Jump to content
ИванЦ

Теглене на каравана с десен волан

Recommended Posts

Здравейте,интере4суваме някой теглил ли е каравана, ако колата му е с десен волан. Ако има такива, моля да споделите опит, проблеми и т.н.Иван

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Тегленето е по стандартния начин но при изпреварването е проблем защото като има камион пред теб трябва много да се показваш за да видиш дали някой не идва отсреща.Продават се едни огледала които се монтират отляво на колата и в това огледало виждаш какво се случва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали воланът е отляво, или отдясно, на караваната й е се едно, тя винаги е отзад (да се надяваме)!Дали ще изпреварваш камиона с каравана, или без, също няма особена разлика за седящия вдясно водач! Проблемът в случая е по-скоро в това, че някои камиони (да не кажа повечето) ще се движат по-бързо от теб, влачещият каравана!Не съм теглил каравана, но съм теглил ремарке, с кола върху него, както с лека кола, така и с джип, с ляв и с десен волан, и в БГ и в ЮК. Всичко е въпрос на психическа нагласа (относно волана), и на тренинг (в тегленето на ремарке). За мен къде е волана няма никакво значение.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...