Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

Браво на Райконен и на Рено. Въпреки сейфти кара, който му изяде за 2 пъти общо 15-ина секунди. Супер състезание беше Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина браво на Кими. Заслужаваше да грабне поне 1 победа този сезон. Браво и на Фетел, който на 2 пъти се озоваваше последен, но със силно каране стигна до подиума. И все пак ако Хамилтън не беше отпаднал, борбата на другите щеше да е от 2-ро място надолу. Дано Рос Браун и хората от Мерцедес му напрявят колата за догодина конкурентна на останалите топ тимове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям кеф ви казвам! Радвах се ,все едно аз съм спечелил.Това състезание беше,едно от най-хубавите за гледане и в същото време най-трудното в последните няколко (за мен) обиколки. Направо, откачих ,като виждах ,как Алонсо го настига......... Но,време беше и той да грабне тази победа. Жалко,че за титлата няма шанс. Дано и догодина се представя така добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям кеф ви казвам! Радвах се ,все едно аз съм спечелил.Това състезание беше,едно от най-хубавите за гледане и в същото време най-трудното в последните няколко (за мен) обиколки. Направо, откачих ,като виждах ,как Алонсо го настига......... Но,време беше и той да грабне тази победа. Жалко,че за титлата няма шанс. Дано и догодина се представя така добре!

Определено съм съгласен и това беше най-интересното състезание за този сезон. През цялото време бях изтръпнал :rolleyes: Разбира се емоциите ми драстично намаляха, когато любимия ми пилото отново беше СМАЗАН от техниката, но пък състезанието беше изпълнено с изпреварвания, катастрофи ... а бе все едно НАСКАР гледаш :lol: П.П. Само стискам палци Фетел да не спечели(което е почти невъзможно), защото иначе ще съм много тъжен, когато някакви пилотчета печелят само с отбор и се мислят за голямата работа!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се моля,той да не я спечели.Горкия ще вземе да си присади,по-дълъг показалец след това,че тоя му е къс и не го виждаме...... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууууу много дразнещ тоя показалец.......и как само измокри Култард.......немско говедо:)

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алонсо хич го нямаше 1,6сек след първия .... щом и маса е по-напред от него не е проблема във Ферарито значи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата са с различни настройки. Фернандо е от типа пилоти,които и с слаба кола взимат максимума.Един от КАРАЧИТЕ в Ф1 и при това с психика на шампион.Друг е въпроса,че Ферарито не върви.Нека бъдем реалисти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bounce::fun: Хамилтън го отвя тоя път. Направиха страхотно състезание. А най-важното е че не ни се наложи да гледаме дразнещия показалец. Остава и някаква интрига за последния старт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:plane:/> Хамилтън е номер едно:plane:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, "черния" ми оправи вечерта :)Пък и за капак Бътън прогресира добре в хода на състезанието.Доволен съм!Интригата се запази за последния старт....стискам палци нещата да се развият в полза на Алонсо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер маклараните са 1-ви и 2-ри. "в Гран при на САЩ трябваше Маса да търпи наказание, за да може Алонсо да стартира по-напред и от по-чистата страна на пистата". За утре градушка ли да поръчаме? - или Маса трябва да блъсне Фетел?

Аз пък съм за Фетел ....Публикувано изображение

Редактирано от Jorko.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и да не е Маса нека все някой да го блъсне в първия завой както се случи май на два пъти с Алонсо за да има някакъв баланс все пак :D

Редактирано от hri100p3n43v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ферарито ако беше добро колкото Ред була.....Публикувано изображение Ще е интересно състезание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно състезание!Честита титла на Фетел!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко състезание, страхотно каране и на двамата претенденти и трета титла за Фетел. Да му е честита!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и да не е Маса нека все някой да го блъсне в първия завой както се случи май на два пъти с Алонсо за да има някакъв баланс все пак Публикувано изображение

 

ами блъснаха го - беше последен, и в бокса го забавиха както му пожела Алонсо Публикувано изображение, и Маса пак се надупи, и Хамилтън за съжаление отпадна, и Хюлкенберг го наказаха (невероятно каране направи) ........... Иииииии пак шампион ФЕТЕЛ- заслужаваше си евала Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално състезание! Браво и на двамата и все пак Алонсо с този болид направи всичко възможно, а ако беше спечелил напълно щеше да важи това за него:

 

"One who wins without problem it is just VICTORY. But one who wins with lot of troubles that is remembered as HISTORY."

 

Какво се е надупил Маса всеки на негово място щеше да го пусне, ако Фетел беше във същата ситуация съм 100%, че Уебър щеше да го пусне. Наказанието на Хюлкенберг беше най-голямата глупост, която съм чувал.. Просто поднесе колата и го наказват пълна трагедия откъм съдийство в конкретния случай. Състезанието го гледах през нета по Скай Спорт и коментатора на няколко пъти подчерта, че Фетел Е ИЗПРЕВАРИЛ ПРИ ЖЪЛТ ФЛАГ , което при повторенията се видя :) Да му е честита все пак ако не му я вземат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За малко... И въпреки всичко, честито на новия - стар шампион :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала и на победителя в тоя епос че не спретна "падане за дуспа" и с британско достойнство си се качи на връх подиума. Надявам се скоро пак да възседне слуховете за хондозавръщането. Иначе жалко за Алонсо и язък за Маса а на Фетел - достойно честито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кими, се опита да намери пряк път по едно време, но неуспешно :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вдигнем темата :)Няколко тима представиха болидите си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не остана :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F1 се напълни с хлапета!Нямам против, ама! :unsure:Max Chilton 1991

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм тъп или сайта им е смотан на тия от Ф1?Защо не намирам никъде информация за двигателите тази година, трябваше да са с принудително пълнене?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак няма да са с охлюви :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2014 ще е годината, от която ще се ползва принудително пълнене. Тази година би трябвало Макларън да ползват двигатели на Хонда. А 2014-та Хонда със собствен отбор трябва да се върнат във Формула 1. Поне това е последната ми информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ще е годината на Фиатчетата няма начин вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година би трябвало Макларън да ползват двигатели на Хонда. А 2014-та Хонда със собствен отбор трябва да се върнат във Формула 1.

Макларън е с Мерцедес!От къде е инфото за Хонда и 2014г?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ще е годината на Фиатчетата няма начин вече

Аз пък мисля , че борбата ще е между Лотус и Мерцедес!Айде на по бира!:D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малка корекция, Лотус и Макларън ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време четох отностно Макларън-Хонда. Колко това е вярно не знам.http://www.dnevnik.bg/sport/2012/10/23/1931192_maklarun_obmislial_smiana_na_mercedes_s_honda/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година би трябвало Макларън да ползват двигатели на Хонда. А 2014-та Хонда със собствен отбор трябва да се върнат във Формула 1.

Макларън е с Мерцедес!От къде е инфото за Хонда и 2014г?
MM си имат договор за 2014г с Мерцедес :)Айде не остана :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 8:00 българско време ли ще е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Иво :)кафяно време :lol: Някакви предположения за първото състезание :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да видим свободните тренировки утре и тогава ще прогнозираме ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение..... По RTL-а дали ги дават (свободните тренировки) или ще трябва да ги диря по нета пак ?п.п. Видях! Дават квалификациите и състезанието..... Не че няма от къде да ги гледам. Давайте ЛОТУС! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли Формула на бг ще има само от ТВ+ Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...