Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

от 20.00 обикновено започват Еко бензиностанция бул. България

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще посетя срещата довечера в 20 часа. Надявам се г-н Милев да е там! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин да пропусне, има някои Деликатни теми за обсъждане.. :lol: До след малко колеги :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дееееееееее момичета и момчета не Ви ли се ходи на НС 2010Платените стикери, които още са при мен Ви ги пращам довечера по Мистър Стефан Милев с поздрави от менЕто Ви под списък:№ заявка Име Ник Стикер21 Георги Балджиев – gkb43 Тодор Кондов - insulin 50 Янчо Димитров – ian55 Христомир Христов –honda16z965 Андрей Димитров – Andreshko89 Деян Войнов – didone bros.105 Янко Месьов - ferdy108 Георги Малинов – Rebel109 Иво Ройлев – Magnum112 Станислава Антонова – Morridina119 Иво Атанасов – ma4o124 Младен Копринков – koprinkov126 Никола Диловски – frisko135 Бойко Митов – Honda_EG140 Павел Танков – Rev Power143 Станислав Динев – Matrulian154 Биляна Курумилева – bilibibs161 Николай Каменов – лудакааааааа168 Станислав Неделчев -. Sisqo171 Мая Димитрова – jazzy179 Стефан Василев – Percussiveтова е засега потвърдено при мен – весело да си изкарате довечера – чакам ви гореПоздрави Ниа

А тези които не фигурират в този списък,но са платили,как и кога ще си получат стикерите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дееееееееее момичета и момчета не Ви ли се ходи на НС 2010Платените стикери, които още са при мен Ви ги пращам довечера по Мистър Стефан Милев с поздрави от менЕто Ви под списък:№ заявка Име Ник Стикер21 Георги Балджиев – gkb43 Тодор Кондов - insulin 50 Янчо Димитров – ian55 Христомир Христов –honda16z965 Андрей Димитров – Andreshko89 Деян Войнов – didone bros.105 Янко Месьов - ferdy108 Георги Малинов – Rebel109 Иво Ройлев – Magnum112 Станислава Антонова – Morridina119 Иво Атанасов – ma4o124 Младен Копринков – koprinkov126 Никола Диловски – frisko135 Бойко Митов – Honda_EG140 Павел Танков – Rev Power143 Станислав Динев – Matrulian154 Биляна Курумилева – bilibibs161 Николай Каменов – лудакааааааа168 Станислав Неделчев -. Sisqo171 Мая Димитрова – jazzy179 Стефан Василев – Percussiveтова е засега потвърдено при мен – весело да си изкарате довечера – чакам ви гореПоздрави Ниа

А тези които не фигурират в този списък,но са платили,как и кога ще си получат стикерите.
2варианта имаш1- на Узана2- пиши ми на лично и ако ти се потвърди плащането до утре на обяд ще се срещнем и ще ти го дам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам малко нужда от помощ.Дадох си компа на Дилян(даркоси) за да го погледне, понеже правеше някакви аномалии.Дилян му презаписа информацията, но нямам кола за тест.Става въпрос за х22а-200коня.Ако има някой мераклия да пробва как му върви колата с комп п13 с подобрени таблици, моля да пише.Аз съм от Стара Загора и не ми изгодно да подгоня прелюда до София за 1проба.тел.0883515587.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че закъснях с два часа беше добра среща, някой да научи още вицове за следващата :rolleyes:..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора от списъка не дойдоха и не си взеха стикери. Те са у мен и могат да се вземат по всяко едно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора от списъка не дойдоха и не си взеха стикери. Те са у мен и могат да се вземат по всяко едно време.

За да го познаете по-лесно, ето ви една снимка: Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тия компромати братче. !!! Няма вече грам лично пространство с тоя "Интернет".тел. за връзка за невзетите стикери: 0886 169 099

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Калооо, какъв си мазньо, братче... :lol::lol: !!! :rolleyes: П.С. За уточнение на незнаещите - Модератора е младежа вляво, другия го играе натегач :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вие жените и вашето чувство за ориентация ...В ляво е ако му стоиш така подло в гръб , на снимката на мен ми се вижда в дясно , абе на който не му стана ясно , пише му ника на рамото.

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Пешко, от майтап не разбираш значи :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Щом е тъй работата, моля мнението ми да бъде изтрито!

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И уорн ше ти сложат ......20% щото си с връзки :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да устискам.. :) А малкия Стефчо къде е? :unsure: постването на снимката е жизнено важно, за да не налитат хората първо на него :honda: извинявам се за Офф-а :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малкия стефчо пише смс-и цяла вечер :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:unsure:

малкия стефчо пише смс-и цяла вечер :)

И налита на бой ,мен ме изненада в гръб . :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех вие децата.... оставете малкия Стефчо на мира... ние по - възрастните му упражняваме достатъчно контрол над личната поща ;):tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука все нови лица виждам, някой днес или сте си писнали тотал от националната и не искате да се виждате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви нови лица видя , обичайните заподозрени са само

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много от отдавна не съм идвал и не съм гледал форума и некви нови никове и аватари ми се привидят ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 След чaс съм при вас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сме на работа до 10 вечерта да му се невиди... Пешооо ако ходиш по късно да ми вземеш от Малчо батерийките на фотото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отивам сега , ако щях да ходя по-късно щях да те карам сам да си ги вземеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна днес, още не съм си отспала от НС :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Днес" пропусна а днес ще идваш ли? Ами другите? Аз пак питам и сигурно пак няма да успея да дойда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще мина днеска , че имам уговорка .Тъкмо ще видя какво е седмична среща:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна днес, още не съм си отспала от НС :P

Хахаха;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващата да очаквате и девствен(още и на среща не е ходил).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) хаха спокойно колега, на срещите всички сме девствени... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид ще ми е първа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предната среща някой си забрави диск с питанка на него.Диска е при мен , ако още му трябва довечера след 10 съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора идват след 10 и после питат защо си тръгвам в 11. Интересно докога ли стоите? Може би трябва да си взема половин ден отпуска :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, понеже искам да си взимам Прелюд 4 ген. искам да питам дали другата седмица (27-07-2010) някой с такъв ще дойде на тази среща и съответно дали ще се навие да ме повози на него?Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пффф и мен ме домъкнаха. Jazzy а ти защо си тръгваш толкова рано? Ма бива ли такова нещо...

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф и мен ме домъкнаха. Jazzy а ти защо си тръгваш толкова рано? Ма бива ли такова нещо...

Не си беше взела пуретите :D Колегата Джани спаси полжението временно, ама и той си тръгна :D Другия път требе да сме подготвени. :)Ама Jazzy да си каже модела :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...