Jump to content
VTI-S

Спирачки

Recommended Posts

Здравейте колеги,моля някой който е прави такава смяна от 262мм на 282 мм да каже лесно ли става кое се сменява и т.н. Благодаря ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,моля някой който е прави такава смяна от 262мм на 282 мм да каже лесно ли става кое се сменява и т.н. Благодаря ви

някой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-лесно е да вземеш целите дингили от англичанката ето като в тази обява Big Brake Disc/Hub Conversions 282 4x114и да не забравиш да си подготвиш джанти 4ь114.3 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VTI 1,8 с 4-114 кръгова стъпка ли е???? Мислех че е 4х100 .... Мисля че на колегата ще му трябват спирачните апарати с главини и .. вероятно шенкелите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз правих този swap миналото лято,благодарение на колегата Rayden,който беше достатъчно мил да ми обясни,тъй като не исках да си сменям болтовото разстояние,та....Отнася се за 5 генерация:1.Големи шенкели от VTI (b16 пр.)2.Големи спирачни апарати (аз използвах от Prelude H22,тъй като той си е серийно със 282мм)3.Дискове 282мм...и накрая,но не и на последно място4.Голяма спирачна помпа от VTIАз съм много доволен от резултата и най-важното си запазваш оригиналния размер 4х100!Надявам се да съм помогнал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...