Jump to content

Recommended Posts

Цецо нали гледах,с всяка обиколка времената, Ферари нщ не направиха...

И да не беше Safety cara, пак увисваха. Няма шанс, Редбул са най- големите, Ферари са бързи ,но недовършени и това им лишава победата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто се презастраховаха с 1 бокс повече.

Да с меките гуми Шарл вървеше колкото Макс с медиума - тоест бавни са, но имаха шанс от към стратегия, но я оплескаха.

Пилотите направиха каквото можаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненада, докато минавахме през Трансалпина(Румъния).

Не гледам Фотмула 1, по-скоро съм фен на MotoGP.

Но това си е събитие - да видиш F1 болид от толкова близо. За жалост не ми дадоха да се доближа на крак, само минахме и снимахме от далече.

20220908_145311.thumb.jpg.f0db907ba55727d70af978207c88a54a.jpg

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Алонсо отиде във Ферари например :lol: , Формулата ще стане инт. Аз имам чувството че Шарл го е страх да кара болида на макс, за да не направи грешка, иначе колите им вървят. Мерцедес си опуснаха шанса, дори сега накрая да настигат позиции вече е късно. Трябва да влезе още един отбор, на нивото Мерцедес, РБ и Ферари, с пилот като Алонсо или Чеко и ще придобие друго. 

 

Верстапен е недостижим вече и на теория, и по каране, не виждам кои ще го превъзходи. Отстрани изглежда просто , но всъщност вс е изчислено до всяка хилядна и всеки смр. Тези момчета са най- висок лвл и като излезе, един такъв като Верстапен и ти се губи смисъла да се състезаваш😁😁

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа, там е като в живота: Ако няма с кого адекватно - състезаваш се сам със себе си, или както е казАл Вуте - "И сам да съм, пА че се бутам". :)

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, teodorraichev написа:

Изненада, докато минавахме през Трансалпина(Румъния).

Не гледам Фотмула 1, по-скоро съм фен на MotoGP.

Но това си е събитие - да видиш F1 болид от толкова близо. За жалост не ми дадоха да се доближа на крак, само минахме и снимахме от далече.

20220908_145311.thumb.jpg.f0db907ba55727d70af978207c88a54a.jpg

 

Ще правят някакво клипче за Redbull пак. В Пловдив преди няколко месеца имаше подобно нещо. 

 

До 2025 ще е интересно :) 

Редактирано от Drone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://clubs1.bg/news/namalyavaneto-tegloto-na-red-bul-rb18-pomognalo-na-verstapen-da-nastroi-po-dobre-bolida-si/

Даже има вече сметки (кой къде ако завърши), Макс да стане шампион още този уикенд, но съм сигурен че и като вземе тая титла, ще гони победи до края на сезона.

Но пък и Чеко трябва да докопа второто място при пилотите, иначе триумфът няма да е пълен.

Редактирано от ceco_accord
  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАКС ВЕРСТАПЕН!

ДА Е ЖИВ , ЗДРАВ, ПРАВ, КОРАВ, БЪРЗ И НЕДОСТИГНАТ!

 

🎉🎊💫💥🤑🌞💨

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде - да му върви по вода и нека гумите бъдат с него!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос на Чеко лютият Пиперец! Има време да надточкува Шарл до края на сезона, каквото и да му кофтят.

За Макс жалко. Имаше мегдан, но неговата не се губи.

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перес получи наказание от пет секунди време и порицание за две отделни нарушения зад Safety Car, но наказанията не променят крайния резултат. 

Мексиканецът също получи две наказателни точки за това, че не успя да запази необходимото разстояние от 10 дължини на болида зад Safety Car, но втората му победа за сезона остава, тъй като той финишира на 7,5 секунди пред Шарл Льоклер от Ferrari при карирания флаг. 

https://www.crash.net/f1/news/1013720/1/perez-penalised-f1-safety-car-breaches-keeps-singapore-gp-win?fbclid=IwAR2nYiPLBJbqcisHiZfyEBZIU2U6BwvsZpQKh1PEi7Yy3miCTixjKwlisVw

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слава Богу - разумът надделя.

Относно Макс - не може все да е на макс, но важното е че се опази.

Най ме радва Никола Цолов - дебютант и шампион в испанската Ф4.

https://sportal.bg/news-2022100213353156196

Редактирано от ceco_accord
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос Ватанабе сан!

Знаех си ...

:plane: :honda: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер новината, ама така както от снимката на задното крило да да е :) не някакво мижаво отстрани .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре Макси, но можеш и по-добре!

Чакаме те утре с дубъл титла.

Дано и Чеко с бичето прескочи червените жребци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е дълго и мокро днес на Сузука и с "червено" начало, но поне Макс хитро остана пръв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, Шарл бе много добър днес, освен магарията в последният шикан. Но пък санкцията реши шампиона. 

А шампионът е ясен, дори да не беше днес!

Остава за следващото състезание и Чеко да стане вице шампион.

Какъв сезон, а още не е приключил!

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на служебният шампион. Ферари го направиха двукратен тази година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това помогна - да е предсрочно.

Шарл и Карлос се бореха мъжки, но червените стратези ...

Но няма какво да говорим - този сезон Ред Бул - Хонда доминират достойно.

