Jump to content
Veseliq

Снимки на новия американски Accord Crosstour 2013 в New York

Recommended Posts

На мен честно казано ми прилича на нещо средно между Ford Focus хечбек и BMW X6. Може би има и някакви елементи от Subaru Forester/ задницата на оня Chrystler, Crossfire ли бепе... Разбира се пази си някои от характерните Honda черти, ама не случайно си е само за американския пазар - тук няма да намери фенове си мисля. Дано скоро покажат новата Acura TSX, която съответства на нашия Акорд - той ми е много по-интересен.

 

http://www.thecarconnection.com/pictures/1075105_2013-honda-crosstour-concept-live-photos-new-york-auto-show_gallery-1#100387540

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата ми прилича на крокодил... не знам защо ама това ми е асоциацията.Не случайно е провал и в Щатите като продажби

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен и на това не ми прилича. Сигурно доста хора няма да се съгласят с мнението ми, НО от всички нови модели на Хонда, само Акорда изглежда добре. Дори новото CR-V не ми харесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда машината, харесва ми.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми допада ... Този модел си е само за тексаски рейнджъри :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя лайнер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм на живо сегашното поколение на Кростур и честно казано на живо колата доста повече ме впечетли от колкото по снимките които бях виждал в нета. Но има нещо в задницата й което не е доизкосурено наистина. Нещо което примерно БМВ са успели да докарат. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е чак грозна колата,ама аз да питам,това лек автомобил ли е или джип някакъв?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 4 задвижващи колела ще е - кросоувър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това ще е страхотна машина за нашите пътища.Ако имам финансовата възможност изобщо не бих се поколебал да купя такава Хонда.Никакви Олроуд Клатрота и Патаси Олтраци ама ето, че за нас няма :angry:.Не, че ако имаше щяхме да имаме пари де.Ама все пак можеше да се надяваме, че някога ще почнат да ги внасят ,,като нови" от Италия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Honda CR-V използва същата 4x4 система на Honda - SH-AWD и пак е икономичен кросоувър, в никакъв случай не бих го нарекъл джип. Въпросния Accord Crosstour предизвиква доста смесени чувства и си е типично американско насочен и имай предвид, че и от Щатите се внасят коли, включително втора ръка - по-малките бензинови двигатели на американските модели са същите като тези на европейските модели - и сервизите няма да ги върнат. Така че ако ти е цел да го притежаваш, след някоя друга година вече ще може да се вземе на цена под 10 хиляди лева :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си прав колега аз съм потенциален собственик!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Honda CR-V използва същата 4x4 система на Honda - SH-AWD и пак е икономичен кросоувър, в никакъв случай не бих го нарекъл джип.

CR-V НЕ ползва SH-AWD, а RT-4WD.Като в най-новите модели RT4WD се замества с по-модерната система с електронно управление, системата с 2 хидравлични помпи отпада

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, SH-AWD се ползва само в най-високия клас. Но останалото важи - до колкото разбирам Honda Crosstour (вече не е Accord Crosstour, а отделен модел) ползва същата система като CR-V, в същия ценови двигател е, предлага се със същия редови четирицилиндров двигател и транзмисия (за сега само автоматична).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така че ако ти е цел да го притежаваш, след някоя друга година вече ще може да се вземе на цена под 10 хиляди лева :)

Бая годинки ще са, тъкмо преди да се пенсионирам :lol:Та по темата, виждал съм го на живо и наистина има разлика спрямо снимките, в положителна насока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...