Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

Изгасна , явно нещо по- електрониката , не е от механиката, направи ~10 изпреварвания...Другия път като имаме 2 Хонди на старта , резултата ще е друг. Борихме се сами. Макс му дойде повече напрежението ,загуби концентрация при изпреварването на Хамилтън , но не му се сърдим. Като за първо състезание от Сезона ,резултата е ТОП...Относно 4тия завой , на който Хамилтън влизаше с 4те гуми , за другия път ще се съобразява ако не иска 5 секунди да е наказан. Не е ОК че не го наказаха ,но няма се оправдаваме. :) Ще видите че тази 2 позиция и специално това състезание ще мотивира Макс на Макс и от тук нататък ще е тежко в Сезона за МБ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ceco_accord написа:

Факт е че Макс спечели битката, но рейс контрола му я взе. Хами е наясно че му направиха подарък. 

Тои подаръка ще е само този път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заложени са ноу пари, та се не знае, но се надам на чест и слава, а старта на сезона поне е факт и то достоен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, july`s написа:

Все пак бих оценил съвети по темата (например откъде все пак да дебна да пусна live streaming, ако е такъв принципа де.)

 

Аз имам diema dport HD, където излъчвт Ф1, но квалификациите и тренировките обикновено ги гледам на компютъра през gledai tv bg.  За да не заемам телевизора. Там стриймват диема спорт, качеството е добро и няма прекъсвания. ;) 

 

преди 10 минути, mysticchannel написа:

Тои подаръка ще е само този път.

 

Не се знае. Може да звучи расистки, но виж в киното какво става. Квота за черни за оскар, квота за черни главни герои, гейове и т.н.. Да не забравяме и че има и други финансови интереси, а корупция има навсякъде ;) 

 

Фактите говорят - Redbull Honda като отбор бяха номер 1, пилотите също, особено Перес изби рибата, явно колата е доста добра наистина. Най-добрия бокс, да не пропускаме. Общо взето всичко е топ. Японеца се представи много много додбре и започва все повече да ми харесва. 

 

 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не знам Гъзлето защо не напредваше?

Самоглоби се за неспазване на дистанция, а после ... втори, ама отзад напред. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, july`s написа:

Абонирах се за f1 tv , защото с моя тв оператор това беше възможната реакция днес.
Засега не успявам да гледам нищо, надявам се като почне все пак да може, уж така пишеше (че с f1 tv и в България ще може).
Все пак бих оценил съвети по темата (например откъде все пак да дебна да пусна live streaming, ако е такъв принципа де.)

П.с. може и да питам нещо съвсем очевидно за вас, но за мен например, и f2 е новост, която допълнително ме обърка из сайта и приложението :)

 

След като си се абонирал , за какво ти трябва нещо друго да търсиш. Когато му е времето пускаш и гледаш. Ако си изтървал пускаш и пак гледаш на запис. Може да си гледаш и F2 и F3. Няма реклами няма пелтеци да ти блещят и това е. Даже предсезонните си ги излъчваха целите.

 

Хамстера получи голям подарък. Да расист съм. Другият път няма да му се получи.

Мойте Ферари окопитили са се ама самотни общо взето. Напред не може само назад , ама няма как срещу Нюи и двигателя на Мерцедес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)
Абонирах се 2 пъти.
1вия път за f1 tv, ама името се оказа подвеждащо, за гледане на живо трябвало f1 tv pro :)
С него съм доволен като качество. Откъм цена и начин да тръгне на тв не коментирам, не съм доволен... Щяло да се подобри (да си тръгва културно на Chromecast) тази година.
Реално, ако се абстрахирам от моето недоглеждане (дори и да не тръгне скоро chromecast, без да се налагат хватки) и съответно двойно плащане, цената на pro е ок (става до 6 устройства, предполагам едновременни)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен Редбул сгрешиха кога да го вкарат в бокса и то при втората смяна, когато беше ~ 20 сек пред Хамилтъна, трябваше да влезе в бокса...Да нямаше да има толкова ресурс на гумите до края на състезанието , но специално за него ,за Макс не беше това толкова от значение. Да не забравяме че изпреварването на Макс и на Хамилтън в последствие се реши в 2 обиколки и това вече е психика на която Макс му дойде в повече. Иначе при 15-16 сек пред Хам, Макс излезе 6 сек вече зад него ,за няма 2 обиколки му стопи разликата ,стигна го и го мина ако отбора на Редбул беше една идея по-бърз със смяната и на +20 сек, беше осъществена тя когато беше края щеше да е друг. Макс щеше да излезе от бокса първи , макар и с 2-3 секнпреднина пред Хамилтъна , но щеше да е по- спокоен , защото щеше да има обиколки пред него и да бъде по- спокоен. Напрежението на нашето момче на края и "фактора" че никои не наказа Хамилтън на завоя докараха втората ни позиция. Никога няма да забравя реакцията на Волф, той беше сигурен че падат ,но увии тоя път им се получи...

Аз съм обеден че на Макс това състезание ще му е урок и то не от неговата грешка ,а от грешката на другите и недоразумението на дрте..Ще видите последствията от това състезание, сигурен съм!! Хамилтън е успешен пилот, не си слагаме главата в торбата, но той се радваше не че е победил Верстапен , а от това че късмета беше с него и ръководството или там тези които отговарят за правилата му пуснаха "Фандък". 😃

Редактирано от mysticchannel
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде има правила, а 1 от най-простите е - стой на пистата.

Проблема както и у нас не е в липсата им, а в налагането и отстояването им.

Когато обаче бюрократите шикалкавят и ту са слепци, ту педанти, става кофти.

https://sportal.bg/news-2021032909483260193?fbclid=IwAR1TpmTL405sRGC4sFCmgVwoWwF5ihrO6pKRC0dS3Srf3vGGgWDYQEQDc8s

Всеки караше "през просото", а дори по смисъла на правилото Макс не се бореше за позиция в този завой - вече беше 100% пред Хамака!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хамилтън спечели с хитрост и опит.....

Начина по който позиционира болида след 3-ти завой, преди атаката на ВЕР показва, че е "яре от стара коза". Единствената оставена "врата" в 4-ти завой беше чрез неговото напускане през прашната страна..... За съжаление, младостта на ВЕР не му позволи да разчете ситуацията и се хвана на капана......

Но пък от друга страна, ВЕР извади късмет, че забавиха БОТ с 10 секунди в бокса. Анализа показа, че излизайки на 7,5 сек. зад ВЕР, плановете на МЕРЦ са били да излезе на около 3 сек. пред ВЕР и да бъде "тапа" до ХАМ поне за 4 обиколки.....Хитри са МЕРЦ, а пилотите им са с много опит. Когато и ПЕР вече е в топ 4, нещата ще стоят по друг, по-добър начин за РедБул от към стратегически планове.

Редактирано от omax
  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз затвърждавам това че Перез бъде ли рамо до рамо с нащо момче нещата ще са други. Плюите ме , псувайте ме, ама когато Ботас влезе в бокса си викам, а дано те забавят и така стана , голям смях падна с жената , когато му вдигнаха втори път болида и го забавиха 10 сек. 😂😂 Нещата се връщат , а аз съм там в бокса ,нщ че ме невиждат 😁😋♥️

Редактирано от mysticchannel
  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както писах по-горе, Хамстера е "стара лисица" - знае как да прецака ерчещото се "петле", ама му е "сърбал попарата" и пак ще му "духа супата".

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е...годинките не прощават на никого. Взимат си своето, но взимат и твоето:-)

Единия остарява, другия помъдрява......

Нищо, отдолу идват обещаващи пилоти като Цунода, Гасли, Ландо, Леклер

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, mysticchannel написа:

 ...голям смях падна с жената...

Моята не гледа F1, ама като взех да "пцуем като гад", затвори вратата на детската и дойде да види ко стАа.

  • Хаха 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, omax написа:

Така си е...годинките не прощават на никого. Взимат си своето, но взимат и твоето:-)

Единия остарява, другия помъдрява......

Те, от тава ме е страх - как ще делят пистата Макс и Чеко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както я делят Ботас и Хамилтън, подписали са се на няколко места, и ако иска и до година на същото място ще се съобразява с договореното. 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, mysticchannel написа:

И аз затвърждавам това че Перез бъде ли рамо до рамо с нащо момче нещата ще са други. Плюите ме , псувайте ме, ама когато Ботас влезе в бокса си викам, а дано те забавят и така стана , голям смях падна с жената , когато му вдигнаха втори път болида и го забавиха 10 сек. 😂😂 Нещата се връщат , а аз съм там в бокса ,нщ че ме невиждат 😁😋♥️

Значи на 16-те искам с жената да ги карате всичко наред :)

 

На 28.03.2021 г. at 21:01, docev написа:

 

 

 

Хамстера получи голям подарък. Да расист съм. Другият път няма да му се получи.

Мойте Ферари окопитили са се ама самотни общо взето. Напред не може само назад , ама няма как срещу Нюи и двигателя на Мерцедес.

 Казах ти още в събота какво ще стане.Бях забравил за рейсконтрола обаче.Вече и аз съм расист...

  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко усмивки на гърба на РедБул:-))33e17ebc97dba17e74c735b30d8a51d4.jpg

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, Markony написа:

Значи на 16-те искам с жената да ги карате всичко наред :)

 

 

Ако имаш в предвид 16 пилота, че много не схванах какво искаш да кажеш, нямам достатъчно енергия да им повлияя на всичките, пък и нямам "клалификация" Шаман. Завършил съм прост Икономически Университет :tooth: Може би трябва да стана вещер и да се занимавам с вещество :)

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, omax написа:

Малко усмивки на гърба на РедБул:-))33e17ebc97dba17e74c735b30d8a51d4.jpg

Добре че върна че Волф му беши лошу

 

 

 

 

 

  • Нагоре 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://sportal.bg/news-2021032915324082096

 

Тоз Мазепин е "опасен" за състезанията..Верно че баща му е подпомогнал стабилно отбора , ама аз съм сигурен че и картинг 25 коня не може да кара , а тои завалията на болид се качил...Не искам да гледам всеки път Safety Car и да се губи интригата 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно 😁

167087913_2775255039456851_7353939384813422783_n.jpg

  • Благодаря 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злите езици из чуждестранните форуми започнаха да шушукат, че в диференциала има някаква магия, разработена заедно с Хонда, позволяваща това залепване на РедБул за пистата.....звукови и тракшън анализи вече се анализират от противниците в строга тайна. Театъра с "неработещия диференциал" в първото състезания е застраховка пред ФИА. Последните и Либърти не желаят никакви скандали....ама никакви, защото са на ръба. Та се очаква скоро да се разбере дали магията е бяла или черна. Пода си е под, ЗС си е ЗС ама явно японците са "пипнали" и диференциала за тази стабилност. Бе ще е интересен сезон....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе..да се измести скандала с Хамертона, аз така мога да кажа че и в двигателите на Мерцедес има нещо подозрително...Шасито, сменената задница на Редбул, настройките...Те си мислят че лъва бил само един, ми не има оше един..Макс! 

То да не гледаме формула , да гледаме черния Петронас , противния Тото Волф и русата "акушерка" 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само споменавам каква се шушука....пак там преди се шушукаше за дебитомера на Ферари и разделените енергийни потоци в ЗС.....малко по-късно рязко се спънаха в предствянето си и се появи тайното споразумение между ФИА и Ферари. Така и света не разбра какво се случи и с какво Ферари заслужиха през 2020 да изпадат в това срамно положение......

За наше нещастие като фенове, просто  политиката уби спорта. Вместо да се говори за технологични иновации и революции, политиката взима превес. 

Ако все пак се появат тези технологични революции, бързо се обявяват за "нераглемнтирани" и против "правилата". 

Бе, съсипААя и тази държава :-))))

Редактирано от omax
  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда са спецове - когато искат. Колко му е да внедрят някакво SH-RWD.

  • Нагоре 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато мерцедес не могат да държат завоя 😡 

 

 

image.jpg 

image (1).jpg

Редактирано от Bizzito
  • Хаха 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е първоаприлска шега ще е много скъпа. Снимки, клипове, графики, интервюта 😁

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая година на сър Хам ще му е доста трудно да вземе титлата. Ще го дебнат отвсекъде и ще има "швепс от лево и от десно, а и изотзадзе".

https://sportal.bg/news-2021040110542261227?fbclid=IwAR2KH9s9k_kDHWH6SbVUIQejoPizzl4L1vgR4oT2JAG32Hh6fijKn63evgw

https://sportal.bg/news-2021040111195275095?fbclid=IwAR2SuytQyiGb4ndJgEh5FtDwarmsj7qgx50QkpZM4UVoFPefLXJ5CLBl0Kk

А ако се окаже че Хонда са надскочили МБ - Макс "щял да го схруска".

https://sportal.bg/news-2021040109221618908

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, Bizzito написа:

Когато мерцедес не могат да държат завоя 😡

Май не е първоаприлска - изправят я:

https://sportal.bg/news-2021040115263333640?fbclid=IwAR3v5yb8VoOvu-Zg8IMDiXk7m7WlY0hEp3a378m7SQZHXCqNIZqLgP3HNws

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента болида на Редбул е по- добрия...Увереността и споменатата агресия на Верстапен ще му дадат победата в бъдеще!! На мен ми е и инт. друго, когато Перез си осигури място в челото ,на клалификация и тръгнат двамата..Много бързо ще засенчи Ботас , а Хамилтън го чака тежък сезон!

Ще свикнемм да гледаме биковете на подиума.. :))

Редактирано от mysticchannel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да не е само агресията. Ако не прави грешки както при състезанието в Бахрейн. Ако беше отпуснал газта точно за 1 секунда след изпреварването на Хамилтън, щеше да остане на пистата. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЕР израсна доста, през последните сезони. Под голямо напражение няма как да не допускат леки неточности. Важното е, че РБ като, че ли най-накрая разполагат с добре уточнена кола с необходимата мощност и имат нужния пилот в очите на ВЕР. Силно се надявам клюките за Мерцовете да се окажат правилни и да има напрежение в отбора. Спорта има нужда от това. Последния сезон гледах някои състезания с погнуса от тоталната сива доминация. Време е Сър тъмнокож и лесно раним да си ходи. Така спорта ще живне. Отдолу се задават безспорни млади пушки като Ръсел, Льоклер, Ландо, Юки и тнт.

Силно се надявам Ферари и Мак да дръпнат след някое друго състезание и да гледаме динамични надпревари. Колкото до БОТ, вече и аз не знам толкова ли му е капацитета или толкова му позволяват от Мерц. Така като гледам от двете по много. Ако се озлоби малко повече най-много да провали някое състезание на ВЕР.  

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Мерцовете не.

https://sportal.bg/news-2021040212034980708?fbclid=IwAR0wbXqd5BG01o6dLDGM1InEA3WlDH4sfnKvLWzzmnkFqml999Lz3Olwuoc

Както се казва - "дупе да им е яко" - ще го влачат по пистите - шансовете са им на "спънатите".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://sportal.bg/news-2021040511161667022 - Някой го настъпват по егото хаха..

п.с . Ако от едно състезание , взе да му прилошава, представям си ако загубят следващите две. . :D

Редактирано от mysticchannel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...