Jump to content
tuntov_jr

Kondofrey Drag Challenge 2012 1st Round

Recommended Posts

Здравейте скъпи почитатели на високите скорости.Ние от UPG съвместно с dragracing.hu и dragracing.ro с гордост обявяваме началото на най-новата серия от драг надпревари в България. Гответе се за невиждани досега събития, организацията, за които ни отне 6 месеца и които ще променят завинаги нивото на спорта в страната. Представяме ви Кондофрей Драг Челиндж, който ще се проведе на едноименното летище близо до Радомир. Най-голямото летище строено някога в страната ще бъде домакин на ТРИ кръга изпълнени с изключителни надпревари които ще се проведат на 09-10 Юни ( 1-ви кръг ), 01-02 Септември ( 2-ри кръг ) и на 06-07 Октомври ( 3-ти кръг част от Beast of East Europe ). За всички участици - запретвайте ръкави в гаражите, тъй като сме ви подготвили куп изненади - за пръв път у нас - най-професионалната драг настилка - VP LC7, мотивираща конкуренция от минимум три европейски страни, времеизмервателна апаратура Race America и възможност да участвате в кръг от международния шампионат Beast of East Europe, с който ще закрием сезона за тази година. До всички зрители и фенове , погрижили сме се и за вас, осигурявайки трибуни, професионален кетъринг, музикална програма, дрифт шоу, томболи и много други изненади. Всичко това го правим, за да може нивото на българския спорт да върви постоянно нагоре и за да доведем нови приятели от цяла Европа.Всичко това нямаше да се случи без подкрепата на нашите партньори от Румъния, Гърция и Унгария. Нека им покажем гостоприемството което заслужават и, че българските автомобили са готови за предизвикателството.Очаквайте повече подробности скоро.На това попаднах в facebook-a(профила на рибата) и мисля че е редно да се сподели!!!Ден 1-ви (09 Юни)- вход 5 лв- квалификации- свободни стартове- възможност за тестове и допълнителни настройкиДен 2-ри (10 Юни)- вход 7 лв- брифинг с пилотите- технически преглед- начало на драг надпреварата- дрифт шоу + дрифт такси

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата записана кола съм спок ..... ще карам :) Ако е здрава техниката ..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ми било доста интересно. Струва си да се види мисля да отида ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е далече иначе с удоволествие бих дошъл ;). :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко, което е написано се случи си мисля, че нивото ще скочи изведнъж много рязко до небето, което може само да ни радва.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...