Jump to content
Pothead

Дразнещ болт по ръчната спирачка със счупена от мене глава :)

Recommended Posts

Здравейте колеги,тъй като имам доста неработещи лампи по конзолата (парно, пепелник, часовник) гледах как се сваля всичко в нета и започнах.Разглобих отзад подлакътника, и после стигнах до едни два болта които на клипът ги нямаше че клипчето беше за Роувър.Карам Сивик англичанка 95 година Ноември месец Седан.Единият с 300 мъки го развих другият обаче му счупих кратунката и сега всичко ми хлопа и не мога да продължа. А искам да си сложа диоди както направих с таблото зелени 8 точкови по 3.50 кефят ме !:lol:Къде може да ме насочите да го развият този болт ?В Омбре ми казаха че някъде отдолу по колата имало гайка, която била клеясала и оттам идвали проблемите ?Благодарско предварително :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кои два болта, онези, точно под лоста на ръчната ли?Не можеш ли да го разпробиеш отгоре?!

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои два болта, онези, точно под лоста на ръчната ли?Не можеш ли да го разпробиеш отгоре?!

Здрасти да точно тях !!!Ми не съм много по колите и нямам никакви иснтрументи !Затова бих дал на някой там 5 лв да ми ги свали и да ми даде 2 нови че аз от ръчкане им съсъпах главите ама има им нещо щото се развиват с нечовешка сила :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдолу ще е много трудно, въпросната гайка е заварена за купето, а и да стигнеш до нея е зор. Най-добре отгоре с бормашината, после нова резба и тетака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега вземи една гайка сложи я отгоре на главата на болта и накарай някой които може добре да работи с телоподаващо да завари гайката от вътре при резбата за главата на болта.Като изтине заварката развиваш с гедорето.Само внимавай ако има пластмаса наблизо да не се разтопи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...