Jump to content

Recommended Posts

Днес на пистата в Fiorano,баланса на болида е невероятен. Пасажерите са двамата коментатори на Скай Спорт 

img.jpg

Редактирано от vespa
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Шарл, както и на наш Гасли. И Макс си получи своето, макар че можеше и наказанийце да вземе.

И други ми харесаха, особенно изненадата от Макларън в началото.

Разбира се, респект и към Хаммертон. :)

И пистата ми хареса - повече такива!

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хами е невероятен, човека прави най бързи обиколки без гуми 😌, класи е над другите, а и с този болид скоро няма да има пряка конкуренция. Шарл е лъча светлина за Ферари, но ако непроменят нещо кардинално в болидите им, това ще е максимума за тях! Макс не беше за наказание, не го направи умишлено, просто ситуация, в която Перез не трябваше да е там....Изобщо за Racing Point като цяло ,.вчера не беше тяхното състезание.

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не че съм за наказание на Макс, просто не ми хареса коментара му за случката. Съдиите като цяло бяха толерантни и основно следяха за излизане от пистата, а-ла шорт кът.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тои е агресивен, бунтар не му е за сефте  , плюс това е младок , но не и в спорта :)) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено трябва да е някой измежду Перез и Хюлкенберг. Проблемът е, че Албън има добър спонсор в лицето на фирма, свързана с родителите му, от която идват немалко пари като спонсорство на Ред Бул. 

Мен също така ме вълнува и какво ще се случи с двигателя на Хонда за 2022 -ра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си останат с двигателя на Хонда . На Ред Бел целта им е подиума и трябва пилот горе-долу близо до Верстапен ,така да кажа. Албън не показва нщ. Парите не са им проблем . Хюлкенберг ще е съотборника на Макс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верстапен показа сърце...Браво Бикове, показаха потенциала и че не са случайни !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объркаха стратегията малко ми се струва, на писта дето много трудно се изпреварва и веднага след като изпревари Ботас му направи 4-5 секунди за няма 3-4 обиколки...
Колата се движеше много добре, яд ме е и за Гасли понеже щеше да диша във врата на Ботас и той.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яда е голям , Верстапен и Ред Бул показаха че Ботас не е толкова опасен, толкова време зад него и накрая го изпревари, Точно тези обиколки, когато Верстапен гонеше и натискаше Ботас , там стана голямото натоварване на гумите и се случи.( не изкл. факта ,че може и някои карбон да е хвръкнал ,но нщ не казаха,поне аз не чух повече)

П.с. И перфектен старт направи Макс, как дръпна Хамертона в началото, но това няма да го коментираме, Хамилтън е нива пред дрте, НО Ботас не е Хами и се видя вчера. Ние се бъзикаме вкъщи ,че някои прокле Макс 😄 да спука гума, но трябва да се радва човек..... Дани Рикиардо се качи на подиума, но каза че няма да има втора татуировка 😄😄 явно първата е минала кофти хаха. Икефих се накрая как Люис му пи от обувката 😂🤪

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се израдвах когато Макс изпревари Ботас и му направи такава преднина, но... не бива да се заблуждаваме - Валтери имаше проблем в пода на колата, ако всичко му беше, наред изпреварването едва ли щеше да се случи. Просто тази година Мерцедес са много напред, а и късметът не спира да ги преследва навсякъде

  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На правата Ботас го задържаше, обаче в завойте Макс направо го настигаше и влизаше в него, дори дистанцията беше стопена, с блокирането на една от гумите на Ботас и не добро взимане на завоя, в това отношение нз,  причина в пода ли е или по-доброто шаси на РедБул от това на Мерцедеса. За скорост е ясно..

От тук нататък искам да гледам 2ра позиция за Макс ,на квалификациите, Ботас трети,да видиме какво могат Макс и Ботас, като Мерца е зад редбула. 

Редактирано от mysticchannel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте, мое мнение...Пилотите на Мерцедес не са случайни , конкретно Хамилтъна е Бог, това момче е роден да прави това!!! Огромната преднина на този отбор се дължи на това че имат Хамилтън и не на последно място , задвижващата система , извличането им на максимална скорост..ЗА МЕН болида пък на Редбул имат по добри резултати от към аеродинамика, маневреност в завойте, конструкцията на купето,но им липсва скороста на черните :) Ако в болида на Макс вложат още едни 7-8% потенциал за скорост Ботас ще го виждаме  винаги 3ти.( но това нз дали ще стане ;) Мъничко им трябва.

