Jump to content
Art

CR-V ІІ 2005-2007 г. дизел

Recommended Posts

Публикувах темата в грешен раздел .Моля да ме извините за повторението!Здравейте , моля ако въпросите които задавам са дискутирани ,кажете къде да прочета.Нов съм във форума . Нямал съм никога автомобил с марката Хонда ,още повече такъв вид.Мисля да си взема дизел CR-V 2005-2007 г.Не съм решил твърдо.Нов внос по възможност от Германия.Моля ви за обективно мнение на собственици на такъв автомобил ,които са минали поне 50 000 км.Не знам нищо за специфичните слабости на конкретния двигател.Имал съм три дизелови автомобила и знам ,че са по капризни и по-скъпи за подръжка.На мен обаче ми харесват повече.Да ви кажа старх ме е да не взема някоя и да почна да я правя.Знам ,че с втората употреба гаранция няма.Но моля поне ме насочете това ли е двигателя на Хонда ,печелил приза двигател на годината /не помня за коя беше. Идеята е да вози четиричленно семейство,с много багаж поне 3-4 години.Няма да се ползва в пресечени местностти.Не ми изглежда кола която ще се разскърца лесно по нашите пътища,ама дори не съм я тествал.Сега не мога да изредя всички въпроси които ми идват на ум,но моля ,кои каквото знае :разход,окачване ,двигател,специфични повреди,какво да гледам катокупувам. Много ви благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересна темата... Нека чуем повече мнения за дизеловия мотор :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе много ви еднакви никовете на вас двамата :?Ако търсиш мнение само за двг-то, те тук те имаhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57108&st=0Двигателят е същия, като на CR-V.п.п. 2006-а CR-V променя външния си вид, т.е. '05-а е CR-V II, a '07-ма e CR-V III.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много ви еднакви никовете на вас двамата :?

Ех, че си оригинален... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де ;) "Нерде Ямбол, нерде ... Шумен!?" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...