Jump to content

Recommended Posts

Тоест, пак ялова работа. Нищо, "шъ съ упрайм, ма некой друг път". Догодина, евентуално?

И на мен ми поомръзна "сребърните" да са все отпред, но като са най-добри -полага им се. Хами свърши геройства и след финала едвам стоеше на крака, но колцата върви, той го може и от последен пак стъпи на подиума. Червените и те задобряха, но ... Всички се развиват, цепят стотните и така става интересно. Еех, какъв кеф беше Бар Хонда -все "отбор юнаци". Дано скоро и новите юнаци направят отбори победни, в смисъл победители -явно не са по-бедни. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се изкефих на перфектната квалификация за нас. Дано утре успеем да вземем някоя точка.  Определено сме конкурентни на тая писта. Now we can fight :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужено 6-то място за Гасли. Хартли го объркаха с гумите. Жалко за Ферари. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ред Бул - Хонда и Рикардо - причини за раздялата:

https://autoreview.ru/articles/avtosport/F1_ric_renault18

Накратко: първите заради исканата заплата, а вторите заради липса на доверие в тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, ceco_accord написа:

Гасли ще стартира №10 !!!

 

 

9-ти !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, pendoc написа:

 

9-ти !

Вярно - заради Рикардо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=23644

Всичкото е уж за добро, само дето методът "проба / грешка" не звучи много професионално. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за отпадналите, прилично за биковете и резил за победителите. На подиума печеливш и доволен бе само третият.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А разбрахте ли каква е причината за отпадането на двете коли? Аз просто видях как отпаднаха и тва беше. Не е двигателя щото и двете коли се прибраха. Заприлича ми на нещо с mgu-k модулите. Просто задницата контрира и т'ва беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем със спирачките са имали и 2-те коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо GP2 двигателя взе че задвижи коли на 6-то и 7-мо място?! Двигателя боклук, а?

Дъжда помогна, но от това което видях колата се движеше много добре. Не мисля, че щеше да бъде по-различен резултата. Иначе браво на Хартли. След толкова много простотии цял сезон успя да направи добра квалификация.

От това, което прочитам Хонда все още се притесняват за спек.3 двигателя. Все още не работи на максималния си капацитет. Следващото състезание пък СТР ще са с нови модификации по шасито. Би трябвало края на сезона да бъде още по-добър за СТР. Вярвам, че в края на сезона ще сме борещи се за най-добрите след 3-ката мерседес, ферари и ред бул.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярата крепи човека, но късметът в куолито си е назадък в рейса. Рано ни е още за четвърти тим, щото днес уж "аха - аха", а то "преоблякъл се Илия, огледал се - пак в тия". :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша стратегия. Гасли влезна някъде около 30-тата обиколка. Накрая се оказа със супер зле гуми. На правите обаче съпротивата определено я има. Следващото състезание може би и подобрения в аеродинамиката, както и двигателя ще дадът още скорост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,гледах му времената всяка обиколка.Гумите се сринаха рязко и той върна газта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Grande Kimi"-Дайте на червените писта и им се наслаждавайте!:bow:

https://www.formula1.com/en/latest/article.highlights-2018-united-states-grand-prix.3fdJu486fKeAQ2W6QOOAaa.html

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредно силно състезание на Верстапен, очертава се  да е много интересно през 2019-та, дори си мисля да пусна един малък залог за него като излязат коефициентите за шампион догодина :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, isullivan написа:

Поредно силно състезание на Верстапен, очертава се  да е много интересно през 2019-та, дори си мисля да пусна един малък залог за него като излязат коефициентите за шампион догодина :cool:

И ще загубиш.Първа година с нов двигател за тях ...кофти. До като се на паснат един към друг ще им трябва поне един сезон.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Да си ходи там , като иска. Не го харесвах . Дойде в нашият отбор. Подкрепях го и се надявах много на нещо , но 2 години 50 % помогна да не спечелим а той да не е 6 кратен. Алонсо с тая кола щеше да е. Жалко че ни напусна Жул, иначе щеше да е при нас отдавна и глей ко стаа. Даже оня пъпчасалия дето и него мразя Крашстапен , с тая кола щеше да разкаже играта на черньо. Ама какво да се прави . Някой са родени с късмет , други го получават някога а трети ... ...... те са втори.

Редактирано от docev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Хами и горкият Дани. А догодина зад гърба му пак ще има ренде. Ето и някои от коментарите му:

  Разочарование – не е правилната дума. По-вярната е  беспомощност. Честно казано, вече не мога да си припомня, защо излизам на пистата в неделя. Сега даже не искам да ходя на оставащите 2 състезания.

Не зная вече, кога за последно уикенда ми мина гладко . Не вярвам в суеверия и тем подобни щуротии, но тази кола е прокълната. Не знам как още да  обясня това.

Всичко, от самото начало тръгна зле. Пробните стартове бяха великолепни през целия уикенд, но в състезанието нищо не се получи. Всички проблеми винаги се случват в неделя. Аз нямам обяснение. Гасли може да взема колата ми още сега. Наситих се - до гуша ми дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук всичко е ясно, но не всичко е Ф1.

Браво на "старото куче" и Хонда.

https://www.sportal.bg/news.php?news=755583&fbclid=IwAR22VyqfqAtU5qxPIAUD5XfJcVwl91XGRLYDIdXKeAunlQ3k2M5Ub0SDC0o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казват братушките - "Поживьом - увидим".

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=23833&fbclid=IwAR1_JsbLflEA2HI2IfPruOnSbNCmdFhxTodVLEVtNSYRB2QsqXHVk72m5Xs

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...