:honda:

Планът бе днес Макс да вземе титлата, а "у дома и стените помагат". :)

Чакаме и конструкторската.

Редактирано от ceco_accord
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнозина смятат че правилата трябва да са ясни и прости.

Стана много хазартно да предвидиш как ще се тълкува и прилага определен член!

https://clubs1.bg/news/horner-beshe-greshka-da-se-prisazhdat-palni-tochki-pravilata-ne-sa-izchisteni/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но календарът 2022 не е приключен.

Макс има да подобрява брой спечелени състезания за 1 сезон.

Чеко трябва да стане "вице".

А да вземем и конструкторската титла - :hondarulez:

На теория Ферари могат да вземат максимума и да финишират с 630 точки за края на сезона.

Ред Бул след вчера са с 619. :)

https://clubs1.bg/race-archive/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емии браво на Хонда, че за 3 години успяха да направят двигател, който е надежден, конкурентен и най-важното успяха да се адаптират след лошите стартове с новото гориво. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс няма да даде задна докрая на състезанието,нщ че е спечелил вече титлата.. Напротив даже си мисля че ще даде още жега. Ферарито е чудесен болид , но нито имат пилоти , които да се борят докрая ,нито тима им е в час, постоянно са в дилеми и правят грешки. Сайнз е толкова слаб пилот този сезон , че нзз ....догодина ще става още по- инт предвид "заканите" на Мерцедес,но си мисля че Редбул и Макс са открили вс възможни ситуации и няма да ги изненада нщ, даже си мисля че идните 2-3 сезона ще са в топа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чул те Бог, но не отписвай Шарл, а и тимът му - може па да ги натиснат босовете и да не са толко боси!

А и другите ще задобряват. Там са много пари и никой не ще да се излага.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ферарито е надценен болид (подчертавам, че моят отбор е Уилямс). В миналото състезание гледайки отстрани се виждаше ясно как Шарл гонеше Перес няколко обиколки и после върна газта защото беше в някакъв суперпауър режим и ако продължаваше така отиваше мотора, тоест бързи са на за кратко иначе нормалното им състояние е добро но не достатъчно за да са най добрият мотор. Няма да могат да бият Хонда японците са с класа над тях пък и щом Чеко им изчезна.... Ферарито не може да направи такова нещо. Това е ситуацията в момента и така ще е до края на сезона. А това с отпаданията им е все тая за Хонда, просто щяха да спечелят малко по нататък а не сега. През уикендите някои бачкат а други спят...италианци...не съм изненадан.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си - приключило се е - парите "ла финито", така че ... :hondarulez:

https://clubs1.bg/news/binoto-novostite-na-suzuka-byaha-poslednoto-razvitie-na-ferari-f1-75-za-tozi-sezon/

https://clubs1.bg/news/poslednite-novosti-na-merczedes-za-f1-w13-sthe-se-poyavyat-v-ostin/

А какво стана с обвиненията че сме "надвишили бюджета"? Нали тая седмица ФИа-та щеше нещо да "излага", или само се излагат ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говори се от ФИА, че остават някакви 2 милиона не изяснени като спорът е за Ейдриън Нюи, тъй като всеки отбор може да посочи трима човека от екипа си които не попадат в сметките със най високите си заплати (заплатите на пилотите не се броят) биковете казват, че са включили възнагражденията на Нюи в един от тримата които имат право да са освободени от сметки а някой от отборите се опитва да оспорва това (предполага се, че е Мерцедес) Биковете казват, че са спокойни и всичко им излиза та ще видим. Не знам дали го обясних правилно но и аз нещо с превода не мога да схвана.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Светла му памет!

 

Дано не се напия до 22:00, да мога да гледам състезанието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пих късни кафета, занимавах се с глупости, гледах филм (Коза ностра) и едвам дочаках 0:50. Настаних се удобно в леглото иии ... събудих се към 4:00. :)

Редактирано от ceco_accord
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Служебния шампион", с 11.1 сек забавяне в бокса пак ви разчеса Ахахаххахаха

 

П.с. Тя работата е ясна, Да се съсредоточим към сезон 2023 ^^ 

 

 

Редактирано от sentinelprime3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, честита и конструкторската титла!

Само не знам Чеко защо чак накрая се събуди, та докара разликата с Шарл до 0,7 секНо и Ферари и Мерцедес са във възход, та да, за този сезон останаха само екшъните и по-задните битки, но догодина ще е пак интересно.

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Мерц намерят нишата, те са близо до това, ще е инт.. Ръсел и Хам ми харесват как се състезават. Ферари найстина са посмешище!! Сърдете се!

Боже как ми напълни душата Алонсо ,като закантари Алпина, на задните колела. Добре че не го хвана мн въздушната струя , да прекантари :lol: 

Мн красив и непредвидим Спорт..

Наздраве и Лека от мен. 

Редактирано от sentinelprime3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алонсо е наказан 30 сек пост фактум, заради огледалото, а за Чеко са решили че с повредено крило не е било опасно.

И Макс и Чеко имат още работа следващото състезание в Мексико, но и Шарл няма да се откаже от вице титлата.

А иначе и МБ и Ферари са достатъчно добри за кратка битка с РБ, макар да "издишат" все още.

" ... но от Ред Бул са просто малко твърде бързи“, заяви Хамилтън". :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би точно за това му смениха компоненти :) Дано успее да се пребори. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...