Jump to content
whiteboy

проблем с карбуратора при d13b2

Recommended Posts

здравейте колеги имам проблем с хондичката ... тече бензин като лейка от карбуратора... до колкото виждам от сектор номер 9 има една капачка с 3 болта ... не виждам гарнитура (ама и незнам дали трябва да има ) , ако може да ми дадете някакав съвет ...

Публикувано изображение

 

 

 

а и не мога да разбера как точно да почистя този овтоматичен смукач .....

 

другия проблем който имам е че държим ниски обороти и на газ и на бензим ( кабели , свещи дистрибуторна капачка, палец всичко е ок)

 

Благодаря предварително на отзовалите се ....

Редактирано от whiteboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никои ли не се е сблъсквал с подобен проблем или не му идва на акал нещо подходящо за решаването на случая ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборотите можеш да си ги оправиш сам.От към купето на карба има една черна врътка .Та нея я връткаш :D по часовниковта стрелка .Преди да почне да тече ,нещо с центровка и тн. да си имал проблеми?В крайна сметка каде точно тече бензин? Около посочения сектор 9?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9-ката ти е ускорителната помпа там няма гарнитура ;) самото платно на помпата играе тази роля.Пробвай да претегнеш болтовете ако ли не друго платно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9-ката ти е ускорителната помпа там няма гарнитура ;) самото платно на помпата играе тази роля.Пробвай да претегнеш болтовете ако ли не друго платно

изключително много ти благодаря това е един от въпросите който ме интересуваше страшно много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборотите можеш да си ги оправиш сам.От към купето на карба има една черна врътка .Та нея я връткаш :D по часовниковта стрелка .Преди да почне да тече ,нещо с центровка и тн. да си имал проблеми?В крайна сметка каде точно тече бензин? Около посочения сектор 9?

ами точно от сектор 9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а как се почиства този прословут смукач ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега бях пуснал тая тема с моя проблем. Ако ти помогне с нещо. А за смукача не е голяма философия. Няма какво да му чистиш, той се регулира от вакуум кутията. Може да продухаш пътищата. Ако имаш път към Плд през почивните дни пиши ще се видим да ти помогна с квото мога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеке ден съм в плд

Редактирано от fenabg
цитат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега бях пуснал тая тема с моя проблем. Ако ти помогне с нещо. А за смукача не е голяма философия. Няма какво да му чистиш, той се регулира от вакуум кутията. Може да продухаш пътищата. Ако имаш път към Плд през почивните дни пиши ще се видим да ти помогна с квото мога.

колега четох твоята тема ще сваля кабуратора и ще проверя .... установих че проблема може да е и от другаде .... колата във високи убороти съска (колегите от форума казват че това е уплатнението между карбуратора и колекторите има ли някои представа ако е евентуално от това от къде могат да бъдат закупени такива) ... малко ми е тъмна индия как ще го сваля защото опитах и не излезна много лесно има много маркучи и го спъват ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ... сле сваляне на карбуратора и основно почистване , стягане на сектор 9 и центровка ... колата - заспа :) благодаря на всички отзовали се :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...