Jump to content

Recommended Posts

Преди 8 часа, Drone написа:

Цецо, Williams е дъщерния отбор на мерцедес... Трябва да се съобразяват с тях, щат не щат. От там им идва хляба :) 

 

  

Това изобщо не е вярно!

Williams сами си правят скоростнити кутии и хибрида. Да не говорим, че Тото има много малък процент акции в  Williams  което си е едно голямо нищо. Иначе е нагъл   https://clubs1.bg/news/volf-dobra-rabota-mertsedes/  от което може да спечелят биковете с една добра оферта, а те са хитри и ще се възползват от най малкият скандал, за това и Чеко е с едногодишен договор. Тото директно заплаши хлапето че ако слуша може и да го вземе, ако не ще пие една студена вода". Тото почва да ми става смешен и един ден ще съжалява за тези си думи.

 

Редактирано от Митко Йотов
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос на Рено - за шегата!

Тоя Тото нали му се "клатеха краката" в МБ и за това е акционер и в Астън Мартин. Пуснал е корени насам-натам, като плевел. 

  • Харесвам 1
  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ххах 20-на милиона е една кола,ще му удържат 2 броя...

  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И става "крепостен селянин" (пилот) на "феодала".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук във Ф1 си е както в нашият парламент, всичко е паприкаш. 😉

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 18.04.2021 г. at 16:13, mysticchannel написа:

Тоя Мазепин лично аз ще го ошамаря, после да идва руската мафия ако иска....

Недей вика дявола ,че вчера са ошамарили Пеевски,барабар с цялата му охрана .Спецназ не си играят...

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Off Topic

Този колкото и да го бият все ще му е малко..Вива Русия!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще има промени по нашите болиди ,за идното състезание, най-вече заради голямата права..Аз мисля че РБ ще търсят мн скорост сега и ще има промени по-прдницата и др. настройки. Не съм чел или чул някъде, просто си мисля. Дали пък няма да видим потенциал за скорост , осезаема при това,на тази писта. Интересно ми е просто ,как ще се конфигурира колата и дали ще има изненадани :)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има различни настройки, които се регулират от предното крило. В зависимост от пистата се наглася колко притискателна сила има. :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би нямат много козове, ако "четем между редовете".

https://sportal.bg/news-2021042710404626105?fbclid=IwAR3ShR2SJL2FC175xoO5-w8QjdT-sx_J9iHiCaWUE8G4OrUqnFozLvY64DA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа ,появи се Турция на картата.АКо продават билети ще си направя подарък за рожденния ден..

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, и на мен това ми беше първата мисъл. Нищо, че рождения ми ден е през есента 😆 

  • Харесвам 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано има публика в Турция, от сега съм офертирал Семейството и сме там! Да сме Живи и Здрави дотогава колеги ,може да сформираме и една среща..

 

От форума да се съберем на пистата ,на Формула 1 ехе ехе :)..Айде дано 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде тигри , да стискаме палци днес на Редбулите..Странна квалификация стана вчера ,но не може да сме перфектни всеки път..Макс обича 3тата позиция при Старт, видяхме мин състезание. Според мен Ботас ще забави Хамилтън и това дава шанс на Макс да изпревари..Ще видим, ще е интересно днес. 

Редактирано от mysticchannel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм далеч от ТВлизацията, но стискам палци на големите и малките бичета - да "нацепят канчето" на всички диванета! Пистата предполага, Господ разполага - Великден е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не съм сигурен ,че "правилно" анулираха бързата обиколка ,на Макс..Поне това което дадоха на повторението десните- предна и задна гума си бяха в ограниченията, Ноо както и да е ...  Важното че Ботас пак е 3ти ;) , Аа рестарта на Старта ми хареса най- много. 

 

 

П.с. Мазепин какво направи с Чеко.........Този е пълен неудачник, нз какво си е помислил, но това ако продължава скоро може да гледаме и бой в Формулата , Чеко беше поредния, който каза по- радиото "Идиот"

Как може човек който те е затворил с обиколка и има огромно пространство, да те мине , този лигльо най- нагло да го засече и да не го пусне ??! В следствие на което Перез изгуби 2-3 сек пред Хамилтън и блокирана предна , дясна гума, иначе го удряше...Това е да се състезаваш с пилот, минавайки те с 1 обиколка..Дано сезират ФИА, споменаха и падне лиценза на лизнатото ла**о ^^

 

 

Редактирано от mysticchannel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам аз го видях още докато правеше обиколката как излиза. Но доколкото разбрах е било на завой, в който не би трябвало да правят проблем. 

 

Тоя Мазепин е мазно олигархично копеленце. Дано си остане последен целия сезон и дано Хаас намерят начин да се отърват от тия наглеци руснаците.

 

Аз не знам защо никога не мога да улуча пилота на деня. Днес например гласувах за Алонсо. Но сега като се замисля Перес наистина си заслужава мястото. С тия обиколки, които направи на гумите.

Редактирано от Bizzito
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самият Макс каза че там не би трябвало да следят за ограничението на пистата..Но айде нали трябва да мотивират Ботас и му е дадоха на него. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вс е Схема, МБ излезнаха в Q3 пред вс останали и бота Ботас забави последната квалификация.........1.16 Q2....на Верстапен е Рекорд за отбора на МБ..2ра позиция не е проблем за Макс..Да не стане само утре на старта черните да изостанат, виждали сме го..Ще имаме стълбичка, защото Макс им е труден :)

 

Перез прави грешки с тази кола и не е уверен в себе си!

...Дано е лоша поличба и непродължава с такова темпо, че зле за отбора.......

 

Стискаме палци на Верстапен и най- малкото ,дано раздели пак Мерцедес или стане 1. А относно коментиращите в студиото, когато кажат Лююиииис, вероятно получават оргазъм и им пада фидето от супата ^^

Редактирано от mysticchannel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс требе да е "на макс", но прави дребни пропуски и му "изяждат главата", а Хами (колкото и да не го харесвам) - моите уважения - 100 пола не са малко, па макар и статистика - може да се концентрира и няма спираща го сила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хамилтън е Хамилтън, Но по- добрата кола е нашата и потенциала го имаме. Вярвам че Макс ще натиска утре докрая...Жалко за Чекп.....Очаквах повече от него. 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РедБул-а води битки на много фронтове, ама вече няма да е Хонда.

https://sportal.bg/news-2021050809471147181?fbclid=IwAR2JBx5FLX7sxnOMyP4dr2N30Pf3Bf7Ct790fwY8wJFjbaSR8ro_ydl7PQU

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, mysticchannel написа:

Жалко за Чеко.....Очаквах повече от него.

Ами, за сега "преписва" от Макс. Като почне да опитва друго - "или сабя на кръс, или ... ".

https://sportal.bg/news-2021050708594109484?fbclid=IwAR3Ud5n0Unb8GWIYDyavd0390STo37Zy5UKXvKdcBhj3bGB3qXXSE113IGw

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да им скъса ританките сиги :)

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 1 час, mysticchannel написа:

Искам да им скъса ританките сиги :)

 

Направо им разказа играта. Бах таа Хонда много върви :) 

Ама и нахален Верстапенчето.

Редактирано от Bizzito
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто си научи урока от Бахрейн :) Вече не оставя мегдан за този, който изпреварва. 

 

Юкито му умря хондата :( 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май освен инженери, трябва и стратези да купим от Мерцедес.

Макс направи каквото можа, нооо ...

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравоо бе Макс4ее 40 обиколки никакъв шанс за изпреварване на Хамилтън...

Другарчето го няма , нормално да те изпреварят накрая. Верстапен показа Характер и то мн силен . За мен Верстапен е победител, в това състезание...А а а Старта, старта беше феноменален, изключително хладнокръвен. Респект момче , Респект!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редбул си осраха стратегията, трябваше да сменят на Макс гумите 1-2 лапа след Хамилтън. Тогава щяха да са в играта и да са на 1во място. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, mysticchannel написа:

За мен Верстапен е победител, в това състезание...

За това състезание, което сега свърши ли говорим? :shock:

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз затова гласувах за пилот на деня за него. Въпреки ДРС много задържа Хамилтънчо.

 

Вярно за стратегията наистина. И двете секунди в бокса, които загубиха пък щяха да задържат Хамилтън още две обиколки, а и може би тогава щяха да направят и втория бокс, когато трябва. 

 

Нищо, нивото е топ! 🏎️ :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Drone написа:

Редбул си осраха стратегията, трябваше да сменят на Макс гумите 1-2 лапа след Хамилтън. Тогава щяха да са в играта и да са на 1во място. 

Имаха само червени гуми, нямаше да извържат до края и без това нямаше да излязат пред Хамилтън. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, проспаха момента.

Да си почти първи е голям резил, особенно ако колата и пилота са на ниво, но както казваше Сена - "вторият е най-големият губещ". 

А "тоя филм вече сме го гледали" - стратезите на РБ не са ли?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За който смята, че голяма постижение, да не бъдеш изпреварен в Испания 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 4 минути, ceco_accord написа:

Да, проспаха момента.

Да си почти първи е голям резил, особенно ако колата и пилота са на ниво, но както казваше Сена - "вторият е най-големият губещ". 

 

Не са проспали нищо, нямаха шанс за повече

 

  • Нагоре 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...