Jump to content
Loony

Проблем с чистачките

Recommended Posts

Здравейте колеги, та проблема е следния - в спряло положение или при каране под 50 км чистачките работят добре, но когато карам с над 60км чистачката ми се удря в дясната колонка откача уплътнението на стъклото и е много дразнещо чукане.Някой дали знае от какво се получава това и дали трябва да сменям целия механизъм? Като цяло те нямат голям луфт в изключено положение и се връщат нормално в изходното положение, дали има някакъв ограничител за хода им дето може да се е развил или да се изхабил.Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да откачиш рамото на чистачката от облта който я държи и да я сложиш малко по-ниско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) здр. колега ,аз съм на мнение ,че се е разбил механизма и от по-силния насрещен вятър ги изтласкват до този удър :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя ще ги разглобя и ще пробвам какво мога да на правя.Мерси за сега . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ,и при мен правят така,но когато си сложих от тия по-новите широки чистачки! Когато съм с нормалните няма никакви проблеми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя ще ги разглобя и ще пробвам какво мога да на правя.Мерси за сега . :)

Сложи по-къси пера! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май първо ще сложа обикновени чистачки и тогава ако не се управи, ще мина към разглобяването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рамото за което е хваната чистачката е на шлици и те са се замазали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя 1 отговор в тази стара тема ако някой случайно има същия проблем . От ябълкита на рамената на механизма е , ако има луфт 100% от там. И аз имам тоя проблем от бая време ама не ми се занимаваше и днес разглобих и от там се оказа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сложиш нормални чистачки и регулираш рамото ще се оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...