

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм карал с ханкок и съм доволен от тях и на сухо и на мокро! Но какво толкова плюете Мишлена? В момента съм с такива на 6 години със супер грайфер и са доста меки на допир и по пътя! Сцепление си имат много добро за разлика от много други НОВИ марки които са си гола вода! На тях пише че са произведени в германия. На по-студено време искат малко каране преди да се цепиш по пътя,но съм доволен от тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.
Чакат ме в гумаджийницата с поръчка 4бр. чисто нови Ханкуук 205/65/15 летни за H-RVто ми (не си взех гуми за джип защото не мисля че това е джип :) ) . Цената е 85лв с монтажа и баланса в провинцията . Та всичко изглежда супер, но ми се струват много евтини . Има ли "големи" ментета на тази марка ? (тези които ще сменя са пак Ханкуук, но зимни 195/70/15 и са на 5 години и за се нацепили от всякъде. Не е нормално една Дебика да издържи повече) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Ханкуук са среден клас гуми, какво значи ментета? Разрови се из нета, виж къде Ханкуук имат заводи и ще си отговориш дали са ментета или не. На мен цената ми се вижда нормална за среден клас гума. Което не значи, че са лоши. От личен опит обаче знам, че с гумите компромис не бива. С последната ми покупка се убедих. Не са ти ментета гумите. Слагай и карай смело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hankook се наложиха на пазара на гуми в последните години с много добро съотношение цена качество.Не случайно ги използват и за първоначално вграждане от големи автомобилни производители.Все пак са made in korea.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря за отговорите . Оказаха се високоскоростни за смях :) . Не знам дали ще могат да свършат работа за малко кал ако ми се наложи ама ще видим :)

Редактирано от BLOT17

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...