Jump to content
bogi241991

HONDA Accord 4 (90-93) HELP ME

Recommended Posts

Здравейте :) Имам проблем ... купих си рингове за табло за моята хонда акорд 4 но много се затруднявам да ги сложа .Доколкото видях трябва да сваля цялот табло за да ги инсталирам ,пластмасовата част и уредите зад воланя не излизат никак , теглих схеми на таблото от форума и това не помага . МОЛЯ ВИ ако някои знае нещо помагайте ... много искам да си сложа ринговете на таблото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Имам проблем ... купих си рингове за табло за моята хонда акорд 4 но много се затруднявам да ги сложа .Доколкото видях трябва да сваля цялот табло за да ги инсталирам ,пластмасовата част и уредите зад воланя не излизат никак , теглих схеми на таблото от форума и това не помага . МОЛЯ ВИ ако някои знае нещо помагайте ... много искам да си сложа ринговете на таблото :)

аз карам 3 генерация тя е с същото табло и лесно се сваля ако имаш път към Пловдив звъни да се видим и ще ти покажа това ми е номера 0899371046

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Благодая :) Най-вероятно ще дойда към Пловдив края на другата седмица (петък или събота)Ще ти звънна предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Имам проблем ... купих си рингове за табло за моята хонда акорд 4 но много се затруднявам да ги сложа .Доколкото видях трябва да сваля цялот табло за да ги инсталирам ,пластмасовата част и уредите зад воланя не излизат никак , теглих схеми на таблото от форума и това не помага . МОЛЯ ВИ ако някои знае нещо помагайте ... много искам да си сложа ринговете на таблото :)

аз карам 3 генерация тя е с същото табло и лесно се сваля ако имаш път към Пловдив звъни да се видим и ще ти покажа това ми е номера 0899371046
Нака ,напиши какъв е челъма за сваляне на таблото ,че до сругата седмица не знам как ще изтрая !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колега разбирам те но ми е адски трудно да качвам снимки в форума за това ти писах ако идваш към Пловдив да ти обесня

Редактирано от nakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега разбирам те но ми е адски трудно да качвам снимки в форума за това ти писах ако идваш към Пловдив да ти обесня

OK :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр ела зад малкото даскало в каменица,и ще ги сложим.званни ми да се разберем ако ги няма хондите отвън.0876379179.следобяда съм си вав велинград.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...