Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

Но те ще предават запис нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да за съжаление ще е запис

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви предположения за първото състезание :D/>

Утре ще наскачаме всички "специалисти" с мнения и прогнози!Чудя се защо оставиха Маса във Ферари?Защо Уйлямс нищо не постигат?Какво прави Хамилтън в Мерцедес и ще се представи ли "блестящо" като Дедо!Серго Перез ми е интересен в Макларъна и му желая успех, има сърце!Бътън ще си я кара пак леко и последователно!И дано толкова хлапета не правят мелета!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И са какво?!?!?!?! Аз ли не разбрах (германците) или тези казаха,че утре 11:00 часа (австралийско) време ще се проведат Q2 и Q3 и после,както си е (състезанието от 17:00 тяхно) и 08:00 наше.... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За състезанието и аз не разбрах дали има промяна,но в 02ч наше време през ноща ще започне Q2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента се очаква състезанието да започне по график в 08:00 Българско време. Отборите имат доста натоварен график - само 6 часа от продължението на квалификациите до старта. Доста интересно начало на сезона Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно състезание за откриване на новия сезон.Невероятен Кими и Алонсо.Леко разочарованиеза Ред Бул и Фетел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KIMI ;)/>:drunk:/> ще има водка,че с това шампанско само ще си мие очите.Днес както винаги е невероятен:thumbs1:/>.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто нямам думи..... Прекрасно състезание,че даже и Грожан не блъсна никой,това си е за празнуване. :) Кими,отново ме изкефи максимално,чака ни интересен сезон (предполагам).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:drunk: Браво! Кими ги почна от първото състезание. Както се казва "there is a new sheriff in town"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектен и интересен старт на сезон 2013.Ферари най-после се събудиха и показаха, че колата им е добра и също така Фелипе Маса направи едно добро каране.Поздравления за Кими и Лотус...... очертава се интересен сезон и според мен спора за титлата ще е м/у Лотус, Ферари, Редбул и евентуално Мерцедес. Аз лично залагам на Ферари.С нетърпение чакам следващия старт. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добро състезание и безгрешен Кими, Браво! Най-хубавото което успях да видя, обаче е, че Лимонадите няма да са фактор тази година. Или поне определящ такъв. Изненада ме също и темпото на Макларън.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм най накефен че не видях двете пръстчета на Фетела и не чух онази крилата фраза "yes we did it""Мисля през миналия сезон е нямало случай да спечели квалификация и след това да Не спечели състезанието.Кими още миналия сезон подсказа че се връща за победа :)12 сек.пред Алонсо не бяха никак малко :lol: Добро откриване на сезона ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най-накрая сезонът стартира, при това повече от прекрасноПубликувано изображение/>

Отборите на Лотус и Ферари започнаха подготовката за този сезон още от средата на миналата 2012, така че всички виждате - усилията им вече дават резултати. Ред Бул-ите не са ми много ясни още, а що се отнася за МакЛарън - никога не ги отписвайте (практиката е показала защо).

 

И вярно:

Прекрасно състезание,че даже и Грожан не блъсна никой,това си е за празнуване.

Редактирано от Bai_Georgi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не не и не....... Това ,чудо отново на пол позишън!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мин. път беше...ама накрая :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:drunk:/> Браво! Кими ги почна от първото състезание. Както се казва "there is a new sheriff in town"

Lemonade time!Колко лесно ги отписа Редбулите, Мерцедесите и Макларън.Иска ми се и на мен Кими да е сред първите за да е по-интересно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За пореден път трагични Макларън ... Както миналия сезон и трагични механици на Макларън ... Състезание не без грозните нареждания от бокса в някои от отборите , но като цяло не беше скучно.П.П. Навикът си е навик :) Любов към Макларън от страна на Хамилтън :)

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо, нареждания от бокса и предопределени победители и в двата отбора Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Нико му трябваше подиума, жалко!Браво на Маса, задържа се между първите!Макларън много лошо начало на сезона, но ще се оправят.Хамилтън не може май да забрави Макларън!Кими борбен, но само до там, прецакоха го с 3 позиции назад!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,нареждания от бокса решиха доста неща , но защо така изостанаха Мерцедес последните 7-8 обиколки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо :) На Хамилтън му казаха да пести горивото,на Нико да не го изпреварва...имаха достатъчна преднина пред Маса.Никой от 3-мата на стълбичката не беше щастлив от позицията си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лимонадената шваба беше доволна ! Толкова нагъл е тоя Фетел , че ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не ми е ясно,защо "Ред Бул" държат Марк Уебър в тоя отбор....... Сигурно,за да им печели точни за тима (за титлата) при конструкторите! Даже ,забелязах как като влязоха в стаята,точно преди да излязат на сцената(за награждаването) как Марк ,каза на Фетел "ето първи си" или нещо от този род ,аз просто не го разбирам това да го карат да пропуска (все още е много рано),за да излезе това робот-че на 1-во място.... Нека сам успее да го направи!! ....... Ако на всяко,състезание в което Уебър е пред Фетел и трябва да го пропуска то тоя е шампион,колкото аз пия алкохол ...... Публикувано изображение

 

Грожан отново без инцидент,направо ме учудва,но така и трябва да бъде.За Кими,изобщо не разбрах,защо е с три места назад на стартовата решетка (гледам го по RTL-a) а немския никак го нямам..... Публикувано изображение

Доволно все пак ,успяха да устискат,прибавят важни точки. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марк му каза "Be happy! You're first" Фетел му отвърна нещо от рода , че е било ясно защото бил по бърз от него , а Марк му върна , че са наредили режим на работа на двигателя 21 и го попита дали знае какво е това ... И после си тръшна бутилката на масата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Фетел, да не е излязъл от някоя компютърна игра, че все той да е най-бърз от другите и едва ли не е безсмъртен?Още не е започнал сезона и започнаха с отборните заповеди, което е жалко. То не стига, че от толкова много отбори, за титлата спорят 3 и за капак целия шампионат се върти около 1-2 пилота, на които им подаряват победата за сметка на техните съотборници.Росберг трябваше да се качи на подиума, а не да си кара колата на неутрална скорост зад Хамилтън.Уебър все е в 2-те крайности или няма да стартира както трябва или ще го прецакат от бокса.Жалко и за Алонсо, който беше прецакан от отбора, трябваше да влезе в бокса за ново крило, а не да го оставят да върти обиколка и сега загубиха ценни точки.Маса като цяло добре се представя този сезон и кара на нивото на Алонсо.Да идва старт №3, че нямам търпение вече. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е че Фетел си заслужи 1-то място , защото не му го поднесоха на тепсия . Просто се кефя че му казаха да остане втори но той не спази този код 21 като всички други робини.Марк в никакъв случай не го пусна спокойно да си мине , даже за мен това беше страшно зрелищна битка , типична за първо място.И той ако беше си държал на заповедите щеше да е супер скучно , ебати тъпотията е тва , ти ще си първи , ти ще си втори , ти трети другият четвърти. Това не е спорт , това е политика на отборите което е гадно за нас зрителите и за самите пилоти , защото се изнервят и озлобяват един към друг дори и като са съотборници.Такава наредена формула не ми се гледа , мисля на вас също.Това е моето некомпетентно мнение с което не ангажирам никой :P .Лека вечер :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, нещата ще си дойдат на мястото;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение ХаХаХаХа......... Просто не се сдържах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа и мен нещо не ме кефят тея отборни заповеди :dry: Но пък видяхте ли тоя пич Хамилтън как обърка боксовете......... :D :D :D признавам си мноооооого се забавлявах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, върнах сеПубликувано изображение/>Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Квалификацията мина добре......Публикувано изображение "мерцедесите",много бързи, "лотосите" не бяха никак зле,"фераритата" и те не се изложиха,че даже и Рикардо се закрепи на 7-мо.....

ЧУДО ви казвам, "ред бул" нямаха крила днеска,първо Уебър с проблем а после и Фетел с грешните гуми,както и Бътън.

Утре ще е чудно състезание..... Молим се Грожан да не отнесе половината решетка(засега е чист) ! И всичко ще бъде наред... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е грешна стартегията,ако тея меките гуми се смелят за 3-4 обиколки Фетел пак ще дръпне(дано да не стане де)Иначе моя фаворит спечели първият си пол позишън :P/> ( в Мерцедес)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно,тогава не обърнах внимание,че точно това им е целта и на Фетел и на Бътън! Да стартират с медиумите и да правят ,по-дълги стинтове.

Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тежка задача има Хамилтън, отзад яко ще го напънат Кими и Алонсо.Маса не е за подценяване, Ако тръгне добре! ;) Нико в първите обиколки ще отиде на 7-мо или 9 то место.Фетелчето гаранция ще мръдне още на старта няколко позиции напред.А на бас! :P Интересно ще е и на старта и първите 3,4 обиколки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феноменален Алонсо.Публикувано изображение Когато и колата е ок,става страшно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...