Редактирано от mysticchannel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 30.10.2020 г. at 18:10, mysticchannel написа:

Ще си останат с двигателя на Хонда .

Още не с е знае, а и другите отбори не са навити за "замразяването" на задвижващите системи за следващия сезон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата в Турция е добра - дано стане интересно и сме пак първи в неделя.

https://formula1.sportal.bg/news.php?id=26029&s=fb&fbclid=IwAR3J0mvdPEquZdh3H-8S8k8d1k2HAyrzrRDeD33ycaMlxFmAGICaaCEChtw

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъклена работа. Ще има доста лъзгане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъзгат са, ама нащо е най-бръзо и във втората тренировка.

https://formula1.sportal.bg/news.php?id=26031&s=fb&fbclid=IwAR07oPRWS2ENRTLOTUEMv8HOP8EBHBrpvUQSi-UvtARD8gssexm-1GZI6g0

Ама мерцовете си имат тактика и вадят всичко от себе си чак на квалификациите, та ще ги видим утре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу пу да не ми е уроки, имам някакво чувство че РедБул ще дебютират на тази писта, но както споменахте по- горе ще видим Мерцовете накрая 🙂

Редактирано от mysticchannel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не гледа - много изпуска. Такъв екшън скоро не бях гледал - като пируети на лед. :)

Асфалта в Истанбул Парк е нов - на 1 седмица! Вчера се лъзгаха - днес вали и е по-студено - удариха го на оф роуд, а Пирели нямат зимни гуми за Ф1. :)

Макс и Албан първи и втори в пирвата и втората квалификации.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче, в Q3 сме 2-ри и 4-ти - розовите са преди нас. :(

https://formula1.sportal.bg/ranking_race.php?result_year=15race=324&type=qual

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ако утре е сухо, слагаме пак летните гуми и газ на Хонделите - стига да няма блъсканици в лунапарка. :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - зле сме на старт.

Иначе - много риск и много грешки - поголовно - много объркано състезание. 

Но пък шампионът може да бъде само един!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова мн вода....Такива рокади за първи път виждам. Старта трябваше да е безупречен за Макс, но късмета му изневери( позициите щяха да са др))...Албън постигна много и така не разбрах защо го забавиха толкова много с бокса, това му костваше 3тата позиция. Внимание за Хами и аплодисменти, най- добрия пилот във F1. Чакам с нетърпение състезанието в Бахрейн и Спокоен неделен ден на вс съфорумници. RespecT 🤗

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, mysticchannel написа:

Старта трябваше да е безупречен за Макс, но късмета му изневери( позициите щяха да са др))...

Ами като е припрян толкова и бърза да прави чудеса още в 18 обиколка.

С толкова вода и хлъзгане,си иска и разум!

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Игра ва-банк. Фен е на максимата - който не рискува, той не печели. Така се трупа опит - на личен гръб.

Хами отказа да влезе в бокса към края, точно защото учи всичко което му причинява фортуна.  

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

125928019_1939873452836294_5219030770966597029_o.jpg      

 

И това е без умишлено да е удрял някой от колегите си за да му открадне шампионската титла.

Редактирано от Митко Йотов
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честните победи винаги са по-вкусни.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но е факт че в симбиоза с колата, няма осезаема конкуренция.

Тук - таме, (според писта и настройки) го полазват по гърба наши и чужди, но парира атаките, а и не се бои да поема рискове.

Не искам да го хваля - таланти много, но опитът си казва думата, а и човещината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тежко състезание, с много премеждия...Да е Жив и здрав Ромен Грожан!! Важното че пилота е невредим, удара беше зрелищен, аз лично изтръпнах като видях пламъците ...Много голям късмет...Дано да не ставаме свидетели на такива тежки катастрофи за в бъдеще!!

 

Радвам се че има два подиума за Ред Бул, няма как да не се вълнувам. За това гледаме формула защото винаги може да сме изненадани и със смесени чувства! Поздравиии Хондиии😼

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм...

https://formula1.sportal.bg/news.php?id=26075

Иначе 2-мата може да имат по-добри шансове за горните места на подиума.

https://formula1.sportal.bg/news.php?id=26077

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...