Jump to content
Veseliq

Геймъри във форума? Фенове на Mass Effect трилогията?

Recommended Posts

Ха така, не знам дали има фенове на компютърните и другите видео игри тук, но наскоро изиграх и последната игра от Mass Effect поредицата и останах с малко горчив привкус от възможните начини да завърши. Сега обаче намерих две видеа, които ме оставиха без дъх. Само феновете на поредицата могат да ме разберат :)http://www.youtube.com/watch?v=ythY_GkEBckТова доразвива казаното в първото:http://www.youtube.com/watch?v=ZZOyeFvnhiIМного бих се радвал ако намеря някоя сродна душа, в този авто-ориентиран форум :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз :D :D Не играя точно Mass effect, но съм чувал много за него :)От как има издадено NFS ми беше любимата игра, като се почне от 3-4-5-6 (Underground 1 съм я превъртял 7 пъти, Underground 2 - 8 пъти, 4 от които с Civic :rolleyes: Играл съм Far Cray 1 и 2.След това почнах да играя WoW и 6 години играх всеки ден като луд, сега колата ми е по интересна :D В момента играя League of Legends всеки ден по няколко часа :)п.п. Дано не сме само 2мата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, макар, че пускането на темата беше провокирано повече за края на Mass Effect, може пък да я използваме, за да видим колко от нас поиграват игрици - какви и дали не можем по хондаджийски да играем заедно :)Сега чакам да излезе Diablo 3. Иначе играя WarCraft III в battle.net - най-вече BattleTanks (това е мод, прилича малко на DOTA като идея, но е доста различно). Поигравам StarCraft 2 & Quake 3 в Quake Live. Need For Speed-овете също, на стария Hot Pursuit мисля, че S2000 ми беше любимата кола, на по-новите също винаги минавам през Civic-а (ех, Акорд няма, дори американското купе с 300те кончета) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като един бивш зарибен геймър, (ако има такова понятие изобщо :) съм станал адски критичен към помиите които се бълват в днешно време. Мога да кажа че цялата трилогия Mass Effect си е едно произведение на изкуството. Bioware са просто уникални, и са невероятно добри в създаването на дълбоки и запомнящи се персонажи (Shepard, Thane, Tali... абе всичките). И точно това е най-силната страна на играта - самата история, нейната дълбочина и самите герои - всичко е представено по адски добър начин, като репликите на героите са озвучавани от актьори като Martin Sheen, Seth Green, Tricia Helfer доста други. Абе уникална игра си е отвсякъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа към геймарите :) Точно пуснах да си тегля трите части на Mass Effect, изглежда ми интересна и смятам да я пробвам. Почти няма игра от racing жанра която да не съм играл (с изключение на тея които не ми вървят, че не съм чак такъв маниак да си купувам всяка година ново PC заради някоя игра :) ), също и всякакви FPS action, стратегии и др. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента залагам основно на League of Legends и Bionic Commando, като периодично пускам Race Injection и Dirt 3 (друго си е с воланче :P)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mass Effect-a я врътнах но не задълбочавам много ... иначе джиткам си всякакви игрици .. стига да са интересни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз освен. :DИграя от времето на телевизионните игри, на които джойстиците бяха ръчки.В момента се събират пари за ПС3 + достоен за него телевизор. :PЛюбимите игри са:-GTA - всички части.-Onimusha (3)-Gran Tourismo-WC3 - tower def.И още няколкостотин заглавия. :PОчаквам Д3, което според мен ще е разочарованието на века, ама да видим. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много доволен от Mass Effect 3.Втората серия беше уникална,но последната мисля, че не е изпипана докрай.За мен няма никаква разлика с втория епизод,освен историята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък благодарение разваления успех в училище на малкия ми братовчед се сдобих (на отговорно пазене) с PlayStation 3 и за съжаление ще трябва да го върна по-някое време а нещо не ми се иска и май ще почвам да си търся за мен :D. На Mass Effect и пробвах демото, но нещо не успя да ме хване 3-тата част!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко от вас чакат Diablo 3? Аз възнамерявам на 15ти Май да си я купя - Collector's Edition-а. Първите 2 части, заедно с Expansion-ите за тях, ми бяха любимите игри с години наред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди диабло 2 ... колко много съм го играл.. не мога да си го представя даже. Сега пробвах 3ката, но върви на кадри..май няма да се играе :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тези преидмно: Doom 2, Dune 2, Starcraft, NFS:Porsche, Heroes 3, Quake 2&3,Counter-strike, Diablo 2, Warcraft 3, DotA, Hitman поредицата.А каква част от живота си съм изгубил на D2, DotA и H3 не ми се мисли :) D3 бих го цъкал с удоволствие, но след като си напиша дипломната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко от вас чакат Diablo 3? Аз възнамерявам на 15ти Май да си я купя - Collector's Edition-а. Първите 2 части, заедно с Expansion-ите за тях, ми бяха любимите игри с години наред.

2-рия друид в сървъра на датата едно време, заедно с компания от много хора(общо към 12-13 акаунта)...беше си голяма мания :lol: Сега разцъкахме с компанията на Оупън бетата на диаблото този уикенд и искам да кажа на който не е пробвал, че играта е просто уникална. Измислили са съвсем нова система и има страшно много зарибяхви, които ще счупят доста голяма част от времето ми :) Играта си заслужава на 100% - не е някаква глупава измислица, която да няма нищо общо с оригинала, каквот всички очаквахме !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от бившите геймъри :D Бях любител на RPG игрите главно, любими ми бяха Fable, Titan Quest, Gothic 3, Sacred 2.Сега единствено от време на време се изявявам малко като рейсър в Dirt 3 да затрия времето, уникален симулатор е. :)

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд фен бях на Lineage 2. Сега зарибявам по Aion. Иначе CS, Dota,. Не си падам много по FPS.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако искате игра,която да ви разтърси и никога да не я забравите то ви препоръчвам Dead Space.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента цъкам (а също и малкия) с волана LFS, GTR Evo, GTR 2, F1 2011 и GRID. Иначе най-яката поредица за мен е S.T.A.L.K.E.R. и много се надявам да довършат и изкарат S.T.A.L.K.E.R. 2.Също така Assassins Creed, Prince of Persia, Tomb Rider, Crysis, Time Shift (също беше яка). А преди доста години много време отиде на Heroes III SoD :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S.T.A.L.K.E.R. я имам оригинала, но не успях да я довърша.GTA 2,3,4,5....? и тях съм ги играл, една превъртях, но коя ?!DIRT 1 също, Assassins Creed 1 и Brotherooh, но не по много.CS 1.5, 1.6, sourceCrysis 1 превъртянаБлагодаря на последния колега, който ме подсети за толкова много игри ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И никой не се сеща за класиката обаче... God of War (mm)Да не забравяме и Resident Evil (всичките части). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Индоктурнейшън теорията е едно от най-добрите неща които съм чел.Тъй като самият играч е под влияние, няма начин да го разбере самостоятелно, само има някои неща, които подсказват, но се забелязват трудно. И екипът на Байоуер е гениален, макар че отказват за момента да потвърдят теорията, според мен тя е факт.Аз първоначално реших, че ще има 4 част, защото според теорията Шепард не е спасил/а вселената още, но предполагам ще оставят отворен край за фантазията на играчите(колкото и да е малко тя както гледам :lol: ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Голям фен съм на поредицата и тъкмо приключих с третата част. Очевидно не съм много наблюдателен, защото краят ми се стори добър.. Сега тази теория ме остави дълбоко замислен :D Предполагам, че ще има някакво DLC. Я споделете кои хора привлякохте в екипа си. Аз още си мисля, че заради един избор в тунелите обрякох крогана на смърт и не можа да дойде в екипа ми. Също така реших да се направя на голямата работа при мисията с Удина и убих Ашли. Моридин и Миранда също умряха. Сега по клипчета гледам, че и Jack (Subject Zero) също се появява някъде... В крайна сметка останах само с Гарус, EDI, Лиара, Тали и Джеймс... Май ще се играе пак :DPS: забравих да добавя, че сейвовете от предните части ми останаха на стария лаптоп, така че сигурно и това оказва влияние.

Редактирано от botlik3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И никой не се сеща за класиката обаче... God of War (mm)

Сещам се, но все пак е ексклузивно за PS! В този ред на мисли, могат да се добавят и заглавия като Killzone, Metal Gear Solid 4, Uncharted или класиката Gran Turismo.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класики :) CS 1.6 RACE INJECTIONRed Alert 2 както и Yuri's RevangeА също така и няколко покер софтуеръа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

devil may cry 5 очаквайте за pc до 2 месеца там е истината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Diablo 3 излезе. Още малко да приключа работа и го почвам с приятели... Колко човека от тук го чакат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го чаках, ама след като поиграх на бетата вече се замислям...След толкова голямо чакане очакванията ми бяха доооста по- големи, ама ще видим. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Diablo III....хмммм.... принципно 1 и 2 ми изглеждаха доста странни и не ме кефеха много, същото си мислех и за новата, но сега 3тата част ме влече, и ми изглежда доста зарибяваща. Няма как да си я купя сега, но след летния сезон може и да се включа.Предвид интереса, който играта създава, че чак сървърите гърмят, предполагам, че си струва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изтупаме малко прахта от тая стара тема за да питам: има ли колеги, които играят Clash of Clans ?На скоро играта става доста популярна, и познавам все повече и повече хора, които играят :)Аз играя от няколко месеца, доста зарибяваща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой цъка ли фифа и иска ли да направим едно мулти през gameranger ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се намеся и аз при геймарите. Последно време цъкам следните игри:

- METAL GEAR RISING REVENGEANCE 

- Dirt3 

- Deus Ex Human Revolution

- WoW от време на време :D . . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Metal Gear Rising беше доста забавна макар и прекалено кратка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах Bioshock Infinite на бокса. Играта е невероятна.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Metal Gear Rising беше доста забавна макар и прекалено кратка.

Да колега прав си, доста интересна беше но кратка . . . Иначе и Devil may cry 5 е доста добра, още като излезе и я врътнах :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На новото DMC не се изкефих нещо, прекалено голям келеш са го направили героя :). За сметка на това в момента се забавлявам с:

 

Warhammer 40k Space Marine, Bionic Commando и Titanfall

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темичката пак се е вдигнала. Аз междувременно изиграх Fallout 3: New Vegas, в момента му играя DLC-тата и сега за празниците мисля да си подаря XBOX One с Fallout 4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fallout 4 на PC кърти. Честно казано досега само Fallout Tactics - Brotherhood of steel ми е била слаба. Всичко останало го ям като топъл хляб :)

Много е бъгава обаче четворката - сейвай често :D

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, че е бая бъглива, но нищо сериозно. Иначе е доста зарибяваща